Afhankelijk van hoe je relatie in elkaar zit wil je dus weten hoe het is met schuldgevoel of een leeg gevoel rond te lopen? Daar zijn andere manieren voor.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:34 schreef dick_laurent het volgende:
Ach..... ik zou best n keertje vreemd willen gaan, gewoon om nou eens te weten hoe dat is![]()
Maar ik kom niet echt vrouwen tegen waarmee de chemie ontstaat waardoor dat uberhaupt een optie is.... dus ja...ach.
Schuldgevoel zou ik niet echt hebben, mn vriendin heeft tijdens onze relatie al TIG keer tegen me gelogen, shit achter mn rug gedaan. Ik zou gewoon denken.... too bad for you, nu heb ik jou een keer "gefuckt"quote:Op donderdag 12 april 2012 11:37 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Afhankelijk van hoe je relatie in elkaar zit wil je dus weten hoe het is met schuldgevoel of een leeg gevoel rond te lopen? Daar zijn andere manieren voor.
Goede relatie!quote:Op donderdag 12 april 2012 11:43 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Schuldgevoel zou ik niet echt hebben, mn vriendin heeft tijdens onze relatie al TIG keer tegen me gelogen, shit achter mn rug gedaan. Ik zou gewoon denken.... too bad for you, nu heb ik jou een keer "gefuckt"
Ik vraag me alleen altijd af: dat werkt toch alleen als de verhoudingen gelijk blijven? Als de vrouw ineens 5 andere kerels neukt en de kerel er met moeite 1 doet (om even met extreme voorbeelden te komen natuurlijk), dan gaat dat toch niet echt werken lijkt me?quote:Op donderdag 12 april 2012 11:06 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Dit
Met beider goedvinden kan een beetje (gedeeld) contact met mensen van buiten een relatie best prima verlopen.
Een goede relatie is toch wel op wat meer gebaseerd dan lust, en als het met praten onderling goed zit, dan valt jaloezie oid ook echt wel te ondervangen.
Omdat ze vrij goed kan pijpen!quote:Op donderdag 12 april 2012 11:44 schreef Skull-splitter het volgende:
Waarom zit je dan in vredesnaam nog in die relatie?
Maar een beetje angst om elkaar te verliezen hoeft ook neit slecht te zijn.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:13 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Meeste relaties hebben toch wat meer angst elkaar te verliezen aan een ander, dus dan moet het wel heel goed zitten, of je moet accepteren dat het ook ineens over kan zijn. En dan vraag ik me af of een relatie wel meerwaarde heeft.
Dat is juist het punt, als je een relatie hebt is juist die sex meer dan lust. Sex met liefde is in mijn ogen vrijwel altijd beter dan gewoon platte lust. Dus waarom zou je dan een open relatie beginnen als je het beste eigenlijk al samen hebt?quote:Op donderdag 12 april 2012 11:06 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Dit
Met beider goedvinden kan een beetje (gedeeld) contact met mensen van buiten een relatie best prima verlopen.
Een goede relatie is toch wel op wat meer gebaseerd dan lust, en als het met praten onderling goed zit, dan valt jaloezie oid ook echt wel te ondervangen.
Daar zou je echter geen andere mensen voor nodig moeten hebben... Al weet ik dat het vaak anders werkt en we pas gaan werken aan iets als het dreigt mis te gaan...quote:Op donderdag 12 april 2012 12:04 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Maar een beetje angst om elkaar te verliezen hoeft ook neit slecht te zijn.
Dan blijf je tenminste een tandje harder lopen voor elkaar, in plaats van te luieren omdat je je relatie toch al gescoord hebt.
Het is juist het moment dat het mis dreigt te gaan, waar andere mensen buiten de relatie ineens interessant worden en vreemdgaan dus op de loer ligt.quote:Op donderdag 12 april 2012 12:11 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Daar zou je echter geen andere mensen voor nodig moeten hebben... Al weet ik dat het vaak anders werkt en we pas gaan werken aan iets als het dreigt mis te gaan...
Exact. Als ik zelf de neiging had om naar anderen te kijken als meer dan gezellig dan wist ik dat het thuis niet goed zat. En daarin heb ik een hoop geleerd.quote:Op donderdag 12 april 2012 12:13 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Het is juist het moment dat het mis dreigt te gaan, waar andere mensen buiten de relatie ineens interessant worden en vreemdgaan dus op de loer ligt.
Het zou zomaar kunnen dat je nog niet in een echt goede relatie hebt gezeten.quote:Op donderdag 12 april 2012 09:09 schreef Cher- het volgende:
Jij vindt dat een goede relatie goud waard is. Ik niet.
Zoek andere mannen zou ik zeggen... Mijn vrouw en ik zijn ruim 15 jaar bij elkaar en het is allesbehalve saai.quote:Komt er ook nog eens het feit bij dat de mens van nature niet monogaam kan zijn (vind ik) dus vind ik dat je dat ook niet na kan streven. Terwijl ik wel monogaam wil zijn en dat wil ik ook van mijn partner binnen een relatie. Maar dat is dus niet altijd te realiseren. En ja, uiteindelijk wordt een relatie vaak toch saai en gewoontjes terwijl ik uitdaging en spanning wil. En de meeste mannen zeuren over van alles en nog wat op den duur.
Relaties zijn niet altijd makkelijk en hebben natuurlijk ook mindere momenten, maar echt... in een GOEDE relatie vallen de minpunten in het niet bij de pluspunten.quote:Vriendschappen zijn beter en seks kan ook wel met iemand waar je geen relatie mee hebt. Geen gezeur maar wel het plezier.
Precies. Maak er wat van.quote:Geluk heb je inderdaad in je eigen hand, de meeste gevallen.
Meer over de inschatting van de pakkans.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:32 schreef Partingglass het volgende:
Toegeven aan iets wat je misschien een avond plezier opleverd maar je relatie kan be-eindigen zegt denk ik vooral wat over hoe belangrijk die rekatie voor je is.
Toch vind ik het altijd wel enigszins lachwekkend als je dan die positieverige reacties leest als "dat moet je dan voor zijn, je moet altijd aan je relatie werken, hou het interessant!"quote:Op donderdag 12 april 2012 12:15 schreef Skull-splitter het volgende:
Exact. Als ik zelf de neiging had om naar anderen te kijken als meer dan gezellig dan wist ik dat het thuis niet goed zat. En daarin heb ik een hoop geleerd.
Afwisseling. En het is ook heel leuk om dat samen te doen.quote:Op donderdag 12 april 2012 12:04 schreef Kluts het volgende:
Dat is juist het punt, als je een relatie hebt is juist die sex meer dan lust. Sex met liefde is in mijn ogen vrijwel altijd beter dan gewoon platte lust. Dus waarom zou je dan een open relatie beginnen als je het beste eigenlijk al samen hebt?
Nee, je vertelt dat je met die en die uitgaat en dan is het duidelijk dat er ook wat kan gebeuren. En als dat zo is, dan vertel je dat. Om maar eens wat te noemen...quote:Daarnaast vraag ik me altijd af hoe zoiets dan in de praktijk werkt. Je moet eerlijk zijn tegen elkaar. Hoe dan? Je loop de deur uit en zegt tegen je vent "Nou schat, vanavond laat ik me uit elkaar trekken door die leuke jongen van de sportschool, zie je vanavond!" Of vertel je zoiets dan niet?
Dat is dan in mijn ogen weer niet "open en eerlijk".
De meesten kunnen het niet aan. Ik heb het er wel eens met een vriend van mij over wiens vrouw graag een open relatie zou willen en hij weet dat mijn vrouw en ik een open relatie hebben... en hij kan het dus totaal niet aan. Niet het idee dat zijn vrouw met een ander het bed deelt, maar ook niet zelf met een ander het bed delen. Gaat helemaal in tegen zijn gevoel.quote:Monogamie is in mijn ogen iig een keuze die ieder voor zich moet maken. Ik ben misschien wel hopeloos ouderwets, maar een open relatie zou ik zelf nooit willen en eigenlijk begrijp ik het ook niet echt.
Iedereen heeft wel eens een wake up call nodig. Maar als je goed communiceert komt die WU call zo vroeg dat er geen vuiltje aan de lucht is.quote:Op donderdag 12 april 2012 12:25 schreef Garisson72 het volgende:
Toch vind ik het altijd wel enigszins lachwekkend als je dan die positieverige reacties leest als "dat moet je dan voor zijn, je moet altijd aan je relatie werken, hou het interessant!"
Ik bedoel, tuurlijk is dat zo in een ideale wereld, maar kennelijk gaat dat niet zo voor enorm veel relaties. Het sluipt erin, en je hebt het pas door als het te laat is. Of bijna te laat, mag je hopen.
Het is goed je bewust te zijn van schuring ipv wrijving. Wrijving geeft glans, schuring veroorzaakt schade.quote:Op donderdag 12 april 2012 12:25 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Toch vind ik het altijd wel enigszins lachwekkend als je dan die positieverige reacties leest als "dat moet je dan voor zijn, je moet altijd aan je relatie werken, hou het interessant!"
Ik bedoel, tuurlijk is dat zo in een ideale wereld, maar kennelijk gaat dat niet zo voor enorm veel relaties. Het sluipt erin, en je hebt het pas door als het te laat is. Of bijna te laat, mag je hopen.
Ik zou er idd ook nooit aan beginnen om die reden.quote:Op donderdag 12 april 2012 12:29 schreef DS4 het volgende:
De meesten kunnen het niet aan. Ik heb het er wel eens met een vriend van mij over wiens vrouw graag een open relatie zou willen en hij weet dat mijn vrouw en ik een open relatie hebben... en hij kan het dus totaal niet aan. Niet het idee dat zijn vrouw met een ander het bed deelt, maar ook niet zelf met een ander het bed delen. Gaat helemaal in tegen zijn gevoel.
En dan moet je er dus niet aan beginnen.
En sowieso niet voor vrouwen. Zo is het Vlieming.quote:Op donderdag 12 april 2012 12:56 schreef Ffleamig het volgende:
Vreemdgaan is voor kerels die bij de verkeerde vrouw zitten.
Die twee dingen hangen denk ik wel met elkaar samen...quote:Op donderdag 12 april 2012 12:59 schreef Kluts het volgende:
Ik zou er idd ook nooit aan beginnen om die reden.
Maar ik begrijp ook eerlijk gezegd niet waarom mensen het wél doen, maar dat moet ieder voor zich weten.
Ik snap je ff niet denk ik.quote:Op donderdag 12 april 2012 13:28 schreef DS4 het volgende:
[..]
Die twee dingen hangen denk ik wel met elkaar samen...
Hij bedoelt dat je het moet kunnen begrijpen om het te kunnen doen.quote:
Als je er geen begrip voor hebt dat iemand het wil doen, dan heb je er zelf kennelijk geen behoefte aan en wordt het ook heel lastig om het van jouw partner te tolereren.quote:
Ik heb er wel begrip voor in de zin van dat ik vind dat ieder dat voor zich moet weten, maar begrijpen doe ik het niet. Snap je het nog?quote:Op donderdag 12 april 2012 15:05 schreef DS4 het volgende:
[..]
Als je er geen begrip voor hebt dat iemand het wil doen, dan heb je er zelf kennelijk geen behoefte aan en wordt het ook heel lastig om het van jouw partner te tolereren.
Maar wie weet komt het nog in de toekomst, want het is ook vaak wel een proces. Meest waarschijnlijk overigens niet, een open relatie is bepaald niet de meest gebruikelijke vorm zegmaar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |