Dat is toch zielig? Net als mensen die in een MPV rijden om te laten zien hoe breed ze 't hebben?quote:Op woensdag 25 april 2012 11:07 schreef Samsam74 het volgende:
een ander is juist heel trots op hoeveel geld hij neer kan leggen.
Ik heb het niet over geld, maar over hoe mooi een keuken is, mijn kritiek was dat er vrijwel alleen maar over prijs gesproken werd.quote:Op woensdag 25 april 2012 11:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je budget ¤ 5.000 is dan gaat het niet lukken daar een Italiaans design eiland in te plaatsen... zeker niet als de rest van de keuken ook nog een beetje bij het eiland moet passen.
quote:Op woensdag 25 april 2012 11:20 schreef blomke het volgende:
[..]
Dat is toch zielig? Net als mensen die in een MPV rijden om te laten zien hoe breed ze 't hebben?
Dank je welquote:Op woensdag 25 april 2012 11:14 schreef blomke het volgende:
[..]
Ikea keuken met Miele inbouwapparatuur. De perfecte combinatie.
Deze uitspraak zegt meer over jouquote:Op woensdag 25 april 2012 11:23 schreef RanTheMan het volgende:
[..]idd mensen lachen mij ook altijd uit wanneer ik voor auto van de zaak kan rijden en toch de zakelijke ibiza van mn partner verkies voor prive gebruik, nou jah meer ruimte is niet nodig denk ik dan.. Zelfde met keukens, mensen die status gericht zijn zullen sneller voor design kiezen ipv degelijke subsituten voor de helft van de prijs
@piet, met alle respect maar jij bent absoluut niet objectief in deze en dat onderbouw ik door je eigen topic in Cul. Dat is net als iets vragen naar een degelijke auto in PTA.. Dat kan niet objectief..quote:Op woensdag 25 april 2012 11:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik heb het niet over geld, maar over hoe mooi een keuken is, mijn kritiek was dat er vrijwel alleen maar over prijs gesproken werd.
Vind het jammer dat het niet gaat over creatieve oplossingen, zoals een koelkast in een muur plaatsen, een doorgeefluik of watervast stucwerk ipv tegels aan de muur.
Ik vind een discussie over prijs niet interessant maar wat je er van gemaakt hebt wel.
Ja ik ben een krent als je dat bedoelt.. Maar heb daardoor wel de mogelijkheid om elke week uit eten te gaan waardoor ik een keuken weer minder nodig hebquote:Op woensdag 25 april 2012 11:25 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Deze uitspraak zegt meer over jou
En weer heb je het over geldquote:Op woensdag 25 april 2012 11:26 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
@piet, met alle respect maar jij bent absoluut niet objectief in deze en dat onderbouw ik door je eigen topic in Cul. Dat is net als iets vragen naar een degelijke auto in PTA.. Dat kan niet objectief..
Zelfde geldt voor hier in K&W iedereen hier zegt sikkens speciaalzaak etc terwijl de mensen uit Cul en PTA gewoon naar de gamma gaan..
Ikea spullen (de keukens ken ik dan niet), zijn behoorijk creatief en praktisch ingedeeld. Verder ben je qua creativiteit behoorlijk beperkt door de bestaande ruimte waar de keuken in komt te staan. Onze ruimte heeft 4 deuren (oorspronkelijk 6); nou, dan is het schipperen om een flink stuk aanrecht te creëren; als je dat met creatief bedoelt, dat hangt niet van de prijs of het merk af, maar veel meer van de creativiteit van de koper/opsteller.quote:Op woensdag 25 april 2012 11:23 schreef Pietverdriet het volgende:
Vind het jammer dat het niet gaat over creatieve oplossingen, zoals een koelkast in een muur plaatsen, een doorgeefluik of watervast stucwerk ipv tegels aan de muur.
Ik vind een discussie over prijs niet interessant maar wat je er van gemaakt hebt wel.
Draadglas? Ik vind het armoedig staan. Doet me denken aan de kelderramen van vroeger in het sous-terrain van een flattenwijk (nu griebesbuurt). Daar zat draadglas in tegen breuk en inbraak.quote:Op woensdag 25 april 2012 11:32 schreef Pietverdriet het volgende:
bv draadglas ............ ipv een tegelwand achter het werkblad,
Ben je van het padje af ofzo? nergens in de post die jij quote gaat het over geld.. Het gaat over behoeften! als behoeften gelijk zijn aan geld, dan is dat jouw interpretatie..quote:Op woensdag 25 april 2012 11:32 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En weer heb je het over geld
Zoals ik zei, ik vind het jammer dat het over geld gaat en niet over creatieve oplossingen, hoe je wat moois maakt, bv draadglas of glad schilderwerk ipv een tegelwand achter het werkblad, slimme oplossingen voor voldoende stroomaansluitingen, hoe hoog een werkblad moet zijn, etc etc
verlengsnoerquote:Op woensdag 25 april 2012 11:47 schreef lezzer het volgende:
Ja nou, wij koken dus heel basic, maar we hebben wel 3 koffiezetapparaten op het aanrecht (don't ask...).
En laten we nou maar 2 stopcontacten hebben.
Tip: neem voldoende stopcontacten dus
Kijk, weer wat geleerdquote:Op woensdag 25 april 2012 10:39 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
dat is dus onzin
je kan gewoon andere apparatuur in je IKEA keuken zetten, je kan het alleen niet bij IKEA zelf kopen dan
Nou er is wel iets met de magnetron maten geloof ik.. maar ik weet niet meer wat... Volgens mij zijn die erg moeilijk te vindenquote:Op woensdag 25 april 2012 14:18 schreef Appeltje2010 het volgende:
[..]
Kijk, weer wat geleerd. Dat wist ik dus niet... Mijn hoofdreden om het dan alsnog niet te doen is dat ik gewoon geen gezeur wil: alles van 1 leverancier voorkomt "ja, dan had u dat moeten aangeven" of "ja, dat ligt aan dit kastje (of aan dat apparaat)" en dat ik e.e.a. compleet geinstalleerd wil hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |