* uit het raam kijkt? * Mot je?quote:Op donderdag 19 april 2012 09:49 schreef JK1982 het volgende:
Klop, klop..
* JK1982 nog steeds voor de deur staat..
Lijkt mij ook echt ideaal hoor maarja ik wil nog een nieuw matras, nieuwe fiets, nieuwe schuur :p efkes geduld dus maar. Dit is volgens mij ook al de 3e of 4e keer dat ze zoiets aanbieden via groupon dus wie weet dat ie in betere tijden ook wel weer in de aanbieding komt...quote:Op donderdag 19 april 2012 09:47 schreef Rucky het volgende:
Ik zit nu naar die stofzuigerrobot te kijken. Lijkt me toch wel ideaal.
* raam dichtknalt en knuppel pakt *quote:Op donderdag 19 april 2012 09:52 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Mot ik effe door je brievenbus heen pissen ofzo?
* Rucky verteld Merlijn even te wachten en pas toe te slaan de brievenbus open gaat.quote:Op donderdag 19 april 2012 09:55 schreef Merlijn het volgende:
[..]
* raam dichtknalt en knuppel pakt *
Dus jij deed een striptease op het bureau of zette je ze voor de tv met Bumba?quote:Op donderdag 19 april 2012 10:00 schreef Scorpie het volgende:
Altijd leuk, zit je in je eentje op kantoor lekker te werken, staan er opeens 3 mensen die voor de directeur komen op de stoep. Ik hem bellen: 'ja ik ben wat later', lekker dan, mag ik die gasten entertainen
Dus, je laat ze nu even Fok! zien?quote:Op donderdag 19 april 2012 10:00 schreef Scorpie het volgende:
Altijd leuk, zit je in je eentje op kantoor lekker te werken, staan er opeens 3 mensen die voor de directeur komen op de stoep. Ik hem bellen: 'ja ik ben wat later', lekker dan, mag ik die gasten entertainen
* Rucky stropdas omdoet.quote:
goedemorgen! Pauze?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |