quote:Op woensdag 25 april 2012 18:39 schreef KwadeAfdronk het volgende:
voel me al weken kut, depri gevoel, koppijn, doodmoe
Ik ben toe aan vakantie
Damn, dat is heftig... gecondoleerd. Hoop dat je het alsnog kan verwerken de komende tijd.quote:Op woensdag 25 april 2012 15:22 schreef Fera het volgende:
[..]
Sterfgeval in de familie ... Tijdje geleden gebeurd, maar ik zit er nog steeds mee. Heeft me meer aangegrepen dan ik dacht.
Die acceptatie komt later.quote:Op woensdag 25 april 2012 20:34 schreef Daalder82 het volgende:
Ik ben nog steeds niet over mijn pestverleden heen van 24 jaar geleden. Ik wil dit zo graag verwerkt hebben
.
Verder ga ik een onzekere periode in van mijn leven en ik ben daar doodsbang voor ... Verder vind ik het niet fijn voor mijn ouders en ik voel me nog meer shit daardoor.
Lichte pdd-nos diagnose --> ik kan/kon dit vrij goed maskeren, ik krijg educatie over wat er precies niet goed is want ik weet dat er iets niet klopt maar weet niet wat.
Edit: Vooral het waarom blijft maar malen, waarom heb ik hier gewoon geen vrede mee?.
24 jaar..... Ik vind het niet bepaald tactisch om te zeggen dat die acceptatie dan later komt...quote:Op woensdag 25 april 2012 20:54 schreef Messina het volgende:
[..]
Die acceptatie komt later.![]()
Sterkte![]()
OT: Ik voel me redelijk. Heb betere dagen gehad.
quote:
Ik had het over de diagnose pdd-nosquote:Op woensdag 25 april 2012 20:55 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
24 jaar..... Ik vind het niet bepaald tactisch om te zeggen dat die acceptatie dan later komt...
quote:
Jeuj!quote:
Ja gaat de goeie kant op.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:49 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Hoe ist met jou dan wel goed geloof ik
Dan had je 'm maar wat liever moeten toespreken, i.p.v. van 'm 'dat takkeding' noemen.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:37 schreef Sneezeechu het volgende:
Kutzooi fotocamera naar zijn grootje net nu ik dat takkeding nodig heb!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |