Gheghe BE!quote:
Ik weet het, ik moet daar meer mijn best voor doen.quote:Op vrijdag 13 april 2012 19:29 schreef Moonah het volgende:
[..]
Gheghe BE!Weet je, ik bedenk me altijd maar dat die 'waaromvragen' helpen om de overweldigende wereld te ordenen. Uit een soort van compassie kan ik dan beter het geduld opbrengen.
Laatst vroeg mijn zoon (5) wie God is. Dat vond ik wel een lastige vraag. Ik ben niet echt gelovig, maar ik wil er wel respectvol over vertellen. Maar God is zó abstract en ver-van-mijn-bed als je daar niet mee opgroeit.
Over Jezus daarentegen kan ik dan weer wel makkelijk vertellen.
Leuk topic!
Meer mensen die dit in de man bijt hond stem horen als ze het lezen?quote:Op vrijdag 13 april 2012 13:44 schreef De_Kardinaal het volgende:
Man bijt hond De_Kardinaal staat vandaag op het dorpsplein in [OUD] en vraagt:
Welke vraag stelde jouw kind waarop je niet direct een antwoord klaar had?
quote:Op vrijdag 13 april 2012 21:13 schreef 1299 het volgende:
[..]
Meer mensen die dit in de man bijt hond stem horen als ze het lezen?
Nu welquote:Op vrijdag 13 april 2012 21:13 schreef 1299 het volgende:
[..]
Meer mensen die dit in de man bijt hond stem horen als ze het lezen?
Helpt t je geen antwoord te geven maar hen te vragen wat ze denken?quote:Op vrijdag 13 april 2012 19:22 schreef Brighteyes het volgende:
Mama, waarom zit daar een bakje? (Op het auto-dashboard)
Mama, waarom zit daar een rondje omheen? Waaromheen? Om die dinges!
Mama, waarom zit hier een wit streepje op? (Een zonnebril)
Mama, waarom staat die molen aan Oscar's kant?
Mama, waarom staat die molen niet aan mijn kant?
Mama, waarom is papa met de trein? Omdat hij moet werken. Waarom? Omdat hij centjes moet verdienen. Waarom?
Waarom is papa niet met de motor? Omdat die kapot is. Waarom? Omdat de accu het niet meer doet en hij daarom niet kan starten. Waarom?![]()
![]()
Ik trek het helaas heel erg slecht.
Oh die gebruik ik ook vaak ja, bij vragen waarbij ik mijn antwoord even moet formuleren (meestal de "waarom komen baby's met hun hoofd eerst eruit" enzo).quote:Op zaterdag 14 april 2012 21:36 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Helpt t je geen antwoord te geven maar hen te vragen wat ze denken?
Tja, dat kan je idd niet opzoeken, dus dan zou ik er maar van maken dat ze uit wandelen zijn, of een plekje zoeken voor een nestje. In ieder geval een antwoord waar ze in een later leven geen hinder van ondervinden. Zoals bijvoorbeeld een antwoord die nergens op slaat en dat ze het onthouden en dan later voor schut staan ofzo. En inderdaad kan je dan ook vragen wat ze zelf denken.quote:Op zaterdag 14 april 2012 21:52 schreef Troel het volgende:
Ah, maar waar kan ik dan vinden wat die eenden bij ons in de straat deden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |