SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 100% gewijzigd door hans1985 op 27-11-2014 08:24:23 ]
quote:Op donderdag 27 november 2014 05:46 schreef hans1985 het volgende:
Dat gegeil op de bouwmaat
Lokale bouwmaterialen leveren vaak echt wel een particulieren. Op de een of andere manier denkt bijna iedereen dat je een KVK nummer nodig hebt of zo?
Ja den braven heeft goed spul. Hebben wij ook altijd de kitten van.quote:Op donderdag 27 november 2014 13:33 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]Eens, nog nooit bij een bouwmaat geweest omdat die niet bij mij in de buurt zitten.
Maar vaak genoeg bij de bouwmaterialenhandel, RaabKarcher, NVM-Ubbens etc, die leveren gewoon aan particulieren. Wel altijd even vragen om kortinganders zijn ze wel eens aan de prijs.
Kit is ook zoiets, iedereen haalt die Pattex of Bizon rommel bij de bouwmarkt weg waar ze tot wel ¤10 voor een koker vragen.
Maar bijvoorbeeld Den Braven kit is veel goedkoper (kijk maar eens bij webshops) en de vakman zoals schilders gebruiken dat ook.
Deuren bij de GPKquote:Op donderdag 27 november 2014 20:55 schreef Nicap_tm het volgende:
Hier hetzelfde verhaal. Voor aanbiedingen op deuren etc is de gamma/praxis nog wel te doen. Maar voor de wat specialistischere dingen is een bouwmaterialenhandel idd beter. Moest een tijd terug loodslabben hebben voor een overkapping. Eerst bij de gamma gekeken, en later bij een bouwmarkt. De laatste was vele malen goedkoper. Net als met veel andere dingen.
http://www.deurengigant.nl/binnendeuren/cando/calgaryquote:
ik hoef er zelf ook niet tegenaan te kijken.quote:
Bij de bouwmaat staan gewoon de prijzen hoor.quote:Op donderdag 27 november 2014 22:06 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
Mijn ervaringen:
Hout -> lokale houthandel (goedkoop en goed).
Isolatie / grote dingen -> marktplaats
Rest -> Hornbach. Zeker icm laagste prijs garantie (schakelmateriaal bv kan je zelfs in Duitsland niet goedkoper krijgen, zelfde met alles van grohe).
Bouwmaat kom ik niet, te duur en rete irritant dat er geen prijzen bij staan.
Hout kwam ik vroeger nog vaak bij pontmeyer (kom je als particulier niet binnen, maar kom daar al sinds me 6de, vroeger altijd met pa mee). Maar nieuwe manager daar is een hork en de lokale houthandel ben ik nu al zovaak geweest dat hij nu vraagt of hij het anders op de terugweg naar huis ff moet afgooien (zit op zijn route naar huis).
Dit dus.quote:Op woensdag 28 maart 2012 13:05 schreef blomke het volgende:
Hornbach heeft ook veruit het grootste assortiment. Voor CV spul, de WarmteSevice.
Heb wel eens koperen buis bij G-P-K gehaald. Viel geen bocht in te buigen, gewoon zooi.
Laatst met de vertegenwoordiger van Grohe over gehad.quote:Op donderdag 27 november 2014 22:09 schreef betyar het volgende:
[..]
Bij de bouwmaat staan gewoon de prijzen hoor.
Verschil in merken heb je ook, Grohe heeft meen ik een lijn doe het zelf zaken en een lijn professioneel. Net als Blum dat heeft met scharnieren en ladegeleiders die ze bij IKEA verkopen. allemaal wat lichter en van mindere kwaliteit.
Maar bouwmaat heeft wel veel gereedschap en slijtage onderdelen, op zich best leuk om ff uurtje rond te neuzen. Maar de keren dat ik er ben geweest zie je geen "grote" aannemers er staan. Vaak busjes met "berts klussenbedrijf"quote:Op donderdag 27 november 2014 22:58 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
[..]
Laatst met de vertegenwoordiger van Grohe over gehad.
In de bouwmarkten heb je een aantal modellen die ze simpelweg niet verkopen in de vakhandel. Maar de Grohtherm van de bouwmarkt is exact gelijk aan de Grohtherm uit de vakhandel.
En Bouwmaat is sowieso met alles duurder dan de hornbach (tenzij je aannemers korting hebt maar die heb ik niet). Dus kom er weinig.
Vergeet nog bijna 1 van de beste zaken (niet het goedkoopste, maar Service is daar met een hoofdletter) warmteservice.
Warmteservice is goedkoop met ketels,ik kan ze daar nog goedkoper scoren dan bij mijn werkgever, en dat is geen kleine jongen in de installatiewereld. Voor de hulpstukken kan je beter naar een Wasco of Rensa gaan.quote:Op donderdag 27 november 2014 22:58 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
[..]
Laatst met de vertegenwoordiger van Grohe over gehad.
In de bouwmarkten heb je een aantal modellen die ze simpelweg niet verkopen in de vakhandel. Maar de Grohtherm van de bouwmarkt is exact gelijk aan de Grohtherm uit de vakhandel.
En Bouwmaat is sowieso met alles duurder dan de hornbach (tenzij je aannemers korting hebt maar die heb ik niet). Dus kom er weinig.
Vergeet nog bijna 1 van de beste zaken (niet het goedkoopste, maar Service is daar met een hoofdletter) warmteservice.
Een beetje aannemer laat gewoon alles bezorgen op de bouwplaats, die hebben gewoon een materiaalcontainer staan met alle zooi erin. En anders rijd de uitvoerder s,morgens of s,avonds even bij de zaak langs voor wat klein spul als dat nodig is.quote:Op donderdag 27 november 2014 23:16 schreef hans1985 het volgende:
Maar de keren dat ik er ben geweest zie je geen "grote" aannemers er staan. Vaak busjes met "berts klussenbedrijf"
dat is ook zo maar zie ze ochtends ook vaak nog ff wat balkjes/platen/schroeven inladen.quote:Op donderdag 27 november 2014 23:39 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Een beetje aannemer laat gewoon alles bezorgen op de bouwplaats, die hebben gewoon een materiaalcontainer staan met alle zooi erin. En anders rijd de uitvoerder s,morgens of s,avonds even bij de zaak langs voor wat klein spul als dat nodig is.
Overdag zelf spullen ophalen bij de bouwmaterialenhandel gaat van de productieve tijd af.
Bij installatiebedrijven ook zo, daar zie je vaak van die vrachtwagens van Technische Unie spullen uitladen.
Mijn buurman is ZZPer in de installatietechniek, daar staat ook wel eens zo,n TU vrachtwagen bij zijn huis.
Zelfde bij garagebedrijven, daar komt 3/4 keer per dag (indien nodig) een busje van de automaterialen grossier langs Koskamp, Brezan, Lasaulec whatever
En ik heb weer gehoord van een vertegenwoordiger dat bij de Gamma en consorten geen keramische schijven in zitten.quote:Op donderdag 27 november 2014 22:58 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
[..]
Laatst met de vertegenwoordiger van Grohe over gehad.
In de bouwmarkten heb je een aantal modellen die ze simpelweg niet verkopen in de vakhandel. Maar de Grohtherm van de bouwmarkt is exact gelijk aan de Grohtherm uit de vakhandel.
Geen idee, Ik heb hier de catalogus liggen en heb regelmatig gekocht bij de bouwmaat, korting is nihil tenzij je in bulk koopt. Lijkt me ook logisch.quote:En Bouwmaat is sowieso met alles duurder dan de hornbach (tenzij je aannemers korting hebt maar die heb ik niet). Dus kom er weinig.
Bij mij staan er gewoon prijzen bij in bouwmaat hoor. Zowel online als in de winkel.quote:Op donderdag 27 november 2014 22:06 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
Bouwmaat kom ik niet, te duur en rete irritant dat er geen prijzen bij staan.
Is niet meer zo, kan je tegenwoordig als particulier ook een pas voor krijgen.quote:Op donderdag 27 november 2014 22:06 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
Hout kwam ik vroeger nog vaak bij pontmeyer (kom je als particulier niet binnen, maar kom daar al sinds me 6de, vroeger altijd met pa mee)
Vermoedelijk laten deze "grote" aannemers de goederen gewoon afleveren.quote:Op donderdag 27 november 2014 23:16 schreef hans1985 het volgende:
Maar de keren dat ik er ben geweest zie je geen "grote" aannemers er staan.
Welicht in verwarring met Bouwcenter, maar desalnietemin is Bouwmaat met vrijwel alles net even duurder. Kom er dus vaak alleen als ze ergens anders iets niet hebben.quote:Op vrijdag 28 november 2014 09:11 schreef usernaamvergeten het volgende:
Bij mij staan er gewoon prijzen bij in bouwmaat hoor. Zowel online als in de winkel.
Kun je nagaan hoelang ik er niet meer kom.quote:Op vrijdag 28 november 2014 09:11 schreef usernaamvergeten het volgende:
Is niet meer zo, kan je tegenwoordig als particulier ook een pas voor krijgen.
Grote aannemers laten zover ik weet ook gewoon leveren, kost minder dan een mannetje laten rijden. Maar of die bij bouwmaat bestellen betwijfel ik.quote:Op vrijdag 28 november 2014 09:11 schreef usernaamvergeten het volgende:
Vermoedelijk laten deze "grote" aannemers de goederen gewoon afleveren.
Wel zo prettig dat de stucplaten etc. etc. lekker droog liggen. Snijdt veel makkelijker en ze zijn na ik de catalogus heb gelezen ook nog eens goedkoper met de stucplaten dan de bouwhandel hier om de hoek. MDF met lakdraagfolie is dan weer hier goedkoper met korting.quote:Op vrijdag 28 november 2014 14:01 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
[..]
Welicht in verwarring met Bouwcenter, maar desalnietemin is Bouwmaat met vrijwel alles net even duurder. Kom er dus vaak alleen als ze ergens anders iets niet hebben.
Neem ik graag voor lief, kwaliteit kost wat. Die meerprijs verdien ik dubbel en dwars terug door niet naar tien winkels te moeten rijden omdat ze niet hebben wat ik nodig heb en door niet alle foldertjes uit te pluizen om een dubbeltje te besparen. Tijd kost immers ook geld.quote:Op vrijdag 28 november 2014 14:01 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
maar desalnietemin is Bouwmaat met vrijwel alles net even duurder
Vreemd, hun website vermeld iets anders:quote:Op vrijdag 28 november 2014 09:11 schreef usernaamvergeten het volgende:
[..]
Bij mij staan er gewoon prijzen bij in bouwmaat hoor. Zowel online als in de winkel.
[..]
Is niet meer zo, kan je tegenwoordig als particulier ook een pas voor krijgen.
[..]
Vermoedelijk laten deze "grote" aannemers de goederen gewoon afleveren.
Je moet inloggen.quote:Op vrijdag 28 november 2014 15:45 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Vreemd, hun website vermeld iets anders:
Klant worden?
Geïnteresseerd geraakt in onze groothandel? Vraag dan vandaag nog uw Bouwmaatpas aan en u kunt direct online een bestelling maken.
Bouwmaat is alleen toegankelijk voor bedrijven. Vraag uw hier uw pas aan.
Na inschrijving ontvangt u na een week een Bouwmaatpas waarmee u profiteert van de vele voordelen. Om de inschrijving formeel te maken, ontvangen wij graag de kopieën van een recente KvK-inschrijving en een geldig legitimatiebewijs, gelijk aan de gegevens zoals u die heeft ingevuld op de inschrijving.
Staan mooie dingen tussenquote:Op vrijdag 28 november 2014 18:37 schreef betyar het volgende:
[..]
Correct, zie signature en kopje homepage.
Lezen is ook een kunst. Had het toch duidelijk over de Pontmeyer, niet over de Bouwmaat. Bij de Bouwmaat heb je inderdaad een pas nodig en een KVK inschrijving. Bij Pontmeyer niet (meer).quote:Op vrijdag 28 november 2014 15:45 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Vreemd, hun website vermeld iets anders:
Klant worden?
Geïnteresseerd geraakt in onze groothandel? Vraag dan vandaag nog uw Bouwmaatpas aan en u kunt direct online een bestelling maken.
Bouwmaat is alleen toegankelijk voor bedrijven. Vraag uw hier uw pas aan.
Na inschrijving ontvangt u na een week een Bouwmaatpas waarmee u profiteert van de vele voordelen. Om de inschrijving formeel te maken, ontvangen wij graag de kopieën van een recente KvK-inschrijving en een geldig legitimatiebewijs, gelijk aan de gegevens zoals u die heeft ingevuld op de inschrijving.
Is vrij goedkoop spul bij de Action.quote:Op donderdag 27 november 2014 01:17 schreef vuurvliegje5258 het volgende:
Ben eigenlijk benieuwd naar de prijzen van muurverfen bij Action, kan er niks over vinden en verkopen ze ook kleuren? Ik lees wel gunstige reacties erover, zou bij Akzo vandaan komen..
Is PIR geen optie?quote:Op donderdag 27 november 2014 23:27 schreef hans1985 het volgende:
trouwens is isolatie zo duur of verschilt duitse rockwood van de nederlandse?
http://www.rockwool.de/produkte/u/1616/innenausbau/sonorock
hiervoor betaal ik voor 100mm 3,50 per m2 ex.
en in NL voor de 100mm vario 210 plaat ik dacht 5,40 per m2 ex
Nop, moet enigzins "zachte" platen zijn. ga iig voor 100 mm. heb maar 700m2 nodig :pquote:Op vrijdag 28 november 2014 20:30 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Is vrij goedkoop spul bij de Action.
[..]
Is PIR geen optie?
Gisteren gehaald 10.99quote:Op vrijdag 28 november 2014 20:30 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Is vrij goedkoop spul bij de Action.
Heb wel eens dat "oke" muurverf van de gamma gehad.quote:Op vrijdag 28 november 2014 23:40 schreef vuurvliegje5258 het volgende:
[..]
Gisteren gehaald 10.99Al geverfd, goed dekkend, zakje Recket blauw ingedaan voor een helder effect...Vanmorgen zag het er supermooi uit, nu maar op lange termijn kijken wat het doet
Kun je voor zulke hoeveelheden niet beter bij wat handelaren informeren ?quote:
Ik vond het lekker roeren en goed te smeren, las dat deze verf ook van Akzo Nobel is, net zoals Sikkens. Ik dacht ik waag het erop. Droogde goed en mijn vader was schilder en deed altijd blauw door de witte verf, zodat het langer helder blijft. Op lange termijn moet ik nog zien natuurlijk. Het ziet er ook vandaag nog fris, helder en goed gedekt uitquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:42 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Heb wel eens dat "oke" muurverf van de gamma gehad.
De eerste dag was het oke...daarna niet meer.
Ik heb een gruwelijke hekel aan verven. Ik koop dan ook gewoon sickens/sigma/caparol/wp (jonas/elf) dan weet ik zeker dat ik de eerste tijd niet meer hoef.
Action verf voor de schuur gebruikt, dan is het wel oke, maar je merkt het verschil wel. Duurdere verven vloeien beter en hebben een egalere structuur op eind.
Dat kan,quote:Op vrijdag 28 november 2014 18:42 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Staan mooie dingen tussen, een aantal wil ik hier ook wel hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |