Vandaar dat ik op een gegeven moment niet meer verder kom.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:52 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Vrouwen hebben het aanrecht in de genen zitten, idd.
Dat is ook niet zo gek, gezien de levensfase. Als je de dertig passeert en het wilde, avontuurlijke leven laat voor wat het is, dan komt men denk ik vanzelf wel tot de conclusie dat de waardering van directe naasten van diep belang is.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:49 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Oh ik zeg ook niet dat er niks leuks aan kinderen is. Op dit moment ben ik er nog zo prematuur mee bezig dat ik eigenlijk alleen bij de pijn en het beeld van een kind wat er uit komt zetten, denk nee.
er staat mosliminvasie en jij zegt dat het niks met moslims te maken heeft.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:54 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Je verwijt mij niet goed te lezen, maar vervolgens lees je je eigen informatie in bovenstaande post niet goed?
In je quote staat notebene hetgeen wat ik zeg, zelden iemand zo z'n eigen stoelpoten zien doorzagen.
Nee, ik zeg nergens dat het niets met moslims te maken heeft, ga maar eens teruglezen wat ik orgineel tegen remlof zei.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:56 schreef Erkannn het volgende:
[..]
er staat mosliminvasie en jij zegt dat het niks met moslims te maken heeft.
Wahahahahahahahahaha ik mn eigen stoelpoten doorzagen? Ben jij een narcist ofzo?
Toch grappig dat heel veel mensen daar een leeftijd bij bedenken. Ik heb geen wild, avontuurlijk leven. Ik ben veel bezig en dat vind ik leuk, maar ik ga niet elk weekend uit of naar de kroeg en ik geef verdomd veel om mijn familie. Als er een persoon in deze familie is die alle familie opzoekt, goede band ermee heeft en dergelijke ben ik het. Kortom, ik weet dat de waardering van directe naasten van diep belang is en ik zal dat met mijn familie ook altijd proberen om dat te houden, maar van mij hoeven daar geen kinderen aan te pas komen.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:56 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat is ook niet zo gek, gezien de levensfase. Als je de dertig passeert en het wilde, avontuurlijke leven laat voor wat het is, dan komt men denk ik vanzelf wel tot de conclusie dat de waardering van directe naasten van diep belang is.
Ik pak even een tissue erbij.
Schattig.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:58 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Toch grappig dat heel veel mensen daar een leeftijd bij bedenken. Ik heb geen wild, avontuurlijk leven. Ik ben veel bezig en dat vind ik leuk, maar ik ga niet elk weekend uit of naar de kroeg en ik geef verdomd veel om mijn familie. Als er een persoon in deze familie is die alle familie opzoekt, goede band ermee heeft en dergelijke ben ik het. Kortom, ik weet dat de waardering van directe naasten van diep belang is en ik zal dat met mijn familie ook altijd proberen om dat te houden, maar van mij hoeven daar geen kinderen aan te pas komen.
Kinderen zijn prachtig hoor, ik heb wel eens een traan gelaten toen ik een paar weken oud jongetje melk gaf en het verder zo stil was en hij zijn oogjes dicht had. Maar voor mezelf, ik zie mezelf dat niet doen. Continu dus.
bladibla het ging volgens jou niet om moslims....dat zeg je daar heeeeeeeel duidelijk.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:56 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nee, ik zeg nergens dat het niets met moslims te maken heeft, ga maar eens teruglezen wat ik orgineel tegen remlof zei.
Dat staat precies in je eigen quote.
Ik heb daar het zelfde idee over(over kinderen dan), alhoewel ik de ene helft van de familie niet zie vanwege 'ruzie' en de andere helft hooguit als men het voorelkaar krijgt om te trowuen/kinderen te krijgen/dood te gaanquote:Op woensdag 18 april 2012 13:58 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Toch grappig dat heel veel mensen daar een leeftijd bij bedenken. Ik heb geen wild, avontuurlijk leven. Ik ben veel bezig en dat vind ik leuk, maar ik ga niet elk weekend uit of naar de kroeg en ik geef verdomd veel om mijn familie. Als er een persoon in deze familie is die alle familie opzoekt, goede band ermee heeft en dergelijke ben ik het. Kortom, ik weet dat de waardering van directe naasten van diep belang is en ik zal dat met mijn familie ook altijd proberen om dat te houden, maar van mij hoeven daar geen kinderen aan te pas komen.
Knul, ik zeg dat Breivik zich tegen de groepen heeft gekeerd die in zijn ogen de islamisering faciliteerden, dat waren in de ogen van Breivik de Noorse socialisten. Dat is ook de reden waarom Breivik de socialisten als doelwit heeft uitgekozen, en niet bijv. een moskee.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:00 schreef Erkannn het volgende:
[..]
bladibla het ging volgens jou niet om moslims....dat zeg je daar heeeeeeeel duidelijk.
Nouja, voor de ene is het familie, voor de ander vrienden. Ik ben ook gebrouilleerd van een tante en oom. Vind en vond ik vreselijk want familie. Maar later kom je er nou eenmaal achter dat ook je familie soms echt naar kan zijn en dat het maar beter is zo.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:00 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik heb daar het zelfde idee over(over kinderen dan), alhoewel ik de ene helft van de familie niet zie vanwege 'ruzie' en de andere helft hooguit als men het voorelkaar krijgt om te trowuen/kinderen te krijgen/dood te gaan
Kijk, de man blijkt toch nog wat verstand te hebben. Duurt even maar dan heb je ook watquote:Op woensdag 18 april 2012 13:34 schreef KoosVogels het volgende:
He, er is weer een PVV'er opgestapt. Ditmaal in Drenthe. De beste man gaat verder als eenmansfractie.
quote:In een verklaring die vandaag door de provincie Drenthe naar buiten werd gebracht, zegt hij dat hij zich steeds meer schaamt voor de uitspraken en het beleid van de landelijke PVV.
Wat jij zei klopt deels. Jij zei dat hij het deed vanwege de multiculturalisme en niet de moslims. Maar het is beide iig. Jij zei het zo alsof het helemaal niet om moslims ging. Daar ging het mij meer om...maar ja...weet je...who cares. Het is zonder meer fout wat hij heeft gedaan.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:02 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Knul, ik zeg dat Breivik zich tegen de groepen heeft gekeerd die in zijn ogen de islamisering faciliteerden, dat waren in de ogen van Breivik de Noorse socialisten. Dat is ook de reden waarom Breivik de socialisten als doelwit heeft uitgekozen, en niet bijv. een moskee.
Vervolgens kom jij met een quote om mijn ongelijk aan te tonen, terwijl in die quote exact hetzelfde staat als wat ik zeg.
Hij zegt zo te willen optreden tegen de ''staatsverraders'' die Noorwegen hadden opengesteld voor multiculturalisme en ''een mosliminvasie'' in Europa hebben toegelaten.
Toen beide omas nog leefden zag je ik de ene kant van de familie(waar nu ruzie mee is) wekelijks en de andere kant minimaal 3-4x per jaar(en dat was een kant met 9 kinderen dus dan zat het propvol op het flatje in amsterdam buitevelderdquote:Op woensdag 18 april 2012 14:02 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Nouja, voor de ene is het familie, voor de ander vrienden. Ik ben ook gebrouilleerd van een tante en oom. Vind en vond ik vreselijk want familie. Maar later kom je er nou eenmaal achter dat ook je familie soms echt naar kan zijn en dat het maar beter is zo.
Neuh. Geluk zit in jezelf. Jezelf kan niet worden geroofd.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:03 schreef TitusPullo het volgende:
Ach, alles wat geluk is wordt geroofd,
Bevochten op almachtige gier en logen.
quote:Op woensdag 18 april 2012 13:58 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Toch grappig dat heel veel mensen daar een leeftijd bij bedenken. Ik heb geen wild, avontuurlijk leven. Ik ben veel bezig en dat vind ik leuk, maar ik ga niet elk weekend uit of naar de kroeg en ik geef verdomd veel om mijn familie. Als er een persoon in deze familie is die alle familie opzoekt, goede band ermee heeft en dergelijke ben ik het. Kortom, ik weet dat de waardering van directe naasten van diep belang is en ik zal dat met mijn familie ook altijd proberen om dat te houden, maar van mij hoeven daar geen kinderen aan te pas komen.
Kinderen zijn prachtig hoor, ik heb wel eens een traan gelaten toen ik een paar weken oud jongetje melk gaf en het verder zo stil was en hij zijn oogjes dicht had. Maar voor mezelf, ik zie mezelf dat niet doen. Continu dus.
Opa en oma's zijn ook vaak een bron van liefde en ruzie. Wanneer ze leven dan komt iedereen langs en ziet iedereen elkaar, waardoor soms de gemoederen hoog op lopen. Wanneer ze dood zijn, ziet niemand elkaar eigenlijk meer en verwatert het.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:05 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Toen beide omas nog leefden zag je ik de ene kant van de familie(waar nu ruzie mee is) wekelijks en de andere kant minimaal 3-4x per jaar(en dat was een kant met 9 kinderen dus dan zat het propvol op het flatje in amsterdam buitevelderd).
Hahahaha, geef maar toe. Het roept emoties bij je op!quote:
quote:Van Rhee volgde vorige maand Sylvia Gerrits op die om persoonlijke redenen uti de fractie stapte
Moslims vallen tegenwoordig niet meer onder multiculturalisme?quote:Op woensdag 18 april 2012 14:05 schreef Erkannn het volgende:
[..]
Wat jij zei klopt deels. Jij zei dat hij het deed vanwege de multiculturalisme en niet de moslims. Maar het is beide iig. Jij zei het zo alsof het helemaal niet om moslims ging. Daar ging het mij meer om...maar ja...weet je...who cares. Het is zonder meer fout wat hij heeft gedaan.
Geef er geen fuck om. Sorry.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:07 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Hahahaha, geef maar toe. Het roept emoties bij je op!
Je bent zeer flauw...En als dat zo is wat jij zegt, waarom noemt men het toch beide in het nieuws en niet gewoon multiculturalisme? Maar heel het nieuws zal het wel allemaal fout hebben en jij zal wel gelijk hebben he....quote:Op woensdag 18 april 2012 14:08 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Moslims vallen tegenwoordig niet meer onder multiculturalisme?
Ok, dank, dan weet ik dat ook weer!
Dom dat je dan toch probeert.quote:
Ten eerste probeerde ik jou geen emoties te laten tonen hoor. Dat interesseert me eigenlijk geen bal. Ten tweede vind ik het niet dom dat mensen iets proberen, liever proberen dan falen omdat je niet durft.quote:
Met wild en avontuurlijk doelde ik ook niet per se op elk weekend uitgaan, maar ook veel reizen en (zoals je al aangeeft) actief leven überhaupt (veel zaken ondernemen, waar uitgaan en verdovende middelen eventueel een onderdeel van zijn). Toch streven mensen (denk ik) naar iets wat verder gaat dan dat, dieper wellicht. Ook aan zo'n actief leven kan een eind komen, aangezien het niet meer als betekenisvol kan worden ervaren. Uiteindelijk komen mensen dan uit op simpele zaken (zoals waardering van directe naasten) die ik al schetste. Een gezin stichten zie ik wel als een mogelijke uitwerking daarvan. Niet dat ik een gezin stichten als noodzakelijke voorwaarde zie om een dieper geluk (of levensgevoel) te ervaren (ik ben nog altijd liberaal).quote:Op woensdag 18 april 2012 13:58 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Toch grappig dat heel veel mensen daar een leeftijd bij bedenken. Ik heb geen wild, avontuurlijk leven. Ik ben veel bezig en dat vind ik leuk, maar ik ga niet elk weekend uit of naar de kroeg en ik geef verdomd veel om mijn familie. Als er een persoon in deze familie is die alle familie opzoekt, goede band ermee heeft en dergelijke ben ik het. Kortom, ik weet dat de waardering van directe naasten van diep belang is en ik zal dat met mijn familie ook altijd proberen om dat te houden, maar van mij hoeven daar geen kinderen aan te pas komen.
Kinderen zijn prachtig hoor, ik heb wel eens een traan gelaten toen ik een paar weken oud jongetje melk gaf en het verder zo stil was en hij zijn oogjes dicht had. Maar voor mezelf, ik zie mezelf dat niet doen. Continu dus.
Ik heb net nog zo'n doos gekocht.quote:Op woensdag 18 april 2012 14:11 schreef 3-voud het volgende:
Ik wil de negerzoenen terug. Die chocokusjes krijg ik een lamme leuter van in de super.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |