Maar die reed waarschijnlijk op diesel? Diesel kost volgens mij iets van 1,50/liter * 11,875 liter = ¤17,81.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 20:15 schreef fespo het volgende:
ze berekende 1 op 8. (het was een Renault Master, groot busje)
Mja, in de OP heeft TS het over benzine en een auto, my bad.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 19:58 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Sow, jij schat het verbruik van zo'n verhuisbus wel heel zonnig in... Ik denk dat je een gat in de lucht mag springen als je 1 op 12 haalt.
Ja, want iemand die met dat ding heen en weer moet rijden naar de pomp kost dat kwartiertje heen en weer niets natuurlijk... als het ¤ 25,= voor brandstof en het aftanken was dan is het nog goedkoop, had TS m zelf maar moeten aftanken.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 22:11 schreef Knutknuttsson het volgende:
Het zou natuurlijk wel netjes van de verhuurder zijn als hij gewoon de werkelijke brandstofkosten had berekend.
Dan gaat niemand meer de moeite doen om te tanken en moet het verhuurbedrijf extra personeel aannemen om de ganse dag auto's vol te tanken met het gevolg dat de prijzen stijgen.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 22:11 schreef Knutknuttsson het volgende:
Het zou natuurlijk wel netjes van de verhuurder zijn als hij gewoon de werkelijke brandstofkosten had berekend.
Behalve 4.6 zoals reeds aangehaald door anderen, geef ook 9.1 al aan dat alle vloeistofniveaus op peil moeten blijven.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 22:11 schreef Knutknuttsson het volgende:
Het zou natuurlijk wel netjes van de verhuurder zijn als hij gewoon de werkelijke brandstofkosten had berekend.
quote:Op vrijdag 30 maart 2012 22:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, want iemand die met dat ding heen en weer moet rijden naar de pomp kost dat kwartiertje heen en weer niets natuurlijk... als het ¤ 25,= voor brandstof en het aftanken was dan is het nog goedkoop, had TS m zelf maar moeten aftanken.
quote:Op vrijdag 30 maart 2012 22:20 schreef mstx het volgende:
[..]
Dan gaat niemand meer de moeite doen om te tanken en moet het verhuurbedrijf extra personeel aannemen om de ganse dag auto's vol te tanken met het gevolg dat de prijzen stijgen.
Ik huur regelmatig een bestelbus en dat doe ik bij een groot tankstation. Daar lever je hem in, personeelslid gaat tanken en dan reken je de totaalprijs af. Ging er dom genoeg vanuit dat bij TS ook zo zou zijn. Maar het is inderdaad waarschijnlijker dat het personeel er zelf op uit moet om te tanken en dus tijd verliest en extra kosten maakt.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 22:26 schreef klipper het volgende:
[..]
Behalve 4.6 zoals reeds aangehaald door anderen, geef ook 9.1 al aan dat alle vloeistofniveaus op peil moeten blijven.
En vaak moet er een medewerker met de wagen dus naar het dichtstbijzijnde tankstation rijden om af te tanken, wat dat betreft is dat kleine beetje extra erg schappelijk.
Met een beetje moeite zeg je zelf al. Zo'n afgeragde verhuisbus rijd je dan waarschijnlijk voor de eerste keer en veel voor kleine stukjes, dus dat ding ken je niet goed en op kleine stukjes is die minder zuinig dan op lange ritten. Denk niet dat je die 1 op 12 gaat halen in dat geval.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 10:10 schreef Kluiven-79 het volgende:
1 op 8 is ook wel erg pessimistisch hoor... Met een beetje moeite doet onze Master (l2h2) 1 op 12... Moet het niet te hard waaien... Verder is het redelijk normaal dat je zelf zo'n huurding aftankt. Voordeel daarvan is dat je zelf het goedkoopste station kan uitzoeken...
Hiermee wordt niet bedoelt dat de eerste 100 kilometer de benzine gratis is. De eerste 100 kilometer inclusief betekent dat je daar geen kilometerprijs over betaald. Ga je over die 100 kilometer heen, dan komt er nog een bepaalt bedrag bij per kilometer. (bijvoorbeeld 11 cent per extra gereden kilometer)quote:Op vrijdag 30 maart 2012 19:33 schreef fespo het volgende:
[..]
als je besteld staat er alleen heel groot. incl 100km.
geen * of iets.
zelfs op mijn reserveringsformulier en retal agreement staat helemaal niks hier over vermeld.
wel hoe vol de tank bij levering was.
quote:Op zaterdag 31 maart 2012 11:53 schreef Hallmark het volgende:
Ik kan het me wel voorstellen, TS. Toen ik voor het eerst een bus ging huren, drong dat ook niet tot me door. Pas toen ik de bus op het terrein terugreed, zei een personeelslid die buiten liep, al tegen me: niet vergeten af te tanken?
Aan de ene kant is het logisch, aan de andere kant is het gemakkelijk om niet aan te denken als je voor het eerst een bus huurt.
ehm ja, als ik iets had gereden waren alle streepjes nog vol en was ze er ook niet achter gekomen.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:21 schreef Fer het volgende:
Ach iemand die ik ken presteerde het om een gratis leenauto terug te geven aan de garage zonder aftanken. Gelukkig nooit iets van gehoord, en ZIJ krijgt er nog altijd een mee bij iedere beurt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |