SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
Hmm ik vind het wel apart hoor. Toen je die zwangerschapstest had gedaan had je ook een ovulatietest gedaan toch? Hoe zag die er toen uit, ook zoals op die foto?quote:Op woensdag 11 april 2012 12:25 schreef Chanty het volgende:
Ik weet vrij zeker dat ik niet zwanger ben ja. Afgelopen donderdag was mijn NOD en de test was witter dan wit en voel me verder ook niet vreemd (vandaag alleen wat duizelig). Maar de laatste zes testen zagen er allemaal zo uit of zelfs nog een tikkeltje donkerder... Als ie morgen weer positief is dan doe ik wel een zwangerschapstest, dan kan ik dat uitsluiten en de huisarts iig even bellen om advies in te winnen. Kan ik dan besluiten of ik langs wil gaan of niet.
Dat dus! Ik had hetzelfde, met PCOS maak je meer LH aan en zijn de ovulatietesten zo goed als altijd positief. Bij mij bleek er nog meer aan de hand (endometriose) maar ondanks dat was ik met een lage dosis Clomid binnen 4 maanden zwanger.quote:Op woensdag 11 april 2012 14:40 schreef klumsy het volgende:
@ Chanty als je morgen gaat testen en hij is negatief ( ga heel hard duimen voor een positieve test! )dan zou ik je huisarts vragen om een doorverwijzing naar de Gyn. die zijn veel meer gespecialiseerd, zij kunnen dan ook gelijk testen op PCOS. Als dat het geval is kan je dan vaak ook vrij makkelijk verder met medicatie ( nouja dat klinkt wel heel simpel, maar dan hoef je niet nog eens een jaar of langer zelf te proberen )
Jup die was vergelijkbaar met deze. Sinds donderdag elke ochtend een ovutest gedaan en ze waren allemaal positief. Maar je zou dus verwachten dat als de ovutest die donderdag al positief was, dat er ook iets zichtbaar had moeten zijn op de zwangerschapstest als ik zwanger ben. Ach ja morgen weten we meer.quote:Op woensdag 11 april 2012 14:33 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Hmm ik vind het wel apart hoor. Toen je die zwangerschapstest had gedaan had je ook een ovulatietest gedaan toch? Hoe zag die er toen uit, ook zoals op die foto?
Snap ik heel goed, ik vond het ook vreselijk eng en spannend toen ik naar de gyn werd doorgestuurd (mijn menstruatie was enorm onregelmatig) maar het bleek simpel te 'verhelpen'. Hoe opgelucht wij naar buiten liepen is niet te beschrijven! Als je er nog niet helemaal klaar voor bent moet je nog geen verdere stappen ondernemen uiteraard, alles op z'n tijd. Alles bij elkaar heeft het bij mij ook lang geduurd hoor, was okt 2009 gestopt met de pil (niet om zwanger te raken maar wel alvast om te 'ontpillen' en ben uiteindelijk pas in juli 2011 bij de gyn geweest. Bedacht me wel achteraf dat ik dat beter eerder had kunnen doen, vooral voor mijn eigen gemoedsrust.quote:Op woensdag 11 april 2012 15:10 schreef Chanty het volgende:
[..]
Jup die was vergelijkbaar met deze. Sinds donderdag elke ochtend een ovutest gedaan en ze waren allemaal positief. Maar je zou dus verwachten dat als de ovutest die donderdag al positief was, dat er ook iets zichtbaar had moeten zijn op de zwangerschapstest als ik zwanger ben. Ach ja morgen weten we meer.
@ Klumsy en Tante_soesa: ik bel bij een negatieve zwangerschapstest morgen wel eerst even om te vragen of hij het nodig vindt om nu al langs te komen. Misschien wil hij nog wat meer gegevens (ovutesten). Ik kan natuurlijk laten nakijken of er dan meer aan de hand is en dan besluiten hoe actief ik ermee aan de slag wil. wel fijn dat het bij jou zo snel nog gelukt is Soesa. Vriendin van me heeft lange tijd hormonen moeten spuiten en is via inseminatie uiteindelijk zwanger geraakt. Daar zit ik nog niet op te wachten die stress...
Oh dat is wel een hele tijd ja, zo lang ga ik het niet volhouden daarvoor is de kinderwens veel te sterk. Maar t hangt er ook wel vanaf wat er aan de hand is. Als het eenvoudig te verhelpen is door wat medicatie in te nemen dan wil ik dat maar al te graag. Maar als ik zoals die vriendin op bepaalde tijden moet spuiten en mijn man in een potje met kwakken zodat ze het kunnen inspuiten... Heb gezien hoeveel stress dat opleverde bij haar en die stress kan ik absoluut niet gebruiken naast mijn andere behandeling. Dus dan wacht ik liever tot ik daarmee klaar ben. Stress is sowieso niet goed als je zwanger wilt worden.quote:Op woensdag 11 april 2012 15:20 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Snap ik heel goed, ik vond het ook vreselijk eng en spannend toen ik naar de gyn werd doorgestuurd (mijn menstruatie was enorm onregelmatig) maar het bleek simpel te 'verhelpen'. Hoe opgelucht wij naar buiten liepen is niet te beschrijven! Als je er nog niet helemaal klaar voor bent moet je nog geen verdere stappen ondernemen uiteraard, alles op z'n tijd. Alles bij elkaar heeft het bij mij ook lang geduurd hoor, was okt 2009 gestopt met de pil (niet om zwanger te raken maar wel alvast om te 'ontpillen' en ben uiteindelijk pas in juli 2011 bij de gyn geweest. Bedacht me wel achteraf dat ik dat beter eerder had kunnen doen, vooral voor mijn eigen gemoedsrust.
Lang verhaal maar ik hoop gewoon dat je snel zwanger bent
En je bent inmiddels wel trotse mama neem ik aan?quote:Op woensdag 11 april 2012 15:31 schreef klumsy het volgende:
Wat Tante_Soesa hierboven al zegt, laat je niet onder druk zetten als je er nog niet klaar voor bent om de medische molen in te stappen.
Zelf ben ik voordat ik uberhaupt een kinderwens had al wel naar de gyn geweest, "gewoon" omdat ik merkte dat er iets niet klopte bij me. Daar kwam eigenlijk al gelijk uit dat ik PCOS had, toen ben ik ook niet gelijk verder gegaan, maar het gaf wel een hoop rust.
Pas een paar jaar later toen ik wel zwanger wilde proberen te worden heb ik gelijk het ziekenhuis kunnen bellen en kon ik aan de slag! Het "voordeel" van een vroege diagnose is, dat als je er voor wilt gaan, je dan niet eerst nog allemaal ovu-testen, temp.grafieken en wat dan ook hoeft te overhandigen...
Maar vooralsnog hoop ik dat je morgen een mooie positieve zwangerschapstest in handen hebt
Dat begrijp ik zeker! Het punt is alleen dat je nooit weet hoe het bij jou zit als je niet eerst onderzocht bent. Je kunt altijd nog zelf kiezen of je direct aan de slag wil (met bijv. medicijnen zoals bij mij) of dat je nog wacht tot je er aan toe bent. Volg je gevoel en je lichaam! Je onderneemt pas stappen wanneer je er zelf klaar voor bent. Mijn verhaal is natuurlijk ook geen garantie dat het bij jou ook zo zal verlopen maar misschien denk je nu wat positiever over vervolgstappen. Het hoeft niet met prikken en andere nare dingen te zijn, gelukkig (want daar had ik zelf ook langer over na moeten denken). Heel veel succes in ieder geval, waar je ook voor kiestquote:Op woensdag 11 april 2012 15:33 schreef Chanty het volgende:
[..]
Oh dat is wel een hele tijd ja, zo lang ga ik het niet volhouden daarvoor is de kinderwens veel te sterk. Maar t hangt er ook wel vanaf wat er aan de hand is. Als het eenvoudig te verhelpen is door wat medicatie in te nemen dan wil ik dat maar al te graag. Maar als ik zoals die vriendin op bepaalde tijden moet spuiten en mijn man in een potje met kwakken zodat ze het kunnen inspuiten... Heb gezien hoeveel stress dat opleverde bij haar en die stress kan ik absoluut niet gebruiken naast mijn andere behandeling. Dus dan wacht ik liever tot ik daarmee klaar ben. Stress is sowieso niet goed als je zwanger wilt worden.
tnxquote:Op woensdag 11 april 2012 15:47 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Dat begrijp ik zeker! Het punt is alleen dat je nooit weet hoe het bij jou zit als je niet eerst onderzocht bent. Je kunt altijd nog zelf kiezen of je direct aan de slag wil (met bijv. medicijnen zoals bij mij) of dat je nog wacht tot je er aan toe bent. Volg je gevoel en je lichaam! Je onderneemt pas stappen wanneer je er zelf klaar voor bent. Mijn verhaal is natuurlijk ook geen garantie dat het bij jou ook zo zal verlopen maar misschien denk je nu wat positiever over vervolgstappen. Het hoeft niet met prikken en andere nare dingen te zijn, gelukkig (want daar had ik zelf ook langer over na moeten denken). Heel veel succes in ieder geval, waar je ook voor kiest
Ik ben nog niet echt bezorgd gelukkig, meer geirriteerd omdat mijn lichaam niet doet wat een vrouwenlichaam hoort te doenquote:Op donderdag 12 april 2012 09:35 schreef .Sparkling. het volgende:
Wat een mooie droom Chanty! Hoop dat het niet lang duurt voor die droom werkelijkheid voor je is!
Mag je langskomen bij de huisarts! Het uitblijven van de menstruatie en de langdurige positieve ovulatietesten zouden mij ook zorgen baren.. Rot hoor!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |