Nou nou... zo kan ie wel weer he.quote:
Optillen inderdaad. En de vrouw dan tegen de wand aan.quote:Op dinsdag 24 april 2012 16:23 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Staand is lastig wanneer de dame in kwestie klein is. Of ik moet ze optillen, waar ik niks op tegen heb, integendeel zelfs.
Sws onder de douche is in mijn ervaring levensgevaarlijkquote:Op dinsdag 24 april 2012 16:23 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Staand is lastig wanneer de dame in kwestie klein is. Of ik moet ze optillen, waar ik niks op tegen heb, integendeel zelfs.
Dat is bij mij dus nooit nodig geweest met mijn lengtequote:Op dinsdag 24 april 2012 16:24 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Optillen inderdaad. En de vrouw dan tegen de wand aan.
ben geen acrobaatquote:Op dinsdag 24 april 2012 16:23 schreef n8n het volgende:
iemand wel eens staand gedaan en dat de dame een been over z'n schouder heeft? keer geprobeerd onder de douche was geen succes
het waren toch de tieten van sinos?quote:Op dinsdag 24 april 2012 16:25 schreef Garisson72 het volgende:
Alwéér over de kut van Sinos.. Beetje moe van dat onderwerp, maar ok.
"koud!”quote:Op dinsdag 24 april 2012 16:24 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Optillen inderdaad. En de vrouw dan tegen de wand aan.
kutleven eerder.quote:Op dinsdag 24 april 2012 16:25 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Dat is bij mij dus nooit nodig geweest met mijn lengteWel hendig
dat stond in mn kamasutra-app ik dacht ff proberenquote:
quote:
Nee tegenwoordig meer jouw tieten, heb ik de indruk.quote:
Ik mis de tieten van WD.quote:Op dinsdag 24 april 2012 16:26 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Nee tegenwoordig meer jouw tieten, heb ik de indruk.
True.quote:
Had die tieten?quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |