Dit dus. Ik zou het wel tof vinden. Martine backin the gamequote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:45 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Zou spannend zijnLudo had haar toch op een bootje gezet met een dreigement dat hij haar nooit meer in Meerdijk wilde zien ofzo?
			
			
			
			Ik bedoel ook niet jou, maar algemeen.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:46 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, ik las dat op de GTST Fanclub-site
			
			
			
			Nee, okéquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:47 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik bedoel ook niet jou, maar algemeen.
			
			
			
			Interessant. Zou wel wat zijn als Mike niet verliefd is op Sjors maar is ingehuurd door Martine om haar in de gaten te houden.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:47 schreef PeterKelder het volgende:
http://www.gtstfanclub.nl/2012/03/spoilers-2-tm-6-april/
Hier de link
			
			
			
			Maar dan is de vraag: met welke reden???quote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:50 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Interessant. Zou wel wat zijn als Mike niet verliefd is op Sjors maar is ingehuurd door Martine om haar in de gaten te houden.
			
			
			
			Die theorie had ik ook in het vorige topic, lijkt me echter wel te mooi om waar te zijn.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:44 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Er wordt gesuggereerd dat Mike is ingehuurd door Martine; Inge Ipenburg is namelijk weer eens gezien bij de Endemol-studio's
			
			
			
			Zeker met deze schrijversquote:Op dinsdag 27 maart 2012 20:57 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Die theorie had ik ook in het vorige topic, lijkt me echter wel te mooi om waar te zijn.
			
			
			
			Ik acht het waarschijnlijker dat hij samen met Ludo een pedicuresalon opent dan dat hij is ingehuurd door Martine met deze schrijvers.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat was gewoon logisch geweest, maar zelfs logisch denken kunnen deze schrijvers niet.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 21:39 schreef Klipnap het volgende:
Er werd ook gesuggereerd dat Ludo dubbelspel speelde met de wraak op Maxime. Was ook te mooi om waar te zijn.
			
			
			
			
			
			
			
			Bianca die Bram afpakt zeker.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:23 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Caroline de Bruin zegt in elk geval dat de opnames van de 4500e aflevering nu bezig zijn en dat het een spektakel wordt.
			
			
			
			Moet zeggen Cynthia Abma acteert de rol van Bianca vanaf het begin goed hoor. kan niet wachten!!quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Ik weet nog dat Laura als een lesbienne in de disco stond te dansenquote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:51 schreef Dr.Mikey het volgende:
Aan de andere kant Laura heeft ook van alles uitgewreten.. Al waren dat schrijvers die daar goed een balans in wisten te vinden.
			
			
			
			
			
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op dinsdag 27 maart 2012 23:46 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Nog een gedachtegang voor als Mike echt werkt voor Martine:
Het zou verklaren waarom Mike geïnteresseerd is in de bruiloft en pissig werd over dat de bruiloft zo armoedig was. Ik vond dat al vreemd, waarom zou hij zich daar druk om maken...
			
			
			
			quote:Op woensdag 28 maart 2012 00:51 schreef Klipnap het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
"Wie is Martine? De moeder van Rik toch?"
			
			
			
			Bianca is helemaal geflipt en heeft Bram ontvoert. Ze houdt hem onder schot en eist dat zij Bram krijgt. Iedereen probeert haar te overtuigen dat dit niet de oplossing is, ook Maxime: zij krijgt een kogel, Anton ook. Bianca zet het pistool tegen haar eigen hoofd. We horen een schot... (cliffhanger).quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:23 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Caroline de Bruin zegt in elk geval dat de opnames van de 4500e aflevering nu bezig zijn en dat het een spektakel wordt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
			
			
			
			
			
			
			
			Waarschijnlijk wel ja.quote:Op woensdag 28 maart 2012 09:19 schreef TheVulture het volgende:
Maxime zal wel zwanger raken van Anton, ook al kon ze officieel geen kinderen meer krijgen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 20% gewijzigd door loezzzje op 28-03-2012 10:32:23 ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |