Raki en Bailey komen uit Wapserveenquote:Op donderdag 5 april 2012 09:01 schreef V1z0R het volgende:
Mo!
maar vind stiekem Cheiron de leukste...
[..]Raki en Bailey komen toch ook hier uit de buurt weg?
Ik denk dat ik voor 2013/2014 ook maar een lijst maak, want een vriendin zei precies hetzelfdequote:Op donderdag 5 april 2012 10:16 schreef Chell het volgende:
Bij een volgend nestje heb ik zeker interesse An! Mits mijn probleemdame tegen die tijd het loodje heeft gelegd, zolang zij er is, komt er geen kitten bij.
Wapserveen? Oh, das een kleine 40kmquote:Op donderdag 5 april 2012 16:19 schreef An24 het volgende:
[..]
Raki en Bailey komen uit Wapserveennet als de dekkater van deze kittens! (Annakat Cattery)
Ah! Dat scheelt. Voor mij is het twee en een half uur rijden.quote:Op donderdag 5 april 2012 16:38 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Wapserveen? Oh, das een kleine 40km
*Annakat gaat googlen*
quote:Op donderdag 5 april 2012 16:47 schreef An24 het volgende:
[..]
Ah! Dat scheelt. Voor mij is het twee en een half uur rijden.
Ja klopt, van Naduwa. Zij beviel een week eerder dan Raki. Ook een erg mooi beestje en de combi is ook goed (Zelfde kater als mijn nest). Dus ik zou zeker contact opnemen als er nog beschikbaar zijn. Ik begrijp ook wel dat je niet op deze kittens wilt wachten. Ik weet namelijk niet of de optie op Cheiron snel zal vervallen. En deze fokker was mijn mentor, dus naar mijn mening zit je daar ook goedquote:
Ik heb er nog hoop in, dus wacht alle bezoeken even afquote:Op donderdag 5 april 2012 17:30 schreef An24 het volgende:
[..]
Ja klopt, van Naduwa. Zij beviel een week eerder dan Raki. Ook een erg mooi beestje en de combi is ook goed (Zelfde kater als mijn nest). Dus ik zou zeker contact opnemen als er nog beschikbaar zijn. Ik begrijp ook wel dat je niet op deze kittens wilt wachten. Ik weet namelijk niet of de optie op Cheiron snel zal vervallen. En deze fokker was mijn mentor, dus naar mijn mening zit je daar ook goed(ohw wacht, alleen de poezen zijn nog beschikbaar....wil je echt een kater?)
Pas komende week komt de eerste, dus dat is een goed tekenquote:Op vrijdag 6 april 2012 11:32 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Ik heb er nog hoop in, dus wacht alle bezoeken even afOf zijn ze allemaal al geweest?
Nee, geen specifieke voorkeur. Hoeft ook niet per se een Noorse boskat te zijn hoor, al vind ik ze wel erg mooi
Het is gezellig druk dus bij jou in huis! Opgroeiende kittens zijn zo leukquote:Op donderdag 12 april 2012 22:16 schreef An24 het volgende:
Goed! Ze zijn enorm aan het ravotten door het huis. Een fotoupdate komt volgende week weer, want druk!
Ja hoi! Ik doe niet mee aan die wereld en ik hou het netjes. /mededelingquote:Op dinsdag 17 april 2012 21:11 schreef samsung64 het volgende:
De raskatten wereld is er een van afgunst en nijd, en komt zeerzeker het dier niet tengoede, katten zijn kapot gefokt met alle ziekten van dien. Dit gebeurd ook met honden, Kijk eens wat een geweldig dier ik heb , hele goede papieren , en veel prijzen gewonnen , de prijzen van kittens moeten daarom zo hoog mogelijk zijn.
Op markt plaats worden mensen die poesjes verkopen voor broodfokkers uitgemaakt, omdat ze ver onder de prijs zitten en kittens verkopen zonder papieren, daarintegen worden kittens uit zogenaamde slipnestjes van een cattery ook zonder papieren verkocht.
Als moeders te oud is voor kittens wordt ze gedumpt.
En wat kost de stamboom uiteindelijk 10? 20 euro? , we hebben zelf een poes gered van een cattery , tsjonge ze zat in een schuur op zolder in een donker hok wat was het dier dankbaar dat ze een ander tehuis had.
Ach zo kan ik nog wel even doorgaan, .............. sorry moest het even kwijt
ok dan is het goed hehequote:Op dinsdag 17 april 2012 21:14 schreef An24 het volgende:
[..]
Ja hoi! Ik doe niet mee aan die wereld en ik hou het netjes. /mededeling
^^quote:Op dinsdag 17 april 2012 21:21 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohhhh! <3
Ik ben nog steeds fan van CalvinMaar ze zijn gewoon allemaal lieeef!
Zoals uit de reacties van de anderen ook wel blijkt; je generaliseert.quote:Op dinsdag 17 april 2012 21:11 schreef samsung64 het volgende:
De raskatten wereld is er een van afgunst en nijd, en komt zeerzeker het dier niet tengoede, katten zijn kapot gefokt met alle ziekten van dien. Dit gebeurd ook met honden, Kijk eens wat een geweldig dier ik heb , hele goede papieren , en veel prijzen gewonnen , de prijzen van kittens moeten daarom zo hoog mogelijk zijn.
Op markt plaats worden mensen die poesjes verkopen voor broodfokkers uitgemaakt, omdat ze ver onder de prijs zitten en kittens verkopen zonder papieren, daarintegen worden kittens uit zogenaamde slipnestjes van een cattery ook zonder papieren verkocht.
Als moeders te oud is voor kittens wordt ze gedumpt.
En wat kost de stamboom uiteindelijk 10? 20 euro? , we hebben zelf een poes gered van een cattery , tsjonge ze zat in een schuur op zolder in een donker hok wat was het dier dankbaar dat ze een ander tehuis had.
Ach zo kan ik nog wel even doorgaan, .............. sorry moest het even kwijt
Het zijn altijd de goeden die onder de kwaden lijden...quote:Op woensdag 18 april 2012 10:55 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Het zijn schatjesLekker staartjagen bij de grote katten
[..]
Zoals uit de reacties van de anderen ook wel blijkt; je generaliseert.
Het is niet allemaal rozengeur en maneschijn maar wanneer kopers ook eens hun koppie gaan gebruiken hebben het soort excessen wat je noemt minder kans. Helaas zie ik op Fok! ook vaak dat mensen niet luisteren naar advies en bv toch een "raskitten" van een dubieuze fokker nemen, eentje met smoesjes om niet te testen, of die het kitten te vroeg laat verhuizen, etc, etc. Want ze zien een lief smoeltje en zijn verkocht.
Maar er zijn genoeg fokkers waar de kittens gewoon in de huiskamer opgroeien en die fokken volgens het motto "gezondheid, temperament en schoonheid, in die volgorde".
Mjah, zindelijk worden kostte hier drie ongelukjes en toen was het onder controle. Vooral als de kleintjes gaan spelen moet je er even op letten, omdat ze het in het begin kunnen vergeten. Vanaf het moment dat er 1 vast voer ging eten, kostte het zindelijk maken twee dagen, dus dat is te overzien.quote:Op woensdag 18 april 2012 11:32 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Het zijn altijd de goeden die onder de kwaden lijden...
Maar even on-topic: dat afleren en zindelijk maken had ik geen zin in, dat was 1 van de redenen dat wij een kat uit het asiel hebben gehaald en de tweede was een zwervertje die bij m'n schoonouders had aangeklopt... En beide waren al zindelijk(en het afleren... Dat karton knauwen krijgen we er niet uit!)
Ja, ik behandel m'n katten (met opvoeden) net zoals ik het altijd met m'n hond deedquote:Op woensdag 18 april 2012 14:04 schreef An24 het volgende:
[..]
je moet alleen wel wat overwicht hebben, net als met honden eigenlijk.
Nee, ik vind die eerste foto het mooist...quote:Op woensdag 18 april 2012 15:05 schreef L-E het volgende:
Ik ben echt verliefd op de mama-poes, wat is ze wonderschoon!
True, maar als je specifieke eigenschappen zoekt, en ook zeker wil weten dat het een sterke kat is, heb je meer zekerheid bij een raskat. Heb zelf ook asielkatjes gehad, dus weet dat het ook erg vaak goed gaat. An24 is alleen verslaafd aan Norenquote:Op woensdag 18 april 2012 14:24 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Ja, ik behandel m'n katten (met opvoeden) net zoals ik het altijd met m'n hond deedMischien als het huis (ooit) klaar is, komt er wel een kitten (als er een kat overleden is dan...) We hebben een heel kat-vriendelijk huis, maar geen kitten-vriendelijk huis!
En er zitten ook genoeg lieve beestjes in het asiel...
De meeste zekerheid qua karakter heb je nog bij een volwassen kat, daaraan kun je al zien hoe de kat echt is. Ik ben ervan overtuigd dat er rasgebonden karaktertrekken zijn, ik heb zelf een Somali en een Birmaan, op kattenshows van de Fife waar de katten op ras gesorteerd zitten kun je het verschil goed zien, in het vak van de Birmanen liggen de katten allemaal uit te rusten en in het vak van de Somali's gebuert er van alles, er komen er pootjes uit de kooi om naar de voorbijgangers te hengelen, wordt er geprobeerd de showgordijntjes los te maken, de buurkat krijgt eten dus dan steken we een poot langs het gordijntje om te proberen daar iets van te jatten, etc.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:02 schreef freud het volgende:
[..]
True, maar als je specifieke eigenschappen zoekt, en ook zeker wil weten dat het een sterke kat is, heb je meer zekerheid bij een raskat. Heb zelf ook asielkatjes gehad, dus weet dat het ook erg vaak goed gaat. An24 is alleen verslaafd aan Noren
Wij zochten een aanhankelijke muizenjager. En een kat die een tijdje op straat heeft gewoond, kan duidelijk voor zichzelf zorgen en dus jagenquote:Op woensdag 18 april 2012 19:02 schreef freud het volgende:
[..]
True, maar als je specifieke eigenschappen zoekt, en ook zeker wil weten dat het een sterke kat is, heb je meer zekerheid bij een raskat. Heb zelf ook asielkatjes gehad, dus weet dat het ook erg vaak goed gaat. An24 is alleen verslaafd aan Noren
Als ik ooit een raskat (of hond) zou kopen, zou ik zeker bij de eigenaar langs gaan. Kijken hoe de situatie daar is, de ruimte waar de beesten leven en bewegen, de mensen zelf, hoe die overkomen. We hebben ooit eens een rashond gehad die bij een hele goede fokker vandaan kwam, en dat kon je ook gewoon zien. Alles perfect schoon, zeer mooie buiten rennen (ook perfect schoongemaakt), en overal foto's van de vorige nestjes (die mensen dus opgestuurd hadden).quote:Op woensdag 18 april 2012 20:15 schreef freud het volgende:
Ja, testen is iets wat erg belangrijk is. Een beetje zelfrespecterende fokker kent ook de lijn goed, en weet hoe de rest van de lijn het gedaan heeft. Als ik af en toe hier zie wat er rondgemaild wordt of er genetische tests in de lijnen, dan wordt het zeer serieus genomen. De katten hier worden ook elk jaar door de molen gehaald, en dat is niet meer dan normaal imo.
Maar goed, je hebt altijd rare broodfokkers erbij zitten. Je doet we weinig tegen!
Haha, hier valt het huilen wel meequote:Op donderdag 19 april 2012 11:47 schreef Amnistia het volgende:
Ik denk dat als ik z'n kitten zou hebben.. ik de hele dag zou huilen omdat het zooo lief is:D:D
Hey, da's niet goed opvoeden! Katten mogen niet op tafelquote:Op donderdag 19 april 2012 13:55 schreef An24 het volgende:
[..]
Haha, hier valt het huilen wel meeMaar het is erg genieten met de kleintjes. Ze zijn nu ook in staat om op de eetkamerstoelen te springen, om vervolgens op de tafel terecht te komen. Zit ik lekker thuis te werken met fluffehs om me heen
Als we eten of we zitten met visite aan tafel niet neequote:Op donderdag 19 april 2012 14:04 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Hey, da's niet goed opvoeden! Katten mogen niet op tafel
(niet dat ze zich daar maar iets van aan trekken als wij niet thuis zijn...)
quote:Op donderdag 19 april 2012 14:06 schreef Dragonberry het volgende:
O wat lijkt me dat heerlijk, al die pluizebolletjes om je heen. Al wordt je er ook af en toe wel een beetje gek van denk ik![]()
Voor je het weet zitten ze opeens nog hoger!
Dat zijn de twee belangrijkste, want die eerste gaat toch vervallen! (waarom iets aanleren als je het later toch niet meer nodig hebt!)quote:Op donderdag 19 april 2012 14:12 schreef An24 het volgende:
[..]![]()
het is af en toe rennen. geen volwassen kattenvoer eten, niet in de gordijnen klimmen, geen kabels knabbelen...etc De laatste twee snappen ze inmiddels
mjah, nu gaat het even om het type voer. die combi hebben zij niet nodig. Maar verder heb je gelijk. Ze liggen nu op het kleed bij moeders te drinkenquote:Op donderdag 19 april 2012 14:24 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Dat zijn de twee belangrijkste, want die eerste gaat toch vervallen! (waarom iets aanleren als je het later toch niet meer nodig hebt!)
Mooiquote:Op donderdag 19 april 2012 15:26 schreef ZodiaX het volgende:
Dit is de mijne, gratis kunnen krijgen omdat de fokker ermee ging stoppen.
[ afbeelding ]
Ik heb 2 katten.quote:Op donderdag 19 april 2012 16:10 schreef Sweetpea8472 het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk met die vacht van die katten? Heeft dat nou erg veel onderhoud nodig? (oftewel, kun je je kat gewoon buiten laten struinen of komt hij dan haveloos terug en is dat pas weer hersteld na een kambeurt van een uur...)
Ook een toffe poes. Mjah, er zit inderdaad flink wat ondervacht tussen, maar voor de rest zit alles wel op zijn plek hoorquote:Op vrijdag 20 april 2012 11:59 schreef ZodiaX het volgende:
Bij deze halfbloedje heb ik ook veel werk aan.
Vooral in de zomer als ze veel buiten is heeft ze erg veel klitten op haar buik.
Zoals je kunt zien heeft ze erg lang haar op plekken waar het niet nodig is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar wat is ze mooiquote:Op vrijdag 20 april 2012 11:59 schreef ZodiaX het volgende:
Bij deze halfbloedje heb ik ook veel werk aan.
Vooral in de zomer als ze veel buiten is heeft ze erg veel klitten op haar buik.
Zoals je kunt zien heeft ze erg lang haar op plekken waar het niet nodig is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een drama. Ik heb er in november 2 laten enten met Nobivac tricat trio maar gelukkig nergens last van gehad.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:31 schreef An24 het volgende:
Een voorbeeld van het minder leuke deel van het fokken: (LET OP: niet mijn eigen kittens)\
Op een forum over fokken gebeuren er deze week verschrikkelijke dingen. Zo ging een fokker nietsvermoedend haar kittens voor het laten enten met een merk dat Nobivac heet. Sinds een jaar blijkt de samenstelling daarvan veranderd. Na de enting werden er drie kittens ziek. 1 daarvan begon te schuimbekken en is naar de dierenarts gebracht. Het katertje overleed een paar dagen later. Het andere kitten zat al bij haar nieuwe eigenaar. Opeens viel het van een laag bed en kreeg het vier stijve pootjes. Dit kitten zit nu aan de pijnstillers, in de hoop dat het overgaat.
Soms ben ik blij met een ervaren netwerk, maar voor de ervaringsdeskundige niet leuk
Ik weet nog van niks hoor!quote:
Oeh! Veel plezier!quote:
Hoezo?quote:
Ahwww..meis toch!quote:Op zaterdag 28 april 2012 12:45 schreef Chell het volgende:
Mijn oude lieve probleemdame is afgelopen donderdag overleden, dus er is hier in huis weer plek voor een poezelbeest erbij...
En ik vind jullie kittens zooooooo lief!
quote:Op maandag 30 april 2012 18:16 schreef An24 het volgende:
Chloe:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 1 mei 2012 21:20 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Oe, die mooierd gaat dus misschien bij jou wonen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |