SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Buiten die 'lokale' gerechten is de keuken daar wel om te janken zeg. niet anders dan English breakfast en 's avonds fastfood kan je daar een beetje kanen.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:02 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Echt he. Van die heerlijke papieren draagzakken vol met Curry. Bombay Potato'tje derbij. Niks meer aan doen man. Heerlijk joh.![]()
England.
Dat klopt. Maar dat is in NL precies het zelfde. Wij hebben ook geen echte keuken.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Buiten die 'lokale' gerechten is de keuken daar wel om te janken zeg. niet anders dan English breakfast en 's avonds fastfood kan je daar een beetje kanen.
Ja, of een hele vette vis met friet.
Zelfde als hier eigenlijk.
0-3quote:Op woensdag 18 april 2012 20:07 schreef Caland het volgende:
Chelsea vs. de 12 van Barca zal wel weer een rukpot worden zo.
Mijn oma kan anders prima Engelse gerechten maken hoor. Niks geen fastfood daar in huis.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Buiten die 'lokale' gerechten is de keuken daar wel om te janken zeg. niet anders dan English breakfast en 's avonds fastfood kan je daar een beetje kanen.
Ja, of een hele vette vis met friet.
Zelfde als hier eigenlijk.
Gast, de Engelsen hebben echt wel een betere keuken dan Nederland hoor.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:07 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar dat is in NL precies het zelfde. Wij hebben ook geen echte keuken.
opgezwollequote:
Niks mis meequote:
hoezo mochten?quote:Op woensdag 18 april 2012 20:14 schreef kapiteintje het volgende:
Mochten die joden kampioen worden dan wens ik ze dit weer toe bij de huldiging.
Voetbal begint pas over een half uur.. fiets/rijd naar een tankstationquote:Op woensdag 18 april 2012 20:15 schreef Jojoortje het volgende:
Heb zin in chocolade en we hebben alleen de pure paaseitjes nog over van weken terug..!!!!!!!!!!!!!
Ik heb er nog een paar, kopen?quote:Op woensdag 18 april 2012 20:15 schreef Jojoortje het volgende:
Heb zin in chocolade en we hebben alleen de pure paaseitjes nog over van weken terug..!!!!!!!!!!!!!
Priestertje? Babeltje? Crackback Greg?quote:Op woensdag 18 april 2012 20:14 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Niks mis mee
Gappie van mij rapt ook naast het voetballen dan
Mitchel Burgzorg aka Priester
Die zijn nog niet uitgevonden in Twente.quote:Op woensdag 18 april 2012 20:16 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Voetbal begint pas over een half uur.. fiets/rijd naar een tankstation
Watquote:Op woensdag 18 april 2012 20:16 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Priestertje? Babeltje? Crackback Greg?
jaquote:Op woensdag 18 april 2012 20:22 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Toen ik typte had ik nog niet gezien dat je Burgzorgje bedoelde. Is dat mattie van je dan?
Rapmuziek is tof.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |