quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:43 schreef Lamb29 het volgende:
Heb hier trouwens een minimonky liggen.. Qua vorm lijkt dat wel op een ringsling?
Heb hem eigelijk niet meer gebruikt sinds O. groter is.... Ook nog de moeite om te proberen in heupzit dus? Nooit geprobeerd omdat het me zo zwaar leek voor mijn rug?
Ja hoiquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:00 schreef flugeltje het volgende:
Grmbl, zelfs mét instructievideo krijg ik de ringsling niet goed aan...
Binnenkort nog ergens een draagmeet?
quote:Op donderdag 19 april 2012 11:04 schreef CrazyMoon het volgende:
Lucas vanmorgen weer in de bondolino (nu al elke dag vanaf zaterdag, moet de 6 euro er natuurlijk wel uithalen haha)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
blijf het een super ding vinden, die ik zeker ga kopen (als ik weer geld heb..)
Ah oke, da's prima dan!quote:Op donderdag 19 april 2012 13:54 schreef CrazyMoon het volgende:
Ja, ik heb eerst een knoop en daarna een strik omdat de banden te lang zijn, en net te kort om achter een knoop te maken
Ja hoi. Wel dus hè.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:28 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Ja hoi![]()
mag hier hoor, maar volgens mij niet zoveel animo....
In elk geval een Bondolino, 2 maten Wompat, ringsling en nog een stuk of wat doeken in verschillende matendus opties om te oefenen genoeg!
Dat is wel het argument waar mensen vaak op uitkomenquote:Op vrijdag 20 april 2012 09:12 schreef CrazyMoon het volgende:
Maar de ander begon ook van, "ach, ze worden toch gewoon verkocht, dus dan zal het wel goed zijn" :S
Dus ik zei, "Sigaretten worden ook gewoon verkocht, maar is dat goed voor je?"
Maar goed, ik zei maar dat ze het zelf moesten weten, iedereen z'n keus.
Ik heb ook nog steeds animo.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:28 schreef Gerberaatje het volgende:
[..]
Ja hoi![]()
mag hier hoor, maar volgens mij niet zoveel animo....
In elk geval een Bondolino, 2 maten Wompat, ringsling en nog een stuk of wat doeken in verschillende matendus opties om te oefenen genoeg!
ik dacht de beco ook?quote:
Oh, dan neem ik die mee!quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:20 schreef oeke het volgende:
Jahoor, hier ook animo. Maar met hoeveel kinderen ik dan kom....
Ik zou wel graag de wompat eens proberen, met Ko. Maar dat kan misschien ook in die van jullie, Claudia?
Zeker op mijn Nokia 3310quote:
+1quote:Op zaterdag 21 april 2012 16:32 schreef kaatjejannie het volgende:
Ik kijk wel of ik er bij kan zijn. Er zijn niet echt vaste dagen dat ik wel of niet kan
Kangoeroezit.quote:Op zondag 22 april 2012 11:35 schreef Vanyel het volgende:
Hoe draag je een kind met het gezicht naar voren en de knietjes hoger dan de billen? Ik stel me daar een soort acrobatische hoepelactiviteit bij voor met de knieën naar achteren gevouwen.
Weet je wat ook is voor mij...Ik rij niet zo vaak lange stukken in de auto, en zeker niet waar ik nog nooit ben geweest....Vind dat toch wel 'spannend/eng' ....Erg hequote:Op zaterdag 21 april 2012 15:51 schreef Takkembah het volgende:
Voor mij is het ook 1,5 uur in de auto, maar dat boeit me eigenlijk niet zoveel. Ben laatst ook bij Jeetjejom geweest (1 uur en nog wat ) en dat had ik er graag voor over.
Ik ben ook voor iets lekkers, laten we net zo'n enorme eetorgie houden als bij Webkim :pquote:Op maandag 23 april 2012 07:50 schreef Gerberaatje het volgende:
Oh Juud, superlief![]()
en lekkers ben ik altijd voor te porren
zwanger of niet
Ik ga vandaag even wat data opperen en bekijken. Ik denk dat richting eind mei? misschien het handigst is, dan is het vaak ook nét wat lekkerder weer (al kun je er in dit land nooit echt een peil op trekken) en ik denk met de animo dat een stukje tuin erbij (en voor de iets oudere kindjes ook nog het speelveld achter de tuin
) best fijn is!
Straks meer dus!
ik had er een van bykay die ik wel ok vond, maar nu wil een vriendin er een kopen en vraagt advies. Dat heb ik mbt rekbaar ook niet echt paraat.quote:Op maandag 23 april 2012 07:51 schreef Gerberaatje het volgende:
En Vanyel, ik durf het niet te zeggen.. ik heb totaal geen ervaring met een rekbare doek... ik heb muppet 1 keer in een MaM Eco doek gedragen en verder altijd in geweven...
Wat ziet dat er toch vreemd uit. Net of het kind elk moment naar voren kan kukelen.quote:Op zondag 22 april 2012 13:30 schreef IslaBonita het volgende:
[..]
Kangoeroezit.
http://www.minimonkey.nl/dutch/tips-kangoeroezit/83/14/117/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |