Yeah!quote:Op woensdag 25 april 2012 19:11 schreef maurisioo het volgende:
Had liever een spel gehad waar je gewoon overal rond kon lopen en winkels leeg kon roven, zonder een stom verhaal te volgen.
Er is zo'n spel in de maak door wat indie developers. Helaas is het altijd even afwachten of dat ook daadwerkelijk wat gaat worden, maar zoals ik het begreep waren ze heel intensief bezig met een fallout-achtige zombiegame waarbij het overleven centraal staat.quote:Op woensdag 25 april 2012 19:11 schreef maurisioo het volgende:
Had liever een spel gehad waar je gewoon overal rond kon lopen en winkels leeg kon roven, zonder een stom verhaal te volgen.
Ach, het was samen met een homie best vermakelijk om even te doen op lan. Het concept was op zich heel cool, maar in het geheel enigszins matig uitgewerkt.quote:Op donderdag 26 april 2012 02:00 schreef TheThirdMark het volgende:
Zolang het maar niet lijkt op Dead Island. Wat een bout game was dat.
maar dat spel bestaat al ( nou 90% van wat je verlangt zit al in het spel)quote:Op donderdag 26 april 2012 03:12 schreef computerprobleem het volgende:
ik wil dat er een zombie game uitkomt waarin je gewoon alle vrijheid hebt en met vrienden/online kunt gamen en je een bepaald doel hebt in het spel, bijvoorbeeld:
- Medicijn zoeken
- Nieuwe wereldpopulatie opbouwen
- Steden opbouwen
- Alle zombies vermoorden
En dan dus 1 van die 4 hoofddoelen proberen te bereiken. En dat je dan gewoon tienduizenden soorten materiaal beschikbaar hebt (auto's, benzine, voedsel (en dan velen soorten), water, medicijnen, etc. etc.) en dat er een enorm grote wereld beschikbaar is, zeg maar Red Dead Redemption size, maar dan keer 20 + de goede graphics erbij.
En dat je dan gewoon beetje bij beetje een fort kunt opbouwen, overlevende kunt zoeken, ook helikopters e.d. kunt gebruiken, supermarkten kunt plunderen om in leven te blijven.
Dus echt fucking veel vrijheid, maar dat er wel 1 doel is wat je moet zien te halen en dat het dan b.v. minstens 100 uur duurt voordat je het hoofddoel bereikt.
die graphicsquote:Op dinsdag 1 mei 2012 00:21 schreef norrie13 het volgende:
[..]
maar dat spel bestaat al ( nou 90% van wat je verlangt zit al in het spel)
je hebt het misschien ook gemerkt dat arma 2 combined operations in de top 10 meest gekochte games staat op steam.
komt omdat de perfecte zombie mod ervoor is uitgekomen
is wel in de alpha versie en moeilijk te installeren maar als je het speelt dan overtreft het het zombie gevoel van walking dead .
mod heet Day Z
en je moet er dus arma 2 + arrowhead voor hebben
fan made trailer
echte gameplay
Mwa, de serie loopt nu toch niet, dus daar valt ook weinig over te zeggen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 09:30 schreef Vivi het volgende:
Mag het gepraat over de game misschien in een apart topic? Is niet zo interessant denk ik voor de mensen die alleen de serie willen volgen..
Ziet er leuk uit. Alleen die zombies zijn echt lelijk. Ik zie liever tientallen normale zombies op me af komen dan zo'n sprinter die zomaar uit het niets komt.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 00:21 schreef norrie13 het volgende:
[..]
maar dat spel bestaat al ( nou 90% van wat je verlangt zit al in het spel)
je hebt het misschien ook gemerkt dat arma 2 combined operations in de top 10 meest gekochte games staat op steam.
komt omdat de perfecte zombie mod ervoor is uitgekomen
is wel in de alpha versie en moeilijk te installeren maar als je het speelt dan overtreft het het zombie gevoel van walking dead .
mod heet Day Z
en je moet er dus arma 2 + arrowhead voor hebben
fan made trailer
echte gameplay
quote:Op dinsdag 1 mei 2012 09:30 schreef Vivi het volgende:
Mag het gepraat over de game misschien in een apart topic? Is niet zo interessant denk ik voor de mensen die alleen de serie willen volgen..
nope, huizen, industrie tereinen, schuren, over lootquote:Op dinsdag 1 mei 2012 11:07 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit. Alleen die zombies zijn echt lelijk. Ik zie liever tientallen normale zombies op me af komen dan zo'n sprinter die zomaar uit het niets komt.
En je kunt volgens mij tot nu toe alleen nog maar in die simpele schuurtjes en daar ligt altijd wat in. En die schuren waren ook helemaal leeg. Hopelijk gaan ze dat nog veranderen.
Van wat ik in dat filmpje zag, leek het of je bijna nergens in kon. Zoals op het laatst proberen ze een gebouw in te komen, maar dat lukte niet. Verder vond ik het schieten ook een beetje raar. Maar ja, zal het denk ik een keer moeten spelen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 01:30 schreef norrie13 het volgende:
[..]
nope, huizen, industrie tereinen, schuren, over loot
die sprinters komen niet uit het niets, het ligt allemaal aan:
-je geweerschoten, hoe dichtbij ze zijn om te horen
-of het dag of nacht is
-of je blikken/flares gooit om ze af te leiden,
-of je bukt of ligt
ook zie je liever geen een zombie op je af komen, meer dan 8+ zombies achter je aan is bijna onmogelijk om te doden zonder gewond te raken. Gelukkig zijn er wel van die monkeys die als een aap wat slomer op je af komen.
en het spel is niet lelijk te noemen, eerder medium tot mooi met geweldige sfeer.
ben gestopt met spelen omdat er een real time klok is in het spel en het te donker werd (lees het werd te eng) . Was van plan om een stad of dorp te vinden maar ben midden in een donker bos gestrand en heb me maar in een schuurtje verstopt en uitgelogt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:32 schreef maurisioo het volgende:
Als er geen goede zombiegames zijn maak ik mijn eigen welSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tevens -purist.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:32 schreef maurisioo het volgende:
Als er geen goede zombiegames zijn maak ik mijn eigen welmsnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:32 schreef maurisioo het volgende:
Als er geen goede zombiegames zijn maak ik mijn eigen welgame of the yearSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
all years
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |