Ik ga hem maar negeren, ik heb het idee dat wij slechts een uitlaatklep zijn en hij hier niet komt voor adviezen of ervaringen van andere. Dat is hoe ik het ervaar.quote:Op woensdag 4 april 2012 15:47 schreef shifto het volgende:
Geloof me, die user doet er geen kut meeWe vertellen dit al weken....VAAK!
Niet alleen jij. Misschien moeten sommige user na een tijdje maar geweerd worden uit dit topic, voor hun eigen bestwilquote:Op woensdag 4 april 2012 15:49 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ik ga hem maar negeren, ik heb het idee dat wij slechts een uitlaatklep zijn en hij hier niet komt voor adviezen of ervaringen van andere. Dat is hoe ik het ervaar.
WATTTTT!!!????? ik heb nog niet gelezen maar dat je er op ingaat. Ik kan wel jankenquote:Op woensdag 4 april 2012 15:49 schreef ManageTheAnger het volgende:
haha 3 pijnlijke posts idd met deels een kern van waarheid...
@muahahaha, ik heb gister nog tegen een dame gezegd dat ik niet opensta voor een date en of relaties. Dus ik hoef geen ander, maar als ik dan mag kiezen, ga ik voor zo'n type
@Biermeisje: Ook dat klopt, en daar ben ik mij van bewust. Feit blijft dat het steekt. Waarom het mij nog niet lukt, vast omdat ik nog niet stabiel ben ;-)
@Mickeys... zo jammer hea ditMaar zelfverzekerd zijn ben ik opzich wel, het mankeert alleen aan de juiste drive nu omdat ik nog volop met haar in me maag zit. Natuurlijk vind ik het erg, wellicht vind ik dat wel het allerergste in deze hele situatie, haar met een ander.... ik mis haar eigenlijk geen moment om heel eerlijk te zijn, het is meer de gedachte dat zij van de 1 in de ander rolt zonder problemen (die zich hopelijk later nog wel uitten als ik sterk genoeg uit de molen kom
)
Ik kan wel vrouwen krijgen, maar ben een stuk kieskeuriger nu.
Wat betreft adviezen e.d., ik volg ze heus wel op, ik krijg ook andere adviezen en morgen ff naar de psych... want er zit ongetwijfeld meer achter dan zij (ze staat symbool voor iets)quote:Op woensdag 4 april 2012 15:49 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ik ga hem maar negeren, ik heb het idee dat wij slechts een uitlaatklep zijn en hij hier niet komt voor adviezen of ervaringen van andere. Dat is hoe ik het ervaar.
Het zal vast nog een paar keer fluctueren, maar het feit dat je er nu even content mee bent zegt denk ik ook al een hoop.quote:Op woensdag 4 april 2012 15:54 schreef LaLouchi het volgende:
Het gaat eigenlijk best goed vandaag. Voor mezelf besloten dat als hij mij terug wil, ik echt niet meer kan. Het is goed. Soort van berusting, zo fijn na al die emotirs. Hoop dat het zo blijft.
@biermeisje je kan denk ik beter even afstand nemen. Geeft je de kans dingen op een rij te zetten.
Ja eigenlijk wel he? Ik denk dat ik meer verdrietig ben om het feit dat het gezin kapot is, niet om hem zelf. Maargoed, dat zrg ik nu in een sterk moment.. Maar dat ik het zeg zegt sowieso dat ik niet gelukkig.was. Al heb ik mezelf voorgehoudrn van wel.quote:Op woensdag 4 april 2012 15:56 schreef shifto het volgende:
[..]
Het zal vast nog een paar keer fluctueren, maar het feit dat je er nu even content mee bent zegt denk ik ook al een hoop.
Sterk van je idd! Wou dat ik al zo ver wasquote:Op woensdag 4 april 2012 16:02 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Ja eigenlijk wel he? Ik denk dat ik meer verdrietig ben om het feit dat het gezin kapot is, niet om hem zelf. Maargoed, dat zrg ik nu in een sterk moment.. Maar dat ik het zeg zegt sowieso dat ik niet gelukkig.was. Al heb ik mezelf voorgehoudrn van wel.
Het is onwerkelijk en bizar, ik denk dat ik al langer niet meer gelukkig was. Het laatste half jaar loog hij veel. Denk dat ik onbewust een afstand heb gecreeerd en dat hij dat heeft opgepikt. Nu na 4 weken kom ik tot dat besef.. Ik heb hem nooit pijn willen doen. Het was gewoon teveel. Besef nu ook dat ik alleen ook gelukkig kan zijn, dacht ik vroeger nooit..quote:Op woensdag 4 april 2012 16:04 schreef sawadie het volgende:
[..]
Sterk van je idd! Wou dat ik al zo ver wasHet is dan ook niet te bevatten wat je overkomen is, dan verdiend hij geen 2e kans...
Wat goed van je!quote:Op woensdag 4 april 2012 15:54 schreef LaLouchi het volgende:
Het gaat eigenlijk best goed vandaag. Voor mezelf besloten dat als hij mij terug wil, ik echt niet meer kan. Het is goed. Soort van berusting, zo fijn na al die emotirs. Hoop dat het zo blijft.
@biermeisje je kan denk ik beter even afstand nemen. Geeft je de kans dingen op een rij te zetten.
Dat moet ik inderdaad niet hebben. Wat ik eerder al zei. Ik ga alles op papier zetten en naar hem mailen. De kans dat ik hem onverwachts tegen kom is vrij klein, maar ik wil hem niet in ongewisse laten over mijn besluit.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:08 schreef sawadie het volgende:
@ Pinguit: Klote zeg! Dat fantaseren ken ik, volgens mij hebben we dat allemaal gedaan. Het wordt vanzelf minder
@ biermeisje: Zou idd even afstand nemen. Als je er nu voor hem wilt zijn, vergeet je jezelf..Dan kan hij straks lekker verder zonder jou en zit jij nog dieper id shit...
Maar dat is hij ook geweest. Omdat het met hem niet goed ging moest jullie relatie het ontgelden, dan denk je enkel aan jezelf. Jij moet eroverheen komen, dus moet je aan jexelf denken.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:09 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Wat goed van je!Ga jezelf maar lekker vertroetelen en trots op jezelf wezen dat je dit hebt bereikt voor jezelf.
En inderdaad, ik denk dat ik afstand moet nemen. Dan maar even egoïstisch.
Correctie: niet goed met hem gaat.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:13 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Maar dat is hij ook geweest. Omdat het met hem niet goed ging moest jullie relatie het ontgelden, dan denk je enkel aan jezelf. Jij moet eroverheen komen, dus moet je aan jexelf denken.
Gaat idd!quote:Op woensdag 4 april 2012 16:17 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Correctie: niet goed met hem gaat.
Dat is denk ik één van de meest problematische 'scheidingen', want er is eigenlijk geen aanwijsbare reden zoals: vreemdgaan, gevoelens die weg zijn, broer en zus gevoel, andere levensstijl, uit elkaar gegroeid zijn. Dit was bij ons allemaal niet het geval. Hij is gewoon ergens down the line in de knoop geraakt met zichzelf en dat betekende het einde van onze relatie, terwijl we het echt goed hadden samen. *Zucht*
Oh bah! Wat verschrikkelijk. Hoe kun je het dan afsluiten voor jezelf?quote:Op woensdag 4 april 2012 16:20 schreef sawadie het volgende:
[..]
Gaat idd!
@biermeisje: Ik denk dat het bij mijn ex ook zoiets is geweest..Kreeg opeens te horen dat het over was en er viel ook niet meer over te praten...Zo bizar...Nu bijna 3 maanden verder en ik weet nog steeds niets...Naja, dan maar niet
Waarom denk je dat ik hier zitquote:Op woensdag 4 april 2012 16:23 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Oh bah! Wat verschrikkelijk. Hoe kun je het dan afsluiten voor jezelf?
Voor mij heeft het gesprek (na 3 weken elkaar niet gezien te hebben) echt geholpen gisteren, er is een soort onrust verdwenen. Ik moet er trouwens wel even bij vertellen dat hij het uitgemaakt heeft in Rome, terwijl we nog twee dagen te gaan hadden. Hij flipte hem helemaal door, was apatisch, begon over te geven, helemaal niet goed. Heb de eerste week echt compleet in shock gezeten.Pas de week erop besefte ik me wat me überhaupt was overkomen. Het is nu nog steeds niet duidelijk wat er precies omging in zijn hoofd, maar ik heb nu in ieder geval bevestiging dat ik er niets aan had kunnen veranderen.
Heb je al eens aangekaart dat je wel eens duidelijkheid zou willen hebben over het 'hoe' en 'waarom'? Dat is het misschien makkelijker voor je om closure te vinden.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:26 schreef sawadie het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik hier zitIk weet het niet zo goed, probeer maar afleiding te zoeken om er niet aan te denken...Maar ze blijft nog steeds af en toe contact opnemen om te vragen hoe het gaat ed..koetjes en kalfjes..Waar ik dus geen zin meer in heb, dat heb ik nu ook maar aangegeven...
Heftig verhaal zeg! Waren jullie een weekje weg oid? Wel een bizarre timing!
Mss moet je hem dan eventjes alleen laten, als hij weer weet wat ie wil kan je dan alsnog pratenquote:Op woensdag 4 april 2012 16:35 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Heb je al eens aangekaart dat je wel eens duidelijkheid zou willen hebben over het 'hoe' en 'waarom'? Dat is het misschien makkelijker voor je om closure te vinden.
Het was inderdaad een vreemde timing, maar natuurlijk gaat er een verhaal aan vooraf. Hij had al twee keer eerder een paniekaanval gehad, dat hij hysterisch op de grond zat te huilen. Ik ben maar iedere keer rustig gebleven en heb hem gekalmeerd, gerustgesteld en getroost. Hij is vorig jaar terug in zijn oude woonplaats bij zijn moeder gaan wonen, omdat hij gedwongen van zijn opleiding af moest, daar is alles een beetje verkeerd gegaan, geloof ik. Daarvoor woonde hij al 5 jaar op zichzelf in dezelfde plaats als ik. Hij was eerst mijn huisgenoot en eigenlijk vanaf dag 1 dikke maatjes. Uiteindelijk zijn we toch meer gaan voelen voor elkaar, ik woonde toen inmiddels niet meer in hetzelfde huis. Het probleem is dat hij enorm binnenvetter is en alles net zo lang laat koken, totdat zijn hoofd blokkeert en het er alleen nog overstuur uit kan komen en niet meer uit zijn woorden kan komen. Tsja, dan gaat de relatie vanzelf wel naar de knoppen. Onze minivakantie naar Rome was dan ook bedoeld om beide even tot rust te komen en de batterij op te laden. Het was ook supergezellig en ineens van het één op het andere moment was hij dus overstuur en kon ik niets meer goed doen. Gisteren liet hij weten dat hij gewoon niet meer kon leven met het feit dat hij zo was en mij daar zoveel pijn mee deed. Ik wist al een paar weken niet meer zo goed waar ik aan toe was en probeerde steeds met hem te praten, alleen werd hij toen alleen maar boos.
Dat dus.
Dat was ik ook van plan, alleen ik ben ook niet degene die het contact nodig heeft om het maar zo te zeggen!quote:Op woensdag 4 april 2012 16:41 schreef sawadie het volgende:
[..]
Mss moet je hem dan eventjes alleen laten, als hij weer weet wat ie wil kan je dan alsnog praten
Heb ik al gedaan, een paar keer...Maar er komt gewoon niets uit. ZOdra het gesprek de serieuze kant opgaat kapt ze het af...Op de vraag of het ooit nog goed kan komen zegt ze hooguit...niet nu...Zo vaag...Die meid heeft issues, die mag ze lekker alleen oplossen vanaf nu
Je klinkt steeds sterker man.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:41 schreef sawadie het volgende:
[..]
Mss moet je hem dan eventjes alleen laten, als hij weer weet wat ie wil kan je dan alsnog praten
Heb ik al gedaan, een paar keer...Maar er komt gewoon niets uit. ZOdra het gesprek de serieuze kant opgaat kapt ze het af...Op de vraag of het ooit nog goed kan komen zegt ze hooguit...niet nu...Zo vaag...Die meid heeft issues, die mag ze lekker alleen oplossen vanaf nu
Bij vrouwen werkt het zoiezo anders... Misschien heb je tijdens die paar maanden al onbewust gedeeltes van de relatie verwerkt.quote:Op woensdag 4 april 2012 17:36 schreef Forever152 het volgende:
Hoi iedereen!
Begin september vorig jaar heeft mijn vriend het uitgemaakt. The main reason was eigenlijk vooral dat hij meer tijd wilde voor zichzelf. In die tijd ben ik door een zeer moeilijke periode gegaan.
Eind december waren wij weer bij elkaar gekomen. Daar hoort nog een apart, lang verhaal bij, die ik jullie verder bespaar...In ieder geval heb ik drie maanden op hem gewacht (in de tussentijd elkaar wel zien, smsen/bellen e.d.) om hem de keus te geven of hij verder wilde of niet want ik ging kapot... maarja ik hield van hem dus wachtte ik.
Eind februari dit jaar ging het toch echt fout... ik treed niet tot in de details, maar het kwam er op neer dat hij mij nog als iets tijdelijks zag. Een toekomst zat er voor hem niet meer in, omdat we ruzies hadden over onderwerpen waar we maar niet uitkwamen... ik was er meteen klaar mee en zei dat hij het dan maar meteen kon uitmaken (ja daag ik hoef geen relatie met perspectief op niks). Door het bespreken van een bepaalde gebeurtenis kwam dit ter sprake anders had ik wellicht nog steeds bij hem geweest zonder dit uberhaupt te weten!
Daarna nog twee dagen knallende koppijn gehad, gejankt als een malle en ondertussen heb ik gewoon helemaal nergens last van. Geen liefdesverdriet, niks. Sterker nog: ik voel me opgelucht, zit lekkerder in m'n vel.. Zo bizar en ik kan het nog steeds niet plaatsen. In totaal zijn wij drie jaar samen geweest..
Hoe kan zoiets? Moet het nog komen?
Ik heb dat wel gehad bij mijn vorige relatie. Die heb ik ook verteld, daar is het gat van de deur, ik hoef je nooit meer te zien, om iets wat er toen gebeurde.quote:Op woensdag 4 april 2012 17:36 schreef Forever152 het volgende:
Hoi iedereen!
Begin september vorig jaar heeft mijn vriend het uitgemaakt. The main reason was eigenlijk vooral dat hij meer tijd wilde voor zichzelf. In die tijd ben ik door een zeer moeilijke periode gegaan.
Eind december waren wij weer bij elkaar gekomen. Daar hoort nog een apart, lang verhaal bij, die ik jullie verder bespaar...In ieder geval heb ik drie maanden op hem gewacht (in de tussentijd elkaar wel zien, smsen/bellen e.d.) om hem de keus te geven of hij verder wilde of niet want ik ging kapot... maarja ik hield van hem dus wachtte ik.
Eind februari dit jaar ging het toch echt fout... ik treed niet tot in de details, maar het kwam er op neer dat hij mij nog als iets tijdelijks zag. Een toekomst zat er voor hem niet meer in, omdat we ruzies hadden over onderwerpen waar we maar niet uitkwamen... ik was er meteen klaar mee en zei dat hij het dan maar meteen kon uitmaken (ja daag ik hoef geen relatie met perspectief op niks). Door het bespreken van een bepaalde gebeurtenis kwam dit ter sprake anders had ik wellicht nog steeds bij hem geweest zonder dit uberhaupt te weten!
Daarna nog twee dagen knallende koppijn gehad, gejankt als een malle en ondertussen heb ik gewoon helemaal nergens last van. Geen liefdesverdriet, niks. Sterker nog: ik voel me opgelucht, zit lekkerder in m'n vel.. Zo bizar en ik kan het nog steeds niet plaatsen. In totaal zijn wij drie jaar samen geweest..
Hoe kan zoiets? Moet het nog komen?
Het is inderdaad soms niet goed meer te volgen. Zo naar een kennis even koffie drinken en dan zien we wel verder. Vandaag laat ik even aan mij voorbij gaan. Reden weet je. Dit soort dagen zijn verschrikkelijkquote:Op woensdag 4 april 2012 18:01 schreef QEX het volgende:
(even off topic) mist wel veel van wat hier gebeurd na een dag werken :-)
Vraag de dokter om sumatriptan.quote:Op woensdag 4 april 2012 19:55 schreef Biermeisje het volgende:
Buh, de jankbuien zijn inmiddels voorbij, maar ik heb een fijne tegenhanger: migraine. Bijna elke avond.
En dan geven mensen maar het advies dat je afleiding moet zoeken.. tsja, ik wil wel, maar ik voel me zo beroerd!
Nu mis ik wel even iemand die een kopje thee voor me zet ofzo. Of gewoon iemand die in huis is.
Heb helaas hetzelfde doorstaan Biermeisje, ik snap dat afleiding zoeken moeilijk is maar probeer het echt te doen!quote:Op woensdag 4 april 2012 19:55 schreef Biermeisje het volgende:
Buh, de jankbuien zijn inmiddels voorbij, maar ik heb een fijne tegenhanger: migraine. Bijna elke avond.
En dan geven mensen maar het advies dat je afleiding moet zoeken.. tsja, ik wil wel, maar ik voel me zo beroerd!
Nu mis ik wel even iemand die een kopje thee voor me zet ofzo. Of gewoon iemand die in huis is.
Afleiding zoeken werkt echt niet met die koppijn en misselijkheid. Verder is afleiding zoeken echt geen opgave voor me hoor! Ik vermaak me wel!quote:Op woensdag 4 april 2012 19:59 schreef Mattytrix het volgende:
[..]
Heb helaas hetzelfde doorstaan Biermeisje, ik snap dat afleiding zoeken moeilijk is maar probeer het echt te doen!
Je zal je misschien even moeten verzetten maar je zult merken dat als je even wat anders aan je hoofd hebt dan de zorgen die je momenteel hebt het een stuk beter zal gaan
Ook migraine toevallig? Tips?quote:Op woensdag 4 april 2012 19:59 schreef QEX het volgende:
@ Biermeisje; Weet dat het heel moeilijk is als je je zo beroerd voeld, geloof me I've been there.
Dat ga ik noteren. Tot die tijd heb ik niets echt in huis.quote:Op woensdag 4 april 2012 19:59 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Vraag de dokter om sumatriptan.
Die gebruik ik ook.
Gember... brrr! Vies! Ik heb wel Rennie's in huis! Dat misschien eens eten, helpt normaal ook.quote:Op woensdag 4 april 2012 20:09 schreef QEX het volgende:
Yup. En de laatste paar maanden meer aanvallen gehad dan in een jaar. Als je dat nog niet hebt iets vragen bij je huisarts, sumatriptan (imigram), maxalt of zo. Vaak is het echter ook spierspanningshoofdpijn; dan kun je proberen ibuprofen (al dan niet in combi met paracetamol) veel ontspannen, op tijd naar bed, goed eten. (regelmatig leven)
Tegen de misselijkheid; gember, klinkt gek maar helpt wel. of tabl tegen reisziekte.
Gewoon leuke dingen met jezelf gaan doen.. ik vind het altijd heerlijk om een hele dag over de markt te struinen, lekker dingetjes te kopen en mezelf trakteren op een feestmaal... of gewoon lekker naar een museum, filmpjes pakken. Daar heb je geen mensen voor nodig!quote:Op woensdag 4 april 2012 20:08 schreef pinquit het volgende:
Ik zie ook op tegen het lange weekend. Ik heb zelfs morgen al vrij, t/m dinsdag. Heerlijk hoor, maar had best wat op de planning staan met mijn ex. Heulaas, nu heb ik dus niks te doenhele dagen niks doen, malen malen malen.. Dat wordt helemaal niks.
Je kussen oprollen en in je nek leggen (als het vanuit je nek komt)quote:Op woensdag 4 april 2012 20:05 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Dat ga ik noteren. Tot die tijd heb ik niets echt in huis.
Ja, ibuprofen, maar dat helpt voor geen meter.
Heb je nog andere tips? Stil liggen met de gordijnen dicht, werkt wel voor mijn hoofd, maar des te meer ik dan geconcentreerd ben op de misselijkheid. Huistuinenkeukenoplossingen?
Ik heb geen paracetamolletjes met ine's in huis. Misschien nog wel Advil! Dat is wel die-hard.quote:Op woensdag 4 april 2012 20:16 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Je kussen oprollen en in je nek leggen (als het vanuit je nek komt)
Anders paracetamol met Coffeine nemen, gelijk 2 per keer
Anders paracetamol met Codeïne nemen, gelijk 2 per keer
en die sumatriptan werkt bij mij als een zonnetje, me hele leven er al last van, met name in dit soort stress situaties... sinds ik dit medicijn heb, kan ik de migraine echt de kop in drukken.
bijwerkingen zijn wel darmkrampen de volgende dag.
k vind het heel knap als mensen zo kunnen denken, lekker jezelf vermaken. Maar op de een of andere manier heb IK echt mensen nodig om een leuke tijd te hebben. Ik wil alles delen!quote:Op woensdag 4 april 2012 20:15 schreef Biermeisje het volgende:
[..]
Gewoon leuke dingen met jezelf gaan doen.. ik vind het altijd heerlijk om een hele dag over de markt te struinen, lekker dingetjes te kopen en mezelf trakteren op een feestmaal... of gewoon lekker naar een museum, filmpjes pakken. Daar heb je geen mensen voor nodig!
Ik ook hoor, bij is het meer een moeten dat ik alles allen doe.... samenloop van omstandigheden maar ben er niet altijd blij om.quote:Op woensdag 4 april 2012 20:50 schreef thatday het volgende:
[..]
k vind het heel knap als mensen zo kunnen denken, lekker jezelf vermaken. Maar op de een of andere manier heb IK echt mensen nodig om een leuke tijd te hebben. Ik wil alles delen!
Gebeurt ook wel veel, ik merk nu dat ik mijn ex niet nodig heb voor een toffe tijd. Sterker nog, ik heb nu meer tijd om leuke dingen te doen met mensen die ik weinig zag -en toch is het met een vriendje allemaal anders en fijner maar a la, ben er nu wel aan gewend-
Geloof mij, dat tripje hoeren die je geplanned heb gaat je niet helpen....quote:Op woensdag 4 april 2012 20:53 schreef Gulmez het volgende:
Met mij gaat het ook redelijk, ik denk er nog heel veel aan, maar ik voel niet meer de angst, de angst dat ik alleen door het leven moet, en dat ik haar terug wil..
Af en toe mis ik haar erg, alleen ik heb geen drang meer tot huilen etc.
Maar de laatste wat er tussen mij ex en mij gebeurde was ook zo bizar, dat ik eigenlijk een hele anderen kijk op ons heb, en dat het niet veel voorstelde... ja dat doet zeer, maar ja.. ik ga met een paar vrienden naar amsterdam, dus ipv dat ik ernaartoe kijk om naar haar te gaan zoals vroeger, kijk ik nu weer uit op iets anders![]()
Dat is ook goed, je moet iemand vinden die op alle vlakken bij je past, en misschien wel beter dan je ex, dat voelt het weer goed, met iemand uit een discotheek in bed liggen voel je je niet gelukkig, juist het gevoel dat je elkaar knuffelt, en het voelt alsof je samen een bent, dat maakt het mooie aan seks. En jullie voor altijd bij elkaar blijven, en beide die verliefdheid voelen,quote:Op woensdag 4 april 2012 20:56 schreef thatday het volgende:
Ow houd op over het bed.. ik ben er best overheen hoor maar die nachten mis ik wel.
Ben (helaas?) niet zo iemand die met elke enigszins geinteresseerde het bed in duikt, dus dat zal nog wel ff duren hahaha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |