Nice, goed gedaan!quote:Op dinsdag 17 april 2012 17:55 schreef Mint_Clansell het volgende:
Nou, ik kan kiezen. Ik heb zojuist te horen gekregen dat bedrijf #2 me ook graag wil hebben. Toch wel knap van me dat ik gelijk bij de eerste twee bedrijven waar ik een gesprek heb gehad ben aangenomen.
Volgend week. Als ik het eerder wist had ik mijn broer gevraagd dat hij geld kon overmaken. Helaas accepteert de NS geen contant geld, want had wel 30 euro op zakquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:41 schreef Meteoric het volgende:
Aw balen, kon je het niet van iemand lenen? Ga je nog een andere keer?
wat zuur ditquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:34 schreef SwaPore het volgende:
Vandaag zou ik sollicitatiegesprek hebben, maar had niet genoeg geld op mijn rekening om een treinkaart te kunnen betalen, sta 100 euro negatief
was wel lachen bij het afmelden: sorry ik kan niet komen, heb geen geld voor een treinkaart
Kon je niet bij de kiosk een kaartje kopen?? Voor zover ik weet kan dat nog, tenminste hier welquote:Op dinsdag 17 april 2012 20:13 schreef SwaPore het volgende:
[..]
Volgend week. Als ik het eerder wist had ik mijn broer gevraagd dat hij geld kon overmaken. Helaas accepteert de NS geen contant geld, want had wel 30 euro op zak
Lastig, zo overleven op enkel zorgtoeslag...
Mijn treinstation heeft geen kioskquote:Op dinsdag 17 april 2012 21:46 schreef DjinN het volgende:
[..]
Kon je niet bij de kiosk een kaartje kopen?? Voor zover ik weet kan dat nog, tenminste hier wel
Moest toevallig vandaag ook naar de Sociale Dienst en dus ook voor de WIJ-regeling. Er wordt volgens mij niet echt iets passends voor je gevonden, maar meer gewoon iets. Werk=werk volgens hun en dus moet je alles aanpakken, ook wat hun voor jouw hebben op dat moment.quote:Op dinsdag 17 april 2012 23:16 schreef SwaPore het volgende:
[..]
Mijn treinstation heeft geen kioskEn naar mijn weten kan je geen kaartjes daar kopen, alles is met pin tegenwoordig, zelfs de parkeerautomaten hier.
Heb inmiddels wat geld ontvangen van mijn broer, dus ik kan wel even vooruit. Alleen zou ik nu wel graag mijn eigen centen willen verdienen...
Heb geen recht meer op ww, en ben ook te jong voor de bijstand. Hoe zit het met de WIJ-regeling? Wordt er dan actief naar iets passends voor mij gezocht? Meestal is het een werk-leertraject. Ben wel erg benieuwd of er dan inderdaad mensen met diploma's die geen leeraanbod krijgen kunnen gaan "papierprikken oid".
Ik dacht 27quote:Op woensdag 18 april 2012 00:17 schreef Mint_Clansell het volgende:
De wet WIJ bestaat sinds 1 januari 2012 niet meer, dus er is geen regeling te treffen. Je kan een beroep doen op bijstand, mits je 18 jaar of ouder bent.
Nee joh.quote:
En, was het wat? Voor herhaling vatbaar of nooit meer?quote:Op woensdag 18 april 2012 11:33 schreef kalinhos het volgende:
Www.wereldwerk.eu staat vaak wel het een en ander, of wereldwijzer.nl. via die laatste heb ik 2 jaar terug een winterseizoen in de franse alpen gewerkt
Waarom denk je dat?quote:Op woensdag 18 april 2012 13:43 schreef Zocalo het volgende:
Had maandag een tweede gesprek. Volgens mij waren ze niet heel positief, maar ik wacht nog op de uitslag. Hoop toch deze week wel al iets te horen.
En er is absoluut NIEMAND op het station die even voor jou een kaartje had willen trekken uit de automaat met z'n pinpas en dan van jou contant geld ontving, wat je blijkbaar gewoon had.quote:Op dinsdag 17 april 2012 23:16 schreef SwaPore het volgende:
Mijn treinstation heeft geen kioskEn naar mijn weten kan je geen kaartjes daar kopen, alles is met pin tegenwoordig, zelfs de parkeerautomaten hier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |