Geen enkele van de voorbijgangers (inclusief knopdrukkers) zijn acteurs. Achtergrondverhaal staat in De Standaard.quote:Op donderdag 12 april 2012 21:08 schreef Me_Wesley het volgende:
Ik heb het gevoel dat iedereen die je ziet acteurs zijn, net zoals de knopdrukkers, op een afgezet plein..
Zo niet, inderdaad hulde!
xie het nut er ook niet van inquote:Op zaterdag 14 april 2012 13:01 schreef Specularium het volgende:
Dit is nu al 3 dagen topic van de dag.
Die is ook goed, dan sta je ook wel even te kijken van WTF is hier aan de handquote:Op vrijdag 13 april 2012 17:05 schreef Brighteyes het volgende:
Ik kreeg deze net doorgemailed, past hier ook wel:
Elke dag een nieuw topic van de dag lijkt mij ook logischer.quote:Op zaterdag 14 april 2012 13:01 schreef Specularium het volgende:
Dit is nu al 3 dagen topic van de dag.
Waarschijnlijk 1x, namelijk om het filmpje te maken, gok ik.quote:Op donderdag 12 april 2012 10:20 schreef kwiwi het volgende:
![]()
Hoe vaak zouden die mensen dat toneelstukje opgevoerd moeten hebben die dag
Ow, ALS dat ook echt zo is maakt dit het nog vetterquote:Op vrijdag 13 april 2012 00:10 schreef lolcat8811 het volgende:
[..]
Geen enkele van de voorbijgangers (inclusief knopdrukkers) zijn acteurs. Achtergrondverhaal staat in De Standaard.
Dat is een flash mobquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:30 schreef onlogisch het volgende:
Deze past er ook wel in. Belgen zijn soms wel tof
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |