Snap ik, maar dan nog.quote:Op donderdag 12 april 2012 16:59 schreef kingmob het volgende:
[..]
Ik heb het over de user, niet over dit. Spreek ik chinees ofzo
quote:Op donderdag 12 april 2012 17:03 schreef Gia het volgende:
[..]
boerka overheen, of een andere vuilniszak.
http://www.maartenvandermeer.nl/info.htmlquote:
quote:Maarten van der Meer works as an independent photographer in the Netherlands. He mainly focuses on photographic story projects in both fiction and reality. Besides that he works commissioned for various clients.
Wat is dan de context van Allah Akbar en dan iemand of iets neerknallen?quote:Op donderdag 12 april 2012 16:18 schreef o.us het volgende:
[..]
Same. Maar ik vind het wel opvallend. "Laa ilehe il Allah betekent" dat niemand dient aanbeden te worden behalve Allah. Misschien ben ik dom, maar ik zie de context niet met die advertentie.
Dat denk ik ook, extra aandacht over de rug van een groepering wat toch al snel verdacht is.quote:Op donderdag 12 april 2012 16:16 schreef zarGon het volgende:
Als ik zo naar het origineel kijk en wat er allemaal is geschreven bij de poster krijg ik het idee dat dit niet door moslims is gedaan. Dat zegt mijn gevoel.
Wel jammer verder.
Het is een complot!quote:Op donderdag 12 april 2012 18:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, extra aandacht over de rug van een groepering wat toch al snel verdacht is.
Dit is anders gewoon vandalisme.quote:Op donderdag 12 april 2012 18:30 schreef Flow3r het volgende:
Het mooie van Nederland is dat je een protest mag uiten, zo hadden we eerder de vrouwen tegen porno, die plakten ook posters af en bestormden zelfs sekswinkels om de ramen te bekladden.
Als dit nu door moslims is gedaan zie ik het niet anders dan als een stil protest, net zoals die man met zijn 'jesus redt 'posters.
En ook dat nogquote:
In plaats van je druk te maken om vrouwen die vrijwillig in hun ondergoed op bushokjes staan, lijkt het me beter om die tijd en aandacht te besteden aan de positie van de vrouw binnen de islam en de islamitische wereld.quote:Op donderdag 12 april 2012 18:59 schreef DontGiveAFok het volgende:
en nee ik ben geen koran uit delende salafist....en ja ik hou van mooie vrouwen....alleen juist de gedachte erachter: het is respectloos om vrouwen in hun ondergoed(want daar heb ik het even over) op bushokjes te plakken en weet ik veel waar...
Oh en dat bepaal jij? Wie ben je? God?quote:Op donderdag 12 april 2012 19:02 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
In plaats van je druk te maken om vrouwen die vrijwillig in hun ondergoed op bushokjes staan, lijkt het me beter om die tijd en aandacht te besteden aan de positie van de vrouw binnen de islam en de islamitische wereld.
Maar daar gaat het hier niet over.quote:Op donderdag 12 april 2012 18:59 schreef DontGiveAFok het volgende:
het is respectloos om vrouwen in hun ondergoed(want daar heb ik het even over) op bushokjes te plakken en weet ik veel waar...
Weer een god....jeetje, wordt druk...quote:Op donderdag 12 april 2012 19:07 schreef Specularium het volgende:
[..]
Maar daar gaat het hier niet over.
Nu je het zegt, meer dan protest is het niet, maar nee hoor in sommige hoofden dit is het begin van de Polder-intifadaquote:Op donderdag 12 april 2012 19:21 schreef Life2.0 het volgende:
Het mooie van Nederland is dat je een protest mag uiten,
Zou maar oppassen, je zit zo 2 jaar vast..
Ze hoeven niet te protesteren. Ze kunnen gewoon een enkeltje naar Medina boeken.quote:Op donderdag 12 april 2012 19:25 schreef DontGiveAFok het volgende:
[..]
Nu je het zegt, meer dan protest is het niet, maar nee hoor in sommige hoofden dit is het begin van de Polder-intifada
Ze hoeven niet een enkeltje Medina te boeken, want ze mogen gewoon protesterenquote:Op donderdag 12 april 2012 19:33 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ze hoeven niet te protesteren. Ze kunnen gewoon een enkeltje naar Medina boeken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |