De rabiate fangirls GILLEN dat Naruto en Sasuke eigenlijk homofielen zijn en naar elkaar verlangen terwijl ze de twee in suggestieve houdingen tekenen en homo-erotische fan-fictie schrijven. Hé als dat is waar ze nat van worden...quote:Op zondag 8 april 2012 12:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Die hele ik ga Sasuke koste wat het kost redden omdat ik een speciale band met hem heb is gewoon erg dubieus. En de fans roepen dan dat het komt omdat Naruto geen vrienden heeft gehad bla bla en daarom waarde hecht aan de vriendschap ofzo maar volgens mij is dat ontkenning., en dat haku gebeuren met zijn of haar leeraar is ook al zo lekker dubbelzinnig.
J.K. Rowling deed ook zoiets. Toen ze klaar gekomen was (hihi ik schreef 'klaar gekomen'quote:Ik denk als Naruto ooit stopt dat de makers dan binnen 5 jaar na stoppen toegeven dat Naruto stiekem gay was.. slimme manier om zo iets mainstream te maken. Dit of ze laten het in een van de laatste episodes blijken.
elfen lied? (qua geweld)quote:Op zondag 8 april 2012 14:31 schreef einzweipolizei het volgende:
Weet iemand een anime die een beetje op Higurashi no naku koro ni lijkt?
Ik heb hem een paar minuten geleden gezien, ik heb er maar een woord voor:quote:Op zondag 8 april 2012 14:49 schreef outcast_within het volgende:
[ afbeelding ]
Geef mij je spuug ik geef je er liefde voor terug.
Het viel voor mij wel mee. Voor het grootste gedeelte was het een normale anime met een leuke modern ouderwetste tekenstijl.quote:Op zondag 8 april 2012 14:55 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Ik heb hem een paar minuten geleden gezien, ik heb er maar een woord voor:
WTF.
Sankarea? Die ga ik nu kijken.quote:Op zondag 8 april 2012 14:57 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Het viel voor mij wel mee. Voor het grootste gedeelte was het een normale anime met een leuke modern ouderwetste tekenstijl.
En de ontwenningsverschijnselen omdat je het speeksel van de persoon waar je van houd mist is niet zo vergezocht in anime land.
Ik had meer een wtf bij dat einde van die anime over een jongen die alleen van dode meisjes houd.
Nice! Je eerste mangaquote:Op zondag 8 april 2012 13:20 schreef Klipnap het volgende:
Net weer terug uit Keulen![]()
En de aankoop van mijn allereerste manga is een feit!
[ afbeelding ]
Jammer dat het Duits is, maar zo lang zijn de dialogen ook weer niet en dan krik ik het weer een beetje op met behulp van mijn woordenboek!
''Ein Kätzchen!!''quote:
quote:Op zondag 8 april 2012 16:11 schreef Klipnap het volgende:
[..]
''Ein Kätzchen!!''
Van mijn vader mocht ik Elfenlied niet kopen, want dat was 18+
Ik zei ''ok, dan lees ik hem wel op internet''
Hahaha, dat vind ik niet gek. De manga is groffer dan de anime.quote:Op zondag 8 april 2012 16:11 schreef Klipnap het volgende:
[..]
''Ein Kätzchen!!''
Van mijn vader mocht ik Elfenlied niet kopen, want dat was 18+
Ik zei ''ok, dan lees ik hem wel op internet''
is binnen, vanavond even checken.quote:Op zondag 8 april 2012 14:49 schreef outcast_within het volgende:
[ afbeelding ]
Geef mij je spuug ik geef je er liefde voor terug.
Hoe krijg je dat voor elkaar? Je mag niet meer dan een download tegelijk doen he.quote:Op zondag 8 april 2012 16:49 schreef Klipnap het volgende:
Ik heb Shirokuma al laten vallen, toch niets voor mij. Ik erger me vooral aan die panda.
Sankarea lijkt me wel tof, Nazo no Kanojo vooral wtf.
Ik ben trouwens geband bij #NEWS, en niet voor een dag, het is nu al 2 weken. Hoe kan ik dit veranderen?
Kan niet binnengaan #nibl (U bent verbannen).quote:Op zondag 8 april 2012 17:29 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Hoe krijg je dat voor elkaar? Je mag niet meer dan een download tegelijk doen he.
Als het goed is, dan kun je gewoon opnieuw joinen en zou hij het moeten doen.
Een alternatief kanaal is #nibl, die hanteert hetzelfde principe.
http://nibl.co.uk/bots.php
Ben je van heel Rizon verbannen dan? Probeer eens een willekeurig ander kanaal.quote:Op zondag 8 april 2012 17:30 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Kan niet binnengaan #nibl (U bent verbannen).
Oke, ik ben hier nog nooit binnengeweest...
Ik kan nog naar de meeste servers, alleen deze 2 niet.quote:Op zondag 8 april 2012 17:32 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ben je van heel Rizon verbannen dan? Probeer eens een willekeurig ander kanaal.
#AnimeHQ bijvoorbeeld.
Hmm, probeer anders dit:quote:Op zondag 8 april 2012 17:34 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Ik kan nog naar de meeste servers, alleen deze 2 niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |