abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 20 april 2012 @ 17:47:09 #61
369911 Adiman
The Conquer
pi_110563375
Met die toestellease zijn wij als consument alleen maar slechter op. De korting op de toestellen bij aanschaf van abbonement is er ook zo goed als af. Hele telecomsector is niet meer leuk als je het zo bekijkt.
Moet binnekort nieuw abonnementje aanschaffe en me huidige toestel is ook wel op.

Denk dat ik voor sim only ga, en een toestel ergens probeert te regelen.
pi_110563938
Ik heb nog de sgs1, maar met de accu doe ik geen hele dag meer, zo verrot is ie...


Denk dat ik maar voor 1jaar met iPhone 4S ga, al zit ik wel te twijfelen of ik niet wacht hoe de sgs3 er uit ziet.

Iphone5 zal nog wel tot einde van het jaar duren denk ik?
pi_110565033
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 april 2012 18:00 schreef JohnB52 het volgende:
Ik heb nog de sgs1, maar met de accu doe ik geen hele dag meer, zo verrot is ie...

Denk dat ik maar voor 1jaar met iPhone 4S ga, al zit ik wel te twijfelen of ik niet wacht hoe de sgs3 er uit ziet.

Iphone5 zal nog wel tot einde van het jaar duren denk ik?
als de telefoon opzich nog voldoet zet je er een nieuwe accu in + simonly.. ben je 30 euro kwijt boven op je abbokosten
pi_110565793
Ik zie nog steeds het voordeel niet, normaal gesproken verkoop ik mijn toestel na einde contract, nu mag je betalen als je je toestel wilt houden...
pi_110566913
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 april 2012 18:32 schreef mschol het volgende:

[..]

als de telefoon opzich nog voldoet zet je er een nieuwe accu in + simonly.. ben je 30 euro kwijt boven op je abbokosten
Hij doet t nog prima, maar ding is wel erg traag, daarom op zoek naar vervanger.

Nadeel aan n 4s vind ik t scherm, dat vind ik te klein. Dus daarom maar afwachten. Echt goede vervangers behalve de s2 weet ik nog niet, ben niet overtuigd van de nieuwe htc...
pi_110571231
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 maart 2012 18:15 schreef hottentot het volgende:

[..]

15% zal neem ik aan het gemiddelde zijn, iPhones zijn daarentegen veel waardevaster. De mijne is bijna 3 jaar oud, zwaar bekrast en werkt verder prima maar nog steeds meer dan 15% waard. En tevens heb jij geen inspraak maar bepalen zij de waarde.
:') :') :') alles in deze post
pi_110571266
quote:
0s.gif Op zondag 15 april 2012 22:37 schreef PhatBassBoom het volgende:

[..]

Nee niet 15% van de dagwaarde, je mag hem overnemen tegen de dagwaarde waarvan zij op hun site schatten dat dit 15% van de aanschafwaarde is. Populaire telefoons zoals de iPhone hebben na 2 jaar (zeker in goede staat) een hogere waarde en die mag je gewoon betalen of je geeft de telefoon terug. En tevens bepalen zij zonder inspraak van jouw kant wat de dagwaarde is.
quote:
0s.gif Op maandag 2 april 2012 19:36 schreef Dasjonny het volgende:
Vind de constructie op zich wel redelijk innovatief en zeker voor een 2-jarig abonnement niet zo'n hele verkeerde deal. Zorgt ervoor dat de drempel voor sommige mensen toch wat lager is in plaats van direct een smartphone te kopen voor bijvoorbeeld 300 euro extra bijbetaling. Wat ik dan wel naar vind is dat je natuurlijk geen eigen software erop mag gooien dus jailbreaken en rooten mag niet meer. Voor mensen die dit niet doen is dit een leuke oplossing. Ik bekijk ook wel met argusogen naar hoe coulant ze omgaan met de toestellen die terugkomen. Wat als bijvoorbeeld een toestel echt kapot gaat door schuld, of gestolen word? Moet je dan een nieuwe betalen die je vervolgens weer kan inleveren bij Hi en weer terug kan kopen? Of kan je een fikse rekening betalen vanwege eigen schade?

Even een voorbeeldje, stel je wilt nu een iPhone 4S kopen met 1GB internet en 75 belminuten. Bij Hi het eerste jaar ¤24.25, tweede ¤48,50 incl lease. Dit komt uit op 873 euro excl 30 euro aansluitkosten. Volgens Hi kun je dan volgens de 15% regel voor ongeveer 90 euro het toestel alsnog kopen. Extra services zijn wel gratis SMS en onbeperkt internet ( 64kb/s ) als je over je limiet heen zit, tevens is de internetsnelheid wat sneller vergeleken met alle sim-only abonnementen.

Nu kun je hem ook los kopen voor 588 en dan een sim-only abonnement nemen bij Tele2 ( T-mobile netwerk ) voor 13 euro in de maand heb je ook 1 GB internet en 100 belminuten/SMS. Totaalbedrag is 900 euro ( geen aansluitkosten ) en dan is het toestel wel van jou en kun je ermee doen wat je wilt.

Ikzelf kies voor de vrijheid van een nieuwe telefoon en dat ik kan stoppen met mijn sim-only wanneer ik wil, maar ik kan me voorstellen dat niet iedereen zomaar even 400 euro snel kan betalen en het liever gespreid wilt. Dan kan dit gewoon een degelijke constructie zijn mits ze er goed mee om gaan ( als ik Hi was zou ik maar een hoesje bijleveren :P ).
Vind het een kut constructie. Je bent beperkter, en het kost je ook nog meer geld. Tevens is het een lease zonder verzekering en zijn de garantieregels en vroegtijdige afname voorwaarden niet breed genoeg omschreven.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
pi_110587415
Lezen jullie wel? Die 15 % moet je alleen betalen als het toestel in 2 jaar 85 % in prijs daalt. Nou kan ik jullie verzekeren dat gaat nooit gebeuren bij de duurdere smartphones op dit moment. Met andere worden grote kans dat je tegen de 40/50% moet betalen en bij een iPhone zelfs meer omdat die simpel weg amper daalt in prijs.
--- ҉ ---
pi_110587493
O nog iets het is X% van de aankoop waarde. Dus maakt niet uit in wat voor staat je telefoon is.
--- ҉ ---
pi_110590841
Laat maar, fout gelezen :)
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
  zaterdag 21 april 2012 @ 14:39:29 #71
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_110593246
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2012 18:45 schreef Xaobotnik het volgende:

[..]

Ik wel. Zat mensen die een hoger abonnement nemen zonder dat ze die belminuten nodig hebben, puur voor het toestel.
Ja op een andere planeet vast. :')
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
pi_110593778
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 april 2012 14:39 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Ja op een andere planeet vast. :')
Nee hoor, het maakt de eerste hogere uitgave een stuk lager als je de maandlasten opschroeft.

En zo werkt de wereld toch, alles nu willen en geen zorgen maken over hoe je de lasten later draagt.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
pi_110727854
Waarom zal je tegen die tijd het toestel willen overnemen? Verleng het abonnement en neem weer een nieuw toestel.

Ik mag binnenkort verlengen en ga misschien voor de HTC One V. De lease van dit toestel is 6 euro per maand voor 2 jarig abonnement en het eerste jaar 50% korting. Dus na die 2 jaar heb ik ¤108 euro voor het toestel betaald. Als je dan nog 50% van de waarde moet betalen komt er nog ¤150 euro bij. Totaal betaal je dus voor het toestel ¤258 terwijl deze nieuwe nu ¤300 kost.

Als je toestel tussendoor kapot valt, is het balen maar dat is de huidige constructies ook het geval.
pi_111126277
Net de sgs3 besteld, 1 jarig abonnement, zie daarna wel weer wat er komt :-)

Sgs1 van mij werd te traag, en accu ook gaar.
pi_111128319
Stel je gsm raak je kwijt. Hoeveel moet je dan gaan betalen, dat staat ook nergens vermeld. Zal wel flink oplopen denk ik.
pi_111128540
Als je n gewoon abonnement hebt afgesloten, ben je m ook kwijt, daar maak ik me niet druk om :-)
pi_111128884
16,99 Euro per maand SIM-only (bellen, sms, internet) en toestel (Galaxy Note) los gekocht in de winkel.
pi_111129382
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 mei 2012 14:13 schreef JohnB52 het volgende:
Als je n gewoon abonnement hebt afgesloten, ben je m ook kwijt, daar maak ik me niet druk om :-)
True, maar als je hem leased heb je wel dubbel pech lijkt me. Je moet ook nog eens een boete betalen waar je normaal gewoon een andere gsm gekocht zou hebben
pi_111131463
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 mei 2012 14:21 schreef MaGNeT het volgende:
16,99 Euro per maand SIM-only (bellen, sms, internet) en toestel (Galaxy Note) los gekocht in de winkel.
Los kopen vind ik te groot bedrag om in 1x aan n telefoon uit te geven. ( het zal misschien wel voordeliger zijn, maar dat is niet altijd meer het geval)

Wat heb je er voor betaald? 360?
pi_111137757
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 mei 2012 15:22 schreef JohnB52 het volgende:

[..]

Los kopen vind ik te groot bedrag om in 1x aan n telefoon uit te geven. ( het zal misschien wel voordeliger zijn, maar dat is niet altijd meer het geval)

Wat heb je er voor betaald? 360?
Nee, hij was toen 599 bij de lokale telefoonwinkel.

Goedkoopste abo voor 1 jaar waar hij bij zat was toen 39 Euro in de maand en dan moest ik nog 200 Euro bijbetalen.

Is inmiddels fors goedkoper maar dat heb je altijd met wat nieuws.
Maar er staat altijd wel wat op de spaarrekening, dus ik zie het probleem niet zo.

Maandlasten houd ik liever zo laag mogelijk en ik kan ieder moment overstappen.
pi_111526221
Ik twijfel echt super erg. Ik heb vorige week mijn abonnement verlengd bij Hi, niet wetende over het Leasen en zonder te lezen gewoon verlengd. Kwam er dus achter dat het Leasen was en heb de verlenging direct geannuleerd.

Nu twijfel ik of ik 't niet gewoon alsnog moet doen of niet. Ik ga er sowieso even mee wachten tot Vodafone met abonnementen voor de S3 komt.
Gewoon normaal doen ja.
  maandag 14 mei 2012 @ 11:14:01 #82
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_111526273
ik mag/moet gaan verlengen, maar heb het idee dat de abbo's dooe dat leasen wel duurder zijn geworden, waar ik normaal nooit problemen had om een toestel uit te zoeken betaal ik me nu steeds scheel
dan zoek ik wel een andere provider.
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_111526414
Het enige voordeel is volgens mij dat je dus geen kosten vooraf hoeft te betalen voor je toestel. Ik twijfel echt heeeeel erg.
Gewoon normaal doen ja.
pi_111527365
Andere aanbieders zijn ook niet veel voordeliger. Vodafone gaat zn prijzen enorm verhogen.


Lees dit maar eens door:

http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1500863
pi_111527715
quote:
0s.gif Op maandag 14 mei 2012 11:48 schreef JohnB52 het volgende:
Andere aanbieders zijn ook niet veel voordeliger. Vodafone gaat zn prijzen enorm verhogen.

Lees dit maar eens door:

http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1500863
Ja klopt, ik las het net al. Maar je kan dus vandaag voor de oude abonnementsvoorwaarden verlengen. Ik weet gewoon niet wat ik moet doen joh, er zijn wel van die websites zoals Typhone enzo maar ik vertrouw die shit niet.
Gewoon normaal doen ja.
pi_111527846
Hier is het topic denk ik niet echt voor bedoeld maar Mrs. Salvatore; jij wil dus een S3. Met hoeveel min/sms/data en 1 of 2 jarig?
pi_111527917
quote:
0s.gif Op maandag 14 mei 2012 12:02 schreef Iemand91 het volgende:
Hier is het topic denk ik niet echt voor bedoeld maar Mrs. Salvatore; jij wil dus een S3. Met hoeveel min/sms/data en 1 of 2 jarig?
Nou het gaat toch om Hi Toestellease, en ik heb moeite met een besluit nemen. Maar bedankt voor je reactie. Het gaat er nu ook niet echt om wat en hoeveel ik wil, het gaat erom dat ik niet weet of ik bij hi wil blijven voor de toestellease.
Gewoon normaal doen ja.
pi_111528130
quote:
0s.gif Op maandag 14 mei 2012 12:04 schreef Mrs.Salvatore het volgende:

[..]

Nou het gaat toch om Hi Toestellease, en ik heb moeite met een besluit nemen. Maar bedankt voor je reactie. Het gaat er nu ook niet echt om wat en hoeveel ik wil, het gaat erom dat ik niet weet of ik bij hi wil blijven voor de toestellease.
Het was meer van dat ik misschien nog wel goede abonnementen/prijzen wist. ;)


Persoonlijk zou ik niet voor toestellease gaan ofwel Hi en Telfort worden het niet voor mij. Feit blijft dat het toestel hun bezit blijft en niet die van jou.
Daarom neem ik hoogstwaarschijnlijk straks (vandaag of i.i.g. deze week hopelijk) de One X i.c.m. KPN aangezien die een aantrekkelijke optie heeft om je bundel te verlagen....

Ik zit al zo'n 2 maanden rond te kijken naar abonnementen en met Hi kwam ik altijd duurder (of nauwelijks goedkoper) uit dan de concurrentie. En bij die concurrentie is het toestel wél van mij.
pi_111528277
quote:
0s.gif Op maandag 14 mei 2012 12:11 schreef Iemand91 het volgende:

[..]

Het was meer van dat ik misschien nog wel goede abonnementen/prijzen wist. ;)

Persoonlijk zou ik niet voor toestellease gaan ofwel Hi en Telfort worden het niet voor mij. Feit blijft dat het toestel hun bezit blijft en niet die van jou.
Daarom neem ik hoogstwaarschijnlijk straks (vandaag of i.i.g. deze week hopelijk) de One X i.c.m. KPN aangezien die een aantrekkelijke optie heeft om je bundel te verlagen....

Ik zit al zo'n 2 maanden rond te kijken naar abonnementen en met Hi kwam ik altijd duurder (of nauwelijks goedkoper) uit dan de concurrentie. En bij die concurrentie is het toestel wél van mij.
Oh, op die manier! Sorry voor de misunderstanding :9

Maar idd, dat Leasen lijkt mij ook niet zo heel aantrekkelijk. Ik denk dat ik over ga stappen naar Vodafone. Ik wil ook gewoon het toestel houden en niet afhankelijk zijn van Hi, zij bepalen uiteindelijk ook of je "normaal" met je toestel bent omgegaan.

Maar ik bel amper en ik sms nooit, dus ik wil vooral veel internet. Ik heb nu een 2000mb abonnement, waar ik weliswaar bijna altijd aan kom. 75 minuutjes ofzo is prima, voor als de nood hoog is en er wel gebeld moet worden.


-EDIT- Ben zojuist overgestapt naar Vodafone, geen toestellease voor mij! ;)

[ Bericht 4% gewijzigd door Mrs.Salvatore op 14-05-2012 12:55:03 ]
Gewoon normaal doen ja.
  dinsdag 15 mei 2012 @ 01:21:55 #90
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_111565537
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 april 2012 20:52 schreef 16meter het volgende:

[..]

:') :') :') alles in deze post
Van de week nog een 20 maanden oude iPhone 4 verkocht voor 435. En die had een aantal plekjes.

iPhones zijn veel waardevaster dan welk toestel dan ook.
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')