SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die bossche Fok-Meet is juist geweest jonge, kut!
De OP is hier te vinden.
Insert random seal of approval. Lever maar plaatjes aan!© Raket, Muis
© Alone, Forever. Hand, Bijde.
© O, Shift
© Student, Kut
© Maatschappij, Telefoon
© Ex, Fed
© Jori, De
© Butsers, Barrie
© Mi, Moh
© Tank, Du
[ Bericht 0% gewijzigd door Muisraket op 06-04-2012 18:54:58 ]Ik weet niet wat ik in jouw plaats zou doen, of wat je zegt als iemand weg wil gaan. Ik heb geen mening over motorcross, hollywood, poloshirts of hoe de winkel loopt, ik zeg: 'hé, ik wil alleen maar zwemmen'. - Spinvis
quote:Op vrijdag 6 april 2012 18:36 schreef bijdehand het volgende:
's-Hertogenbosch #273: waar de vorige TT onwaar bleek te zijn.
Sowieso niet! Maak je niet druk, probeer een fijne avond te hebben, ongeacht wat er wel of niet gebeurt.quote:Op vrijdag 6 april 2012 18:36 schreef bijdehand het volgende:
's-Hertogenbosch #273: waar de vorige TT onwaar bleek te zijn.
Nee joh, die tijd met haar heb ik al gehad hoorquote:
Wijze woordenquote:Op vrijdag 6 april 2012 18:36 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Sowieso niet! Maak je niet druk, probeer een fijne avond te hebben, ongeacht wat er wel of niet gebeurt.
Dat gaat lukken, en van mij hoeft er niet iets te gebeurenquote:Op vrijdag 6 april 2012 18:36 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Sowieso niet! Maak je niet druk, probeer een fijne avond te hebben, ongeacht wat er wel of niet gebeurt.
Oh oke nicequote:Op vrijdag 6 april 2012 18:51 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee joh, die tijd met haar heb ik al gehad hoor
Ik ben nooit meer zenuwachtigquote:
Veel plezier en komt goedquote:Op vrijdag 6 april 2012 18:58 schreef BarrieButsers het volgende:
Zo ik ga sterven op die kutfiets, fijne avond allemaal en bdh succes![]()
Fijne avond!quote:Op vrijdag 6 april 2012 18:58 schreef BarrieButsers het volgende:
Zo ik ga sterven op die kutfiets, fijne avond allemaal en bdh succes![]()
Ben er al de hele tijd.quote:
Nogmaal hoi danquote:
Nogmaals hoi.quote:
Denk gewoon chillen.quote:
Nice. Misschien kom ik nog langs om getroost te worden.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
Zeg ik tegen haar dat ik even naar de wc ga, ga ik naar jouquote:Op vrijdag 6 april 2012 20:12 schreef DeJori het volgende:
BDH, succes met je date. Je weet me te vinden als het kut gaat.
Dat zou echt een heldenactie zijnquote:Op vrijdag 6 april 2012 20:16 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Zeg ik tegen haar dat ik even naar de wc ga, ga ik naar jou
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |