Tipperdetip: Oldboy had je al gezien? Das een trilogie, Lady Vengeance is deel 1, Oldboy deel 2 en Sympathy for Mr. Vengeance is deel 3.quote:Op zondag 22 april 2012 21:28 schreef HAL9000S het volgende:
Three... Extremes staat hier nu in de download
Tom Six is wel een Breivikje want het plot van I Love Dries is zo ziek dat hij wel gestoord moet zijn, daar is dat Human Centipede gedoe niks bij.quote:Op zondag 22 april 2012 16:21 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ehm, mensen die martelhorror maken (en evt kijken) potentiële Brevikjes noemen? dat is ongeveer hetzelfde als vrouwen met een avatar van een halfnaakte dame een potentiële lesbische hoer en mensen met een alcoholmerk in hun avatar een potentiële dronken vrouwenmepper noemen.
Srpski film vond ik niks aan. Die hoofdrolspeler kon me weinig boeien en dan kijk ik de film meteen met een afstandelijke houding. Dus ja, schokkend wat er allemaal gebeurt, maar niet meer dan dat. Ik schrik niet, ik lig er niet wakker van. En die piemel van die kerel zag er nep uit.quote:Op zondag 22 april 2012 20:48 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
August Underground's Mordum misschien? En anders Srpksi film?
Hij was wel een Fokker denk ikquote:Op zondag 22 april 2012 22:33 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Srpski film vond ik niks aan. Die hoofdrolspeler kon me weinig boeien en dan kijk ik de film meteen met een afstandelijke houding. Dus ja, schokkend wat er allemaal gebeurt, maar niet meer dan dat. Ik schrik niet, ik lig er niet wakker van. En die piemel van die kerel zag er nep uit.
daar heb je een punt. I love Dries is met afstand de meest onsmakelijke film die ik ooit gezien heb. daar zijn dequote:Op zondag 22 april 2012 22:01 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Tom Six is wel een Breivikje want het plot van I Love Dries is zo ziek dat hij wel gestoord moet zijn, daar is dat Human Centipede gedoe niks bij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. in Salo niets bij....And if you think that I've been loosing my way
That's because I'm slightly blinded
And if you think that I don't make too much sense
That's because I'm broken minded
Troll.quote:Op zondag 22 april 2012 23:16 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik heb Cabin in the Woods gezien vandaag in de bioscoop. Zeer teleurstellend. Ik wil mijn 9 euro terug!
Twilight's 'Breaking Dawn' Part 1 vond ik nog leuker vraag mij alleen niet waarom.
quote:Op zondag 22 april 2012 23:16 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik heb Cabin in the Woods gezien vandaag in de bioscoop. Zeer teleurstellend. Ik wil mijn 9 euro terug!
Twilight's 'Breaking Dawn' Part 1 vond ik nog leuker vraag mij alleen niet waarom.
Ik heb hem gisteren gezien.quote:Op zondag 22 april 2012 23:16 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik heb Cabin in the Woods gezien vandaag in de bioscoop. Zeer teleurstellend. Ik wil mijn 9 euro terug!
Ik vond 'm echt geweldig. De humor, het verhaal, de horrorverwijzingen, prachtig allemaal.quote:Op woensdag 25 april 2012 20:37 schreef lelouch het volgende:
[..]
Ik heb hem gisteren gezien.
Hij was niet zo goed als IMDB doet geloven.
Wel het kijken waard voor een fan van het genre
Maar dvd is ook goed, bioscoop hoeft niet.
het is een film door fans voor fans. een zeer geslaagde horror comedy.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:06 schreef maniace het volgende:
Vraag me af wat mensen nu verwachtte bij Cabin in the Woods.... Ik bedoel het is geen top film maar kijkend naar de afgelopen jaren 1 van de betere Horror Hollywood films.
ja dat zijn dan ook geen vergelijkbare films.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:06 schreef maniace het volgende:
Juist maar een heleboel mensen die nu roepen van Cabin is kut blabla vinden Paranormal Activity wel goed....
juist, voor Paranormal Activity moet je houden van films waarin eigenlijk geen fluit gebeurd, maar waar een soort onderhuidse spanning in zit. Voor Cabin it Woods moet je houden van over-the-top-splatterfestijnen en wat leuke moordpartijen. Beiden horror, maar wel een compleet ander spectrum Je kunt natuurlijk ook van allebei houden, like mequote:Op donderdag 26 april 2012 13:01 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
ja dat zijn dan ook geen vergelijkbare films.
Ik vind ze beiden goed, op een ander vlak. Het zijn immers ook verschillende films, dus ze vergelijken is niet altijd terecht.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:06 schreef maniace het volgende:
Juist maar een heleboel mensen die nu roepen van Cabin is kut blabla vinden Paranormal Activity wel goed....
Die kan je skippen. Wat een bagger.quote:Op donderdag 26 april 2012 21:12 schreef Faxie het volgende:
Hm Little Deaths ligt net in de schappen (hehe)
http://www.imdb.com/title/tt1614456/
Lage rating, maar ik ben toch wel benieuwd eigenlijk.
hoezo, de film heet toch niet Cabin on fire?quote:Op donderdag 26 april 2012 21:52 schreef HAL9000S het volgende:
Verdomme, ik weet nog helemaal niks over cabin in the woods maar alleen al door continu te horen dat iedereen er zonder verwachtingen heen ging en totaal verrast werd weet ik al dat er een grote verassing aan zit te komen
NoT was het juist extra tof met alle opmerkingen erbijquote:Op donderdag 26 april 2012 21:50 schreef IJsdraakje het volgende:
Ik heb Cabin in the Woods op de Night of Terror gezien, had me vooraf niet ingelezen in de films, dus vooraf geen idee wat ik ervan kon verwachten. Zo verwachtingsloos was 'ie toch wel erg tof.
schijnt ook zeer tegen te vallenquote:Op vrijdag 27 april 2012 12:35 schreef Faxie het volgende:
Hm The Theatre Bizarre staat ook in de schappen
http://www.imdb.com/title/tt1763316/
Dat las ik al, maar toch lijkt het me wel wat.quote:
Bios of een cam? Cams zijn wel vaker te donker namenlijk.quote:Op zaterdag 28 april 2012 22:26 schreef CherryLips het volgende:
Gister Livide gekeken. Ik snap er geen hol van. Het was allemaal ook veel te donker.
De beeldkwaliteit was goed, de dagscenes waren primaquote:Op zaterdag 28 april 2012 22:30 schreef znarch het volgende:
[..]
Bios of een cam? Cams zijn wel vaker te donker namenlijk.
Geen horror, maar ik vond 'm eigenlijk best goed.quote:Op zondag 29 april 2012 00:26 schreef egeltje1985 het volgende:
Net Troll Hunter gezien.
Erg vermakelijk. Niet echt eng, en misschien ook niet echt horror, maar wel leuk.
ja. tis meer fantasy. Wel in blair witch stijl.quote:Op zondag 29 april 2012 19:02 schreef Faxie het volgende:
[..]
Geen horror, maar ik vond 'm eigenlijk best goed.
Gedeeltelijk shaky cam toch?quote:Op zondag 29 april 2012 23:08 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
ja. tis meer fantasy. Wel in blair witch stijl.
Yup, allen gezien... gisteren Three...extremes gecheckt en vooral box was echt heel erg indrukwekkendquote:Op zondag 22 april 2012 21:56 schreef znarch het volgende:
[..]
Tipperdetip: Oldboy had je al gezien? Das een trilogie, Lady Vengeance is deel 1, Oldboy deel 2 en Sympathy for Mr. Vengeance is deel 3.
Nice, ik heb hem nog steeds niet gekeken *schuld van Game Of Thrones* maar deze week moet ik er een keer tijd voor makenquote:Op dinsdag 1 mei 2012 12:32 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Yup, allen gezien... gisteren Three...extremes gecheckt en vooral box was echt heel erg indrukwekkend
Ja, op een gegeven moment zelfs een stuk met een barst in de lens.quote:Op maandag 30 april 2012 01:49 schreef Faxie het volgende:
[..]
Gedeeltelijk shaky cam toch?
Idd meer fantasy, maar ik vond dat alles nog redelijk geloofwaardig gebracht werd. En dan ook het gedrag van de personages, iets waar ik aardig wat waarde aan hecht in films.
't Is alweer een tijdje geleden enzoquote:Op dinsdag 1 mei 2012 16:32 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ja, op een gegeven moment zelfs een stuk met een barst in de lens.
'Little deaths' waren toch die drie korte verhaaltjes? Ik vond er eentje heel leuk, met een jong stelletje die er een vreemde relatie op nahielden. Volgens mij was dat het laatste verhaaltje. Het eerste was trouwens ook met een stelletje met een vrij vreemde relatie, haha, ik vond ze alledrie wel aardig hoor. Voor als je toch niks te doen hebt, prima opvulling. Geen topper dus nee.quote:Op vrijdag 27 april 2012 12:32 schreef Faxie het volgende:
En waarom? Ik lees ook wat positieve dingen namelijk.
Ik kan alleen de Engels-gedubbed-e vinden, hebben jullie die gezien, of de orginele? Da's wel een tijdje geleden hoor, wellicht is het origineel nu wel te vinden. Wel de moeite dus...want ik vind handy cam nooit zo prettig kijken. (dizzzzzy)quote:Op zondag 29 april 2012 00:26 schreef egeltje1985 het volgende:
Net Troll Hunter gezien.
Erg vermakelijk. Niet echt eng, en misschien ook niet echt horror, maar wel leuk.
Kheb de dvd gekocht, dus hij zal ook wel te vinden zijn.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 12:41 schreef Luna3 het volgende:
[..]
'Little deaths' waren toch die drie korte verhaaltjes? Ik vond er eentje heel leuk, met een jong stelletje die er een vreemde relatie op nahielden. Volgens mij was dat het laatste verhaaltje. Het eerste was trouwens ook met een stelletje met een vrij vreemde relatie, haha, ik vond ze alledrie wel aardig hoor. Voor als je toch niks te doen hebt, prima opvulling. Geen topper dus nee.
[..]
Ik kan alleen de Engels-gedubbed-e vinden, hebben jullie die gezien, of de orginele? Da's wel een tijdje geleden hoor, wellicht is het origineel nu wel te vinden. Wel de moeite dus...want ik vind handy cam nooit zo prettig kijken. (dizzzzzy)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |