Is goed. PM een foto van je door en ik beslis of je mijn postbusadres krijgt.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:05 schreef Lalin het volgende:
[..]
Oke, ik praat met je verder via briefpost oke?
Je kunt ook in een hutje op de hei gaan wonen, internet is geen overbodige luxe meer anno 2012 en je hebt al een abonnement vanaf 15 euroquote:Op zaterdag 7 april 2012 13:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je financiele situatie kun je ook wel op een kladblok bijhouden.
Je gaat niet dood zonder internet. Mensen die weinig te makken hebben moeten besparen waar ze dat kunnen en dat kan evt. door geen internetaansluiting te nemen.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:06 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Je kunt ook in een hutje op de hei gaan wonen, internet is geen overbodige luxe meer anno 2012 en je hebt al een abonnement vanaf 15 euro
Nee dat kan dus niet, anders had ik het gedaan.quote:Je kunt ook in een hutje op de hei gaan wonen
Internet is idd geen primaire levensbehoefte om te overleven maar het staat wel gelijk aan het hebben van een tv, koelkast en wasmachine.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je gaat niet dood zonder internet. Mensen die weinig te makken hebben moeten besparen waar ze dat kunnen en dat kan evt. door geen internetaansluiting te nemen.
Dat vind ik nou een flauwe en niet terzake doende opmerking.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je vrijheid wordt altijd beperkt door je financiele situatie. Ik wil ook wel een huis kopen van 3 mio euro, maar dat kan ik niet betalen. Oh jee, mijn vrijheid wordt nu aardig ingeperkt.
Dat klopt, maar ik vind niet dat de belastingbetaler moet opdraaien voor de internetaansluiting, koelkast, tv en wasmachine van iemand die niet werkt en teert op overheidsgeld.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:09 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Internet is idd geen primaire levensbehoefte om te overleven maar het staat wel gelijk aan het hebben van een tv, koelkast en wasmachine.
Nou, ik reageer gewoon op jouw punt over het inperken van de vrijheid van mensen. Je vrijheid wordt altijd ingeperkt door je financiele (on)mogelijkheden. Geld is schaars en wensen zijn niet limitatief.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:09 schreef Lalin het volgende:
[..]
Dat vind ik nou een flauwe en niet terzake doende opmerking.
Waar het natuurlijk op neer komt is dat al deze fantastische en goed bedoelde initiatieven niet via een bepaalde norm te vergeven zijn. Het is maatwerk, wat natuurlijk weer een ander financieel plaatje met zich meebrengt.
Ik weet niet op welke planeet jij tegenwoordig woont, maar hier is internet tegenwoordig een eerste levensbehoefte.quote:Op zaterdag 7 april 2012 12:50 schreef Halcon het volgende:
Internet kost toch een paar tientjes. Die kunnen die mensen best uitsparen. Zo noodzakelijk is internet niet.
Praat je ook zo als jij morgen ineens arbeidsongeschikt zou zijn ?quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat klopt, maar ik vind niet dat de belastingbetaler moet opdraaien voor de internetaansluiting, koelkast, tv en wasmachine van iemand die niet werkt en teert op overheidsgeld.
Dat zegt meer over jou(w perceptie) dan over de werkelijke situatie.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:11 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik weet niet op welke planeet jij tegenwoordig woont, maar hier is internet tegenwoordig een eerste levensbehoefte.
Ja. Mijn arbeidsongeschiktheid mag nooit het probleem zijn van anderen.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:11 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Praat je ook zo als jij morgen ineens arbeidsongeschikt zou zijn ?
Iemand die niet werkt?quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat klopt, maar ik vind niet dat de belastingbetaler moet opdraaien voor de internetaansluiting, koelkast, tv en wasmachine van iemand die niet werkt en teert op overheidsgeld.
Ja. Iemand die wel werkt, verdient een eigen inkomen en kan zelf bepalen wat hij/zij daarmee doet.quote:
Waarom eigenlijk niet ?quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:12 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja. Mijn arbeidsongeschiktheid mag nooit het probleem zijn van anderen.
Toch is het zo.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:12 schreef Gertje-Plongers het volgende:
Wauw. Daar geloof ik werkelijk niets van !
"eerste levensbehoefte."quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:11 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ik weet niet op welke planeet jij tegenwoordig woont, maar hier is internet tegenwoordig een eerste levensbehoefte.
Omdat iedereen zijn/haar eigen boontjes maar moet doppen. Het is toch van de zotte dat als ik er een teringzooi van maak, dat jij daar voor op zou moeten draaien...quote:
Inderdaad. Mensen die dat roepen zijn echt rijp voor een gedwongen opname hoor.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:14 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
"eerste levensbehoefte."
Da's lachen.
Wat je nu doet is een aanname dat iemand er een teringzooitje van maakt ? Ik had het over bv arbeidsongeschikt zijn om welke reden dan ook. Geldt het dan ook ?quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:14 schreef Halcon het volgende:
[..]
Omdat iedereen zijn/haar eigen boontjes maar moet doppen. Het is toch van de zotte dat als ik er een teringzooi van maak, dat jij daar voor op zou moeten draaien...
Ja, dat geldt dan ook.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:15 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Wat je nu doet is een aanname dat iemand er een teringzooitje van maakt ? Ik had het over bv arbeidsongeschikt zijn om welke reden dan ook. Geldt het dan ook ?
En wat nu als dat inkomen niet toereikend blijkt te zijn?quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja. Iemand die wel werkt, verdient een eigen inkomen en kan zelf bepalen wat hij/zij daarmee doet.
Dan moet je snijden in je uitgaven. Simpel genoeg.quote:Op zaterdag 7 april 2012 13:15 schreef Lalin het volgende:
[..]
En wat nu als dat inkomen niet toereikend blijkt te zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |