Bleh individueel op uitzending.... word je idd aan zo'n zandhazenclub gehangenquote:Op dinsdag 10 april 2012 21:06 schreef Esses het volgende:
[..]
Daar zeg ik ook niets over, maar daarvoor hebben wij een prachtigopwerktraject. Ga je bij bijvoorbeeld 13lmb in opleiding. Daarbij gaan wij individueel
Met een uitzendlijst
Dat, geef mij maar wat kilo's en de MAG enzo, dan loop ik wel door, dat stompzinnige rondjes lopen op zo'n sintelbaan heb ik wel zo'n verschrikkelijk broertje dood aan.quote:Op dinsdag 10 april 2012 21:19 schreef hoogvlieger het volgende:
Geldt voor mij ook. Mars liever 10/15km met BGU + extra meuk dan dat ik een cooper moet rennen.
Mwoah als ik collega's die reeds op uitzending geweest zijn mag gelopen zat daar best wel wat sport inquote:Op dinsdag 10 april 2012 21:24 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Wel een opwerktraject, en nee daar zit geen extra sportmoment in. Je dient je DCP gedaan te hebben alvorens je op uitzending gaat.
Nee, in dit geval spreek ik ff over de opleidingsmissies. De zandhazen worden aan jouw club gehangen toch?quote:Op dinsdag 10 april 2012 21:25 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Bleh individueel op uitzending.... word je idd aan zo'n zandhazenclub gehangen
En tijdens het marsen kan je tenminste nog gezellig ouwehoeren met je buddy enzoquote:Op dinsdag 10 april 2012 21:27 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat, geef mij maar wat kilo's en de MAG enzo, dan loop ik wel door, dat stompzinnige rondjes lopen op zo'n sintelbaan heb ik wel zo'n verschrikkelijk broertje dood aan.
Maar dan nog, het moet wel heel gek lopen dat ik geen voertuig kan pakken.
En kun je je peuken en vuur fatsoenlijk meenemen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 21:52 schreef hoogvlieger het volgende:
[..]
En tijdens het marsen kan je tenminste nog gezellig ouwehoeren met je buddy enzo
Machtig mooi dat vrouwen dan niet meer toegelaten kunnen worden. Haal als je zo nodig vrouwen in een organisatie wil waar het op kracht en conditie aan komt vooral de eisen naar beneden. Immers vrouwen moeten er wel in want dat is politiek correct.quote:Op woensdag 11 april 2012 19:01 schreef Maitje het volgende:
1: DCP eisen omhoog of goed zo?
Vanuit mijn perspectief gezien (omdat ik de test zelf heb gedaan), vind ik hem op dit moment goed.
Ik lees dat men over het geslacht praat etc.. Laten we eerlijk zijn dat de meeste vrouwen niet aan conditie en met name krachtmate aan een man kunnen voldoen. Als je dit gaat veranderen naar gelijkheid zul je zien dat er geen enkele vrouw meer door de testen komt.
Echter, zouden er wel opnieuw naar resultaten gekeken kunnen worden om die bijvoorbeeld op te schroeven.
Voorquote:2: Structureel sportmomenten inlassen? Ook voor bureautijgers?
Aangezien een militair ieder moment inzetbaar moet kunnen zijn, en zij dit kunnen behalen door te sporten zou dit gewoon in geroosterd moeten worden om verplicht een aantal uur per week te sporten (+ begeleiding). Tja, als ook zij inzetbaar moeten zijn dan moet dat ook voor hen gelden.
Hier mag verschil zijn tussen mensen die 10 jaar op een lijst staan en dan uitgezonden worden (vrijwilligers daar gelaten) of mensen die iedere twee jaar opuitzending gaan. Vooral gezien werkzaamheden.quote:3: Heeft het functioneel nut als een bureau tijger 3uur in de week gaat sporten?
Tja, als ook zij inzetbaar moeten zijn (uitgezonden worden, naar het front etc) dan moet dat ook voor hen gelden.
3000 is nog een beste opgave. Het is ook binnen 12minuten he.quote:Op donderdag 12 april 2012 21:42 schreef Kandijfijn het volgende:
Ik ging ff meelezen, maar het verbaast mij toch echt wel zwaar dat je maar 2400 meter hoeft te lopen voor het leger. Een man met een beetje fatsoenlijke conditie loopt toch redelijk eenvoudig 3000 meter lijkt me zo. Vooral als je regelmatig sport.
Wat Thaboel zegt, het moet wel binnen een bepaalde tijd (12 min). Het is niet zo dat het een vrijblijvend potje wandelen is en zie maar wanneer je binnen komt.quote:Op donderdag 12 april 2012 21:42 schreef Kandijfijn het volgende:
Ik ging ff meelezen, maar het verbaast mij toch echt wel zwaar dat je maar 2400 meter hoeft te lopen voor het leger. Een man met een beetje fatsoenlijke conditie loopt toch redelijk eenvoudig 3000 meter lijkt me zo. Vooral als je regelmatig sport.
Ik ben bekend met de coopertestquote:Op donderdag 12 april 2012 22:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat Thaboel zegt, het moet wel binnen een bepaalde tijd (12 min). Het is niet zo dat het een vrijblijvend potje wandelen is en zie maar wanneer je binnen komt.
Dat gezegd hebbende, 2400 meter is inderdaad wel heel weinig. Maar de coopertest is voor iedereen hetzelfde. Er is ook nog een functiegerichte toets en bij de FIT 4 (inf en cav verkenning) ga je redelijk aan het gas.quote:Op vrijdag 13 april 2012 07:17 schreef Vortix het volgende:
Vijftienjarige jochies slepen doorgaans iets minder spierweefsel mee dan de gemiddelde militair.
waarom zou ik in godsnaam 3000m moeten halen.? ff los van.dat ik.dat echt niet haal.quote:Op donderdag 12 april 2012 23:25 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ik ben bekend met de coopertest![]()
Maar wij liepen als 15 jarige jochie's toch vaak rond de 3000 meter op de cooper. 3000 is misschien wel iets teveel maar 2400 is dan wel weer heel weinig.
Iemand is direct een toetsenbordheld als die commentaar geeft op 2400 meter als conditie-standaard? Gevoelig plekje o.i.d. geraakt?quote:Op vrijdag 13 april 2012 09:37 schreef Bouke-p het volgende:
[..]
waarom zou ik in godsnaam 3000m moeten halen.? ff los van.dat ik.dat echt niet haal.
en na de dcp moet je ook nog inzetbaar zijn, dus geen dag bijkomen.
en alle toetsenbordridders, loop de cp maar voor je commentaar geeft. en voordat je dat doet eerst fit doen(doen wij ook)
Wat moeten jullie rennen (en al jullie geen cooper hoeven af te leggen, doe eens een gokquote:Op vrijdag 13 april 2012 07:19 schreef Vortix het volgende:
[..]
Dat gezegd hebbende, 2400 meter is inderdaad wel heel weinig. Maar de coopertest is voor iedereen hetzelfde. Er is ook nog een functiegerichte toets en bij de FIT 4 (inf en cav verkenning) ga je redelijk aan het gas.
Waarop zou iemand die op de administratie zit een geweldige conditie moeten hebben? Die mensen hebben wel wat beters te doen.quote:Op vrijdag 13 april 2012 12:22 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Het verbaasde mij gewoon oprecht dat een militair maar een gemiddelde conditie heeft te hebben. Ik dacht die moeten wel een stukje beter zijn dan die van de gemiddelde burger. Maar oké blijkbaar dus niet.
Waarom zouden ze met een wapen overweg moeten kunnen?quote:Op vrijdag 13 april 2012 13:07 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waarop zou iemand die op de administratie zit een geweldige conditie moeten hebben? Die mensen hebben wel wat beters te doen.
Wat bedoel je precies?quote:Op vrijdag 13 april 2012 13:05 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Wat moeten jullie rennen (en al jullie geen cooper hoeven af te leggen, doe eens een gok)?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |