Ik meen me te herinneren dat niet de console verantwoordelijk was voor het uitgestuurde signaal maar de ROM, maar dat weet ik niet zeker meer, het is al ff geleden...quote:Op zaterdag 17 maart 2012 22:02 schreef Eindbaasbaas het volgende:
Heb geen flauw idee, maar weet wel haast zeker dat mijn TV en Atari allebei PAL zijn.
Het maakt verder ook niet zoveel uit idd als alles PAL is zoals je zegt. Is die tv nog wel goed? Heb je nog een mogelijkheid om die te testen, nog standaard CAI in je huis? Of anders met de videorecorder (testsignaal)?quote:
Dan is je enige optie nog een andere tv proberen. Hoewel, ik had vroeger bij m'n NES zo'n apparaatje om de antenne om te zetten naar scart. Misschien is dat een idee.quote:Op zaterdag 17 maart 2012 22:58 schreef Eindbaasbaas het volgende:
Andere kabel al geprobeerd ja, zelfde effect. Ik vrees ook dat het aan de Atari ligt, hij komt van Marktplaats. Hoewel die man me gezegd had dat ie het bij hem gewoon goed deed.
Kan ook met een VCR. RF in, scart uit.quote:Op zaterdag 17 maart 2012 23:01 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Dan is je enige optie nog een andere tv proberen. Hoewel, ik had vroeger bij m'n NES zo'n apparaatje om de antenne om te zetten naar scart. Misschien is dat een idee.
Hehe ik las je post toen nadat ik op Invoeren had gedrukt en toen dacht ik: dat is dus eigenlijk hetzelfde als via de VCRquote:Op zaterdag 17 maart 2012 23:04 schreef AchJa het volgende:
[..]
Kan ook met een VCR. RF in, scart uit.
VCR wel kanalen laten zoeken en afgestemd op het juiste kanaal?quote:Op zaterdag 17 maart 2012 23:07 schreef Eindbaasbaas het volgende:
Ik heb het via de VCR geprobeerd ja. Antennekabel van de Atari in de VCR, en een scart kabel van de VCR naar de TV. Ik krijg dan alleen helemaal geen beeld, ik weet niet of ik iets verkeerd doe of dat het gewoon niet werkt.
En bij sommige oudere vcr's moest je nog wat trucs uithalen om je RF signaal door de scart te krijgen. Bepaald kanaal of laten recorden ofzo.quote:Op zaterdag 17 maart 2012 23:11 schreef Palomar het volgende:
[..]
VCR wel kanalen laten zoeken en afgestemd op het juiste kanaal?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |