Daarom mijn post.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:14 schreef Marie30 het volgende:
Ligt eraan... Ik kijk er zeker niet op neer, maar voor een relatie moet je wel wat te vertellen hebben tegen elkaar. Sommige ongeschoolde of laaggeschoolde mensen weten echter zeer veel en zijn goede gesprekspartners...anderen wat minder (en dat heb je ook bij hooggeschoolde mensen).
quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:14 schreef Lokasenna het volgende:
Ik heb zelf ongeschoold werk, dus ik zou niet durven
quote:Beroep Patatschepper
Ja ik was nog aan het typen en zag jouw reactie pas nadat ik invoerde... Jij legt het perfect in één zin uit terwijl ik er vijf zinnen over zit te leuteren...quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:14 schreef Michielos het volgende:
[..]
Daarom mijn post.
Kennisniveau >>>>> schoolniveau
Voor mijn part doe je ITO, als je lekker kunt meebabbelen, care
Ja, ik wacht tot ik weer kan beginnen met studeren, ik moet toch ergens mijn leven van betalen.quote:
ze missen jequote:Op dinsdag 3 april 2012 23:14 schreef Michielos het volgende:
[..]
Daarom mijn post.
Kennisniveau >>>>> schoolniveau
Voor mijn part doe je ITO, als je lekker kunt meebabbelen, care
Dit. Alsof mensen die toevallig een baan hebben die niet 'op het niveau is waar jij op zit' minderwaardig zijn. Alsjeblieft zegquote:Op dinsdag 3 april 2012 23:14 schreef Michielos het volgende:
[..]
Daarom mijn post.
Kennisniveau >>>>> schoolniveau
Voor mijn part doe je ITO, als je lekker kunt meebabbelen, care
'T is in ieder geval een vooruitgangquote:Op dinsdag 3 april 2012 23:16 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ja, ik wacht tot ik weer kan beginnen met studeren, ik moet toch ergens mijn leven van betalen.
Overigens schep ik geen patat meer, ik mag nu de telefoon opnemen
Elk beroep is eerbaar... Je werkt tenminste voor je centenquote:Op dinsdag 3 april 2012 23:16 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ja, ik wacht tot ik weer kan beginnen met studeren, ik moet toch ergens mijn leven van betalen.
Overigens schep ik geen patat meer, ik mag nu de telefoon opnemen
Ach, ik vind het eigenlijk nog best wel leuk daar, na je werk hoef je er ook niet meer aan te denken dus je leven is vrij relaxt. Het is dat je er weinig geld voor krijgt, anders had ik weinig bezwaar tegen ongeschoold werk blijven doen.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:18 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Elk beroep is eerbaar... Je werkt tenminste voor je centen
Ik begrijp dat... In mijn studententijd werkte ik ook in de horeca. Lekker na het werk nog een pintje pakken en verder geen zorgen. Ik zou nu soms mijn dure diploma's van frustraties in de vuilbak willen gooien en ook een zorgeloos baantje willen nemen. Maar dat heeft dan ook weer te veel nadelen...quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:19 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ach, ik vind het eigenlijk nog best wel leuk daar, na je werk hoef je er ook niet meer aan te denken dus je leven is vrij relaxt. Het is dat je er weinig geld voor krijgt, anders had ik weinig bezwaar tegen ongeschoold werk blijven doen.
ach die Stacy uit je UI mag best mijn vriendin zijn hoor.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:22 schreef de_boswachter het volgende:
Ik heb absoluut niets tegen mensen met minder opleiding, maar een relatie lijkt me niet echt werken. Beperkte gespreksstof, andere interesses etc.
Jullie zitten dan ook vast op één lijn qua scholing.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:23 schreef Michielos het volgende:
[..]
ach die Stacy uit je UI mag best mijn vriendin zijn hoor.
We hebben beide een phd iddquote:Op dinsdag 3 april 2012 23:24 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Jullie zitten dan ook vast op één lijn qua scholing.
Begrijp ik. Maar je moet wel een beetje generaliseren, dus negen van de tien keer kom je er toch op uit dat iemand op mbo jou niet verder gaat brengen.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:30 schreef Michielos het volgende:
Schoolniveau staat niet gelijk aan kennisniveau, koekwaus![]()
Hoe brengt iemand van hbo je verder dan?quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:33 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Begrijp ik. Maar je moet wel een beetje generaliseren, dus negen van de tien keer kom je er toch op uit dat iemand op mbo jou niet verder gaat brengen.
Samenvattend in een zin, perfect.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:13 schreef Michielos het volgende:
Ik kijk niet naar het werkniveau, wel naar kennisniveau.
Zelfde denkniveau, dus gelijkwaardige discussies, over het algemeen. Het is niet leuk om in een discussie, over wat dan ook, al drie stappen verder te zijn dan je partner.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:33 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Hoe brengt iemand van hbo je verder dan?
Dat heeft te maken met je intelligentie, niet met je werk- of opleidingsniveau.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:36 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Zelfde denkniveau, dus gelijkwaardige discussies, over het algemeen. Het is niet leuk om in een discussie, over wat dan ook, al drie stappen verder te zijn dan je partner.
Ik denk dat dat wel meevalt. Ken genoeg mensen van mbo die intelligent zijn en over genoeg dingen mee kunnen praten, maar gewoon geen zin hebben om te studeren en met hun handen willen werken. Opgelost. Ik snap dat jij het wil generaliseren, maar dat is nou maar eenmaal te moeilijk in deze kwestie, omdat er op deze regel vrij veel uitzonderingen zijn.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:36 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Zelfde denkniveau, dus gelijkwaardige discussies, over het algemeen. Het is niet leuk om in een discussie, over wat dan ook, al drie stappen verder te zijn dan je partner.
Het antwoord hierop heb ik al in een paar posts eerder gegeven. Negen van de tien keer sluit intelligentie aan op werk- of opleidingsniveau.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:38 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Dat heeft te maken met je intelligentie, niet met je werk- of opleidingsniveau.
Ik heb een goede vriend die met cito-score van 550 (zegt niet meteen alles, maar toch een indicatie) nu op het mbo beland is. Met hem kun je goede gesprekken voeren, maar hij is een lambal eerste klas. Een lui iemand die is afgezakt is niet wat ik zoek. Hou van een vrouw van aanpakken.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:39 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt. Ken genoeg mensen van mbo die intelligent zijn en over genoeg dingen mee kunnen praten, maar gewoon geen zin hebben om te studeren en met hun handen willen werken. Opgelost. Ik snap dat jij het wil generaliseren, maar dat is nou maar eenmaal te moeilijk in deze kwestie, omdat er op deze regel vrij veel uitzonderingen zijn.
Niet iedereen die mbo doet is lui.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:46 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Ik heb een goede vriend die met cito-score van 550 (zegt niet meteen alles, maar toch een indicatie) nu op het mbo beland is. Met hem kun je goede gesprekken voeren, maar hij is een lambal eerste klas. Een lui iemand die is afgezakt is niet wat ik zoek. Hou van een vrouw van aanpakken.Ben zelf ook niet altijd de meest gemotiveerde, dus ze mag me wel wat tegenwicht geven.
Er zal altijd wel die ene uitzondering zijn, maar de kans dat het uiteindelijk zal werken is nihil.
Ik hanteer een bepaalde maatstaf voor intelligentie en kennis waarover mijn partner zou moeten beschikken en ik houd dus van een gemotiveerde, initiatiefrijke vrouw. Hoeveel dames blijven er dan nog over op het mbo, denk je? Gok een hand vol.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:55 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Niet iedereen die mbo doet is lui.
Zijn er toch weer een hand vol hè.quote:Op woensdag 4 april 2012 00:00 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Ik hanteer een bepaalde maatstaf voor intelligentie en kennis waarover mijn partner zou moeten beschikken en ik houd dus van een gemotiveerde, initiatiefrijke vrouw. Hoeveel dames blijven er dan nog over op het mbo, denk je? Gok een hand vol.
Nou nou. Dat gaat niet helemaal op in mijn ogen. Iemand die MBO doet kan net zo goed gemotiveerd zijn. Ik bedoel, leren uit een boek moet je kunnen, en als je dat niet kunt, ja, dan zak je wat terug in opleidingsniveau, maar dat betekent niet dat je niet gemotiveerd kunt zijn of initiatief.quote:Op woensdag 4 april 2012 00:00 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Ik hanteer een bepaalde maatstaf voor intelligentie en kennis waarover mijn partner zou moeten beschikken en ik houd dus van een gemotiveerde, initiatiefrijke vrouw. Hoeveel dames blijven er dan nog over op het mbo, denk je? Gok een hand vol.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Breitling - Instruments for Professionals
Dat sowieso. Mijn ex heeft mbo gedaan en doet nu hbo en zelf doe ik wo. Ik kon prima met hem lullen hoor, ik heb niet voor niks 1,5 jaar een relatie met hem gehad.quote:Op woensdag 4 april 2012 00:03 schreef Lokasenna het volgende:
Ik zou sowieso niet snel eisen gaan stellen aan een mogelijke partner.
Als het werkt, dan werkt het, en anders pech. Maar ik zou nooit van tevoren op dat soort criteria gaan selecteren.
quote:Op woensdag 4 april 2012 00:04 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nou nou. Dat gaat niet helemaal op in mijn ogen. Iemand die MBO doet kan net zo goed gemotiveerd zijn. Ik bedoel, leren uit een boek moet je kunnen, en als je dat niet kunt, ja, dan zak je wat terug in opleidingsniveau, maar dat betekent niet dat je niet gemotiveerd kunt zijn of initiatief.
Overigens heef zo'n MBO-snolletje natuurlijk het een en ander in de melk te brokkelen als 't op sex aan komt. Die zuigt zo een tennisbal door 4 meter tuinslag dus op zich wel een voordeel.Over hokjes denken geproken:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nee, ff serieus. Ik mijd ze niet te allen tijde ofzo, zoals ik in mijn eerste post al aangaf kan ik er prima mee omgaan en voor een avondje rampetampen zou ik er ook geen problemen mee hebben. Voor een relatie op langere termijn moeten er gewoon raakvlakken zijn op een paar essentiële punten. Die zijn voor mij, zoals ik er nu tegenaan kijk: intelligentie, gespreksstoffen en hieraan inherent elkaars levensinvulling, triviale zaken en morele opvattingen. En Lokasenna, criteria selecteren op uiterlijk doe je toch ook bewust. Dit gebeurt altijd eerst maar al snel ga je, weliswaar wat onbewuster misschien, ook selecteren op intellect en innerlijk.
Ik ben laaggeschoold maar doe werk dat ongetwijfeld weer boven mijn opleidingsniveau ligt. Zo veel zegt het allemaal niet. Opleiding is vaak een momentopname en daarna heb je een beetje geluk nodig.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:14 schreef Marie30 het volgende:
Ligt eraan... Ik kijk er zeker niet op neer, maar voor een relatie moet je wel wat te vertellen hebben tegen elkaar. Sommige ongeschoolde of laaggeschoolde mensen weten echter zeer veel en zijn goede gesprekspartners...anderen wat minder (en dat heb je ook bij hooggeschoolde mensen).
Allemaal leuk en aardig, maar ik lul je met mn havo finaal onder de tafel.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:36 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Zelfde denkniveau, dus gelijkwaardige discussies, over het algemeen. Het is niet leuk om in een discussie, over wat dan ook, al drie stappen verder te zijn dan je partner.
Kijk ik neer op mensen die ongeschoold werk doen? Nee, dat doe ik niet, dat zou hypocriet zijn. Ik ben de onhandigste persoon die je maar tegen kunt komen, dus ik zal als ik op mezelf woon erg afhankelijk zijn van deze lager/niet geschoolde mensen.quote:Op dinsdag 3 april 2012 23:10 schreef clearlyme het volgende:
Al zou je een leuke vrouw of man tegen komen zou diegene dan afwijzen als je erachter komt dat hij of zij een "slechte" baan heeft?
Zou je een relatie aan gaan met iemand die ver onder je eigen "niveau" werkt?
Zou je vrienden worden met zo iemand?
Dit dus. Zo heb ik een neefje die zeer moeilijk kon leren, haalde dramatische cijfers en maakte z'n school niet af. Hij interesseerde zich meer voor hout bewerken dan voor z'n boeken. Mijn tante heeft er jaren mee gezeten, 'wat moet er van die jongen worden?'.quote:Op woensdag 4 april 2012 03:47 schreef moonobserver het volgende:
Nee, neerkijken op mensen is iets voor mensen die een gebrek aan kennis en inzicht hebben.
Dat geloof ik direct, opleiding zegt helemaal niets over de kennis en ervaring die een persoon heeft.quote:Op woensdag 4 april 2012 01:46 schreef vosss het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig, maar ik lul je met mn havo finaal onder de tafel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |