Heb je zelf uberhaupt een rijbewijs man, want als je niet snapt dat er 1001 situaties zijn op de nederlandse snelweg dat mensen je wel rechts moeten inhalen.quote:Op zaterdag 14 april 2012 13:20 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
je bent gewoon 1 van die tokkies die verkeersgedrag laat zien wat in de top 5 staat van de irritatie top 10. ontken maar niet je maakt het enkel erger
quote:Op zaterdag 14 april 2012 13:21 schreef Yreal het volgende:
[..]
Heb je zelf uberhaupt een rijbewijs man, want als je niet snapt dat er 1001 situaties zijn op de nederlandse snelweg dat mensen je wel rechts moeten inhalen.
we hadden het over jouw uitlatingen waar duidelijk een op zijn best onnozel verkeersinzicht uit blijktquote:Op zaterdag 14 april 2012 13:25 schreef Yreal het volgende:
Vertel, almachtige, hoe rij jij dan aan het einde van de A2 Amsterdam binnen? Jij maakt op het laatste stuk ineens een gigantische slinger?![]()
![]()
![]()
Omdat ik niet schrik van mensen die mij rechts inhalen, kan verdedigen dat het soms nodig is om niet helemaal rechts te rijden en daar ook een flinke lading voorbeelden bij kan geven?quote:Op zaterdag 14 april 2012 13:25 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
we hadden het over jouw uitlatingen waar duidelijk een op zijn best onnozel verkeersinzicht uit blijkt
Ja want regels zijn alleen verzonnen om jou tot last te zijn en gevaarlijke situaties te veroorzakenquote:Op zaterdag 14 april 2012 13:41 schreef Yreal het volgende:
Ik heb ook nooit gezegd dat ik dat doe, maar 10km/u verschil is onzin. Je zit dan veel te lang in de doden hoek.
Maar je rijdt WEL 50 waar je 30 mag.quote:Op zaterdag 14 april 2012 13:43 schreef Yreal het volgende:
En nog even voor de Record
Ik haal NIET rechts in, omdat dat niet mag.
Ik heb GEEN probleem met mensen die mij Rechts inhalen.
Dat zijn gelukkig geen officiele regelsquote:Op zaterdag 14 april 2012 13:47 schreef Nagelschaartje het volgende:
[..]
Ja want regels zijn alleen verzonnen om jou tot last te zijn en gevaarlijke situaties te veroorzaken.
klopt. en 130 waar ik 100 mag. met het verkeer mee rijden heet datquote:
Dus als ik 80 rij in een 30 zone dan rij jij ook 80?quote:Op zaterdag 14 april 2012 13:54 schreef Yreal het volgende:
[..]
klopt. en 130 waar ik 100 mag. met het verkeer mee rijden heet dat
neequote:Op zaterdag 14 april 2012 13:59 schreef D0808 het volgende:
[..]
Dus als ik 80 rij in een 30 zone dan rij jij ook 80?
Man, ga weg, doe de rest van NL een plezier en ga fietsen.
quote:Op zaterdag 14 april 2012 13:54 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dat zijn gelukkig geen officiele regels
[..]
klopt. en 130 waar ik 100 mag. met het verkeer mee rijden heet dat
Bron: http://www.motorplatform.nl/samenspelindefile.htm , wordt naar doorverwezen door de rijksoverheid.quote:Spelregels motorrijder
Ook motorrijders moeten zich aan een aantal spelregels houden als ze een file auto's inhalen. In het algemeen moet er rekening mee worden gehouden dat motorrijders relatief slecht zichtbaar zijn voor automobilisten en dat automobilisten de snelheid van de motor slecht inschatten.
1. Gepaste snelheid
Rijd rustig tussen de file door. dat wil zeggen dat het snelheidsverschil tussen de motor en de auto die u passeert, niet meer mag zijn dan 10 km/u. Houd deze vuistregel aan bij iedere auto die u passeert. Hoge snelheidsverschillen zijn de belangrijkste bron van irritatie bij automobilisten en zorgen voor gevaarlijke schrikreacties.
Oh.. nu weer niet? Maar 50 wel? Spelende kinderen kunnen tenslotte de tering krijgen, toch? Zolang jij maar lekker je eigen regeltjes kan maken en lekker knallen door 30 zones.quote:
Ligt aan de weg, snelheidslimieten zijn niet heilig. En ik loop ook niet te janken als ik er een bon voor krijg.quote:Op zaterdag 14 april 2012 14:04 schreef D0808 het volgende:
[..]
Oh.. nu weer niet? Maar 50 wel? Spelende kinderen kunnen tenslotte de tering krijgen, toch? Zolang jij maar lekker je eigen regeltjes kan maken en lekker knallen door 30 zones.
Ja precies, dat begrijp ik echt niet.quote:Op zaterdag 14 april 2012 14:09 schreef Yreal het volgende:
Vooral op snelwegen valt dat op je. Waar op de ene weg iedereen er 10km boven zit, zitten ze op andere wegen er 10 km onder
Dat herken ik ook hoor. Mensen komen langs vliegen met 150 soms en 2 kilometer verderop stuit je ineens op een colonnetje van 5 autootjes die krap 80 doen. Verderop in de bebouwde kom rijden er dan mensen 50 waar je 70 mag en 80 waar je 50 mag en rotondes neem je natuurlijk in zijn 4 met op het laatste moment een remactie waar de rook vanaf slaat omdat je pas de laatste halve meter eens gaat kijken wat er op zit.quote:Op zaterdag 14 april 2012 14:08 schreef Tijn het volgende:
Ik erger me eigenlijk niet zo vaak aan anderen op de weg. Natuurlijk doen mensen wel eens wat doms waar ik last van heb, maar goed, ik doe vast ook wel eens iets doms waar anderen last van hebben.
Maar waar ik me wel over verbaas is dat als je gewoon rond de maximum snelheid rijdt, je soms volop door anderen wordt ingehaald en in andere gevallen juist zelf iedereen voorbij rijdt. Ik vraag me dan wel eens af of ik de enige ben die erg heeft in de snelheidslimiet
Jouw inschattingsvermogen van de weg is beroerd, getuige jouw 50km rijden op een 30 weg waarvan je stelt dat er niets is (school, parkeervakken, waarschuwingsbord overstekende kinderen etc.).quote:
quote:Op zaterdag 14 april 2012 14:14 schreef D0808 het volgende:
[..]
Jouw inschattingsvermogen van de weg is beroerd, getuige jouw 50km rijden op een 30 weg waarvan je stelt dat er niets is (school, parkeervakken, waarschuwingsbord overstekende kinderen etc.).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |