abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_109597094
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:08 schreef Gerberaatje het volgende:
Als je niet getrouwd bent gezag regelen?? (geen idee wanneer je dat moet doen, ik ben getrouwd dus niet aan hoeven denken...)
Erkenning tijdens de zwangerschap ;)
Gezag na de geboorte :P
  woensdag 28 maart 2012 @ 09:18:16 #62
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_109597100
Geen idee of dat automatisch geregeld is bij ons eigenlijk :@ *kop in zand*
.... met gevoel voor drama....
pi_109597116
Nou ja, soms kom je in situaties en dan staat 't ineens wel op je lijstje. Als je kindje na 24 weken geboren wordt en overlijdt moet het begraven worden.
Bij mij is het ook een kwestie van melden en dan wordt het, hopelijk ongeboren, kindje bijgeschreven op de polis. Maar het kan wel iets zijn om over na te denken.
pi_109597173
Zullen we het dan nu weer over ijsjes gaan hebben? :@

pi_109597198
Vanochtend is hier de eerste keer dat ik, in plaats van misselijkheid, HONGERRR heb. Ècht berehonger. Dus na mijn ontbijt van vanochtend (muesli met banaan en yoghurt) zit er nu nog een banaan in en ben ik aan de druiven begonnen.

Ik heb geen zin in ijsjes. Wel in broodjes gezond enzo. Of van die panini's van Bakker Bart. O+
pi_109597248
Oké, ik ben weer helemaal om... goddelijk! Alleen het dropstaafje is wat taaiig, maar daar wennen we wel weer aan :@

Ik ga maar eens wat doen geloof ik :@
pi_109597271
quote:
17s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:17 schreef Kyara het volgende:
Kleertjes kopen Regenboogjes, heel veel kleertjes en spuugdoekjes en hydrofielen en luiers en nou ja, you get the picture.

Wie trouwens nog even lekker wil janken: even het nummer for the first time van Rod Stewart downloaden luisteren. O+
Ik moet sowieso huilen van die stem. En da's niet positief :P
pi_109597279
Ditte.



nomnom.
pi_109597291
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:26 schreef Gerberaatje het volgende:
Oké, ik ben weer helemaal om... goddelijk! Alleen het dropstaafje is wat taaiig, maar daar wennen we wel weer aan :@

Ik ga maar eens wat doen geloof ik :@
heb je nu al een ijsje op? :o
pi_109597296
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:26 schreef Gerberaatje het volgende:
Alleen het dropstaafje is wat taaiig
Dat is juist zo lekker!

nogzesweekjesnogzesweekjesnogzesweekjes
pi_109597323
quote:
1s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:12 schreef nijnepijn het volgende:

[..]

Dat een van die flessen in de bosjes lag na verloop van tijd. Ik woon niet in de meest nette buurt van de stad.
Is het niet mogelijk het naar een depot te brengen?
pi_109597335
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:28 schreef Mangostine het volgende:

[..]

heb je nu al een ijsje op? :o
Yup :P maar als je weet hoe lang ik al wakker ben dan is het niet 'nu al' hoor :P
pi_109597413
Oh, dan mag het. :)
pi_109597441
Sjonge ik zit vandaag echt voor spek en bonen op mijn werk. Heb vanochtend eerst al de kraamzorg geregeld. Toen zitten googlen op kinderopvang. Daarna hier ingelogd en plaatjes gaan zoeken van broodjes en luiertassen. :')
pi_109597466
Nijnepijn ik woonde in de eerste weken van mijn zwangerschap ook nog in een flat waar ik de krat dan gewoon op de openbare trottoir had moeten zetten. In ook niet een super nette buurt. Dat zag ik ook niet zo zitten, dus ik kon ze zelf wegbrengen naar een depot! Misschien het navragen waard waar dat dichtsbijzijnde punt zou zijn voor jou?

Oeh die citroenijsjes met dropstokje zien er wel ontzettend lekker uit!!! Ik denk dat ik die ook maar eens moet gaan halen whehe. Alleen bij Appie te krijgen?

Pff ik ben een dagje thuis gebleven. Mega rot geslapen. Elke keer dat ik me om wil draaien wordt ik wakker. Dat gaat namelijk ontzettend rot. Normaal (lees= niet zwanger) is dat al intensiefer in een waterbed dan op een normaal bed. Maar dat moet je dan eens proberen met een tweeling in je buik en bekkeninstabiliteit... :X

Boehoe, ik wil een nieuw bed!
pi_109597492
Bijtje, mag je in dat waterbed blijven liggen van de kraamzorg?
En irritant dat je zo bagger slaapt. Hopelijk kun je vandaag wat rust pakken.
pi_109597545
Mijn zus mocht wel op een waterbed bevallen (geloof wel met een extra matras er bovenop omdat er geen klossen onder kunnen), maar dat is alweer vier jaar geleden. Dingen veranderen ook nogal eens ;).
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_109597549
* leunt achterover en laat zich vermaken met praatjes over eten, saai alleen thuis :)
pi_109597564
Fieder hoe is het nu? :*
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_109597577
ik wou dat ik vandaag zo'n cocoondag thuis had. Of buiten in de tuin met de laptop. Maar nee, ik heb ook nog serieuze overleggen vandaag.
pi_109597585
* Gerberaatje schuift een Liuk ijsje richting Fieder (en pakt er zelf ook nog maar 1 en gaat dan echt wat doen :'))
pi_109597613
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:07 schreef Sorbootje het volgende:
Die ijsjes at/eet ik altijd op vakantie in Italië. Toen AH ze een paar jaar geleden ineens ook in NL ging verkopen heb ik met mezelf afgesproken dat ik ze niet ga kopen. Ze horen voor mij bij Italië. Nu kom ik daar doorgaans zeker twee keer per jaar, dus het is te doen ;) (nog zes weekjes...het is zo fijn om zwanger te zijn in Italië, mensen reageren daar zo leuk op een zwangere buik én op kleine kinderen. Ik denk alleen dat ik het draagmoederschapverhaal maar een beetje voor me ga houden zo tussen de katholieken :D )
Dat! O+
pi_109597614
Ooooooh er zitten 'maar' 100 kcal in een ijsje. Ik mag er dus 20 op een dag!

*O*
pi_109597638
Ja wel goed eigenlijk. Wel iets meer pijn maar paracetamol doet wonderen. Maar verveeeeeeel me! :)

Mango, serieuze overleggen tussen luiertasjacht door :')

Aaah Liuk :9~ Ben dan wel niet meer zwanger maar heb vast nog wel wat hcg O-) dan mag het he?
pi_109597675
Trouwens, even een vraag.
Ik heb beetje last van pijntjes. En vk gaf in januari aan dat als t erger zou worden ik de fysio moest bellen.
Dat kan tegenwoordig gewoon zo toch? En maakt t nog uit wat voor fysio?
(zit er sowieso verschil in :') fysio noob is...eerste keer in nn leven dat ik daarheen ga :'))
pi_109597767
Ja je kunt gewoon zelf bellen... het ligt aan de pijntjes wat voor fysio, anders gewoon even bellen en voorleggen?
  woensdag 28 maart 2012 @ 09:52:52 #87
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_109597832
heeft flugel zich al gemeld?
pi_109598009
quote:
0s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:50 schreef Gerberaatje het volgende:
Ja je kunt gewoon zelf bellen... het ligt aan de pijntjes wat voor fysio, anders gewoon even bellen en voorleggen?
Dank je!
Ga k maar s de fysio bellen straks
pi_109598060
quote:
2s.gif Op woensdag 28 maart 2012 09:52 schreef Asyniur het volgende:
heeft flugel zich al gemeld?
Volgens mij niet... maar die slaapt dan denk ik wel uit :+ (anders hadden hier al 20 berichtjes gestaan? :D)
pi_109598096
Nee Asy, volgens mij niet :o

Sonnetje, je kan gewoon bellen hoor en dan even je klachten uitleggen, misschien stuurt hij/zij je door naar een fysio gespecialiseerd in zwangeren (of issie dat zelf).

Over uitvaart regelen bij 24 weken zwangerschap. Toevallig hebben we dit onderwerp net aan de hand gehad op mijn werk. Ik weet niet hoe het zit bij de maatschappij van regenboogjes, maar de meeste maatschappijen doen dit niet. Het is ook nog geen geboren kindje (hoe zeg ik dit?). Je kan pas kindjes verzekeren als ze geboren zijn dus. En dan vaak pas een dag na geboorte. Overlijdt het kindje bij de geboorte of er al voor, dan ben je dus niet verzekerd en moet je zelf de kosten betalen. Wij verwonderden ons er ook over, maar het schijnt zo te zijn.
Mocht je weten dat er iets niet goed is met het kindje en dat het niet levend geboren zal worden of op korte termijn na de geboorte zal overlijden, ook dan is het niet te verzekeren. Je moet dan namelijk direct na de geboorte een gezondheidsverklaring invullen en tja, die is dan niet echt positief.

Dus regenboogjes, bij welke maatschappij zit jij dat het wel kan??
Misschien een goeie reclame?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')