Oké je bent in ieder geval niet afgescheept dus. Nouja, hopelijk kun je die afspraak nog gewoon afzeggen voor die tijd en krijgen jullie gewoon 2 streepjesquote:Op vrijdag 23 maart 2012 20:59 schreef _aurum_ het volgende:
Ik ben geweest, doorverwijzing gekregen naar het zkh. Vandaag afspraak gemaakt, mid mei zijn we aan de beurt voor het intakegesprek.
Tot die tijd klussen we vrolijk verder
Voor de rest post ik hier niet zoveel, heb imo weinig toe te voegen. Ik lurk nog wel mee though.
Dat hopen wij ook natuurlijkquote:Op vrijdag 23 maart 2012 21:02 schreef L0t.. het volgende:
[..]
Oké je bent in ieder geval niet afgescheept dus. Nouja, hopelijk kun je die afspraak nog gewoon afzeggen voor die tijd en krijgen jullie gewoon 2 streepjes
ik snap je gevoel, maar je schiet er niks mee op zelfs als je het weet. Wat wil je gaan doen als je het weet? Kans is groot dat de persoon die het je gegeven heeft er zelf niet van op de hoogte was. Je kan het volgens mij lang hebben en er geen klachten van hebben...quote:Op vrijdag 23 maart 2012 21:56 schreef milka82 het volgende:
Gefeliciteerd Amoriel!
Ik lurk ook even meer dan ik post hoor, het schiet hier toch niet zoveel op dus het spannende is er wel af. Verder baal ik dus nu behoorlijk want welke fucker heeft me die rotSoa bezorgd. Volgende week vrijdag dus een uitstrijkje (en woensdag een echo, een ei missen kan bijna niet omdat er ook nog niets aan het rijpen was in mijn eierstokken, wederom een lange cyclus dus) dus ik ben benieuwd hoe lang ik met dit rondloop (dat zal alvast een hoop verklaren/uitsluiten).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat denken jullie? Is dat werkelijk een tweede streepje?
Het is pas de 'eerste' ronde (we besloten pas halverwege dat we er voor gaan). Maar ik vind het erg spannend nu! Ik heb 2 dagen terug ook getest; ik zag eerst niks, maar toen ik naar de prullenbak liep zag ik in het licht, met m'n hoofd schuin, op 1 been en met mijn vingers gekruistook een schaduw waar het tweede streepje zou moeten. Dit was dus voor mijn NOD. De streepjes vandaag waren (zelfs) in het kunstlicht in het toilet zichtbaar, dus het tweede streepje is wel donkerder geworden.
Ik heb nog meer tests liggen, dus ik wacht ook nog wel even tot dinsdag voor nog een test.
Verder heb ik sinds een dag of 3 a 4 last van avondmisselijkheid, ik schreef het elke avond toe aan iets anders, 'te laat gegeten' of 'te warm/koud hier'... Net even gegoogled en er zijn wel meer vrouwen die last hebben van avondmisselijkheid bij hun zwangerschap! Zelfde geldt voor gekke pijntjes en krampjes in de onderbuik. En oja, mijn slaapritme! Ik ben een avond mens (of eigenlijk zelfs bijna een nachtmens) en sinds een week oid ben ik echt een paar uur eerder moe dan normaal en ook echt 's ochtends heel vroeg wakker! Omg omg, het zou toch niet echt?!?!?!
quote:Op zondag 25 maart 2012 10:09 schreef bellelena het volgende:
HalloIk kan wel wat tweede streepjes hulp gebruiken.
Vandaag is mijn NOD en ik zie een heel licht tweede streepje op de test.Hi meis!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat denken jullie? Is dat werkelijk een tweede streepje?
Het is pas de 'eerste' ronde (we besloten pas halverwege dat we er voor gaan). Maar ik vind het erg spannend nu! Ik heb 2 dagen terug ook getest; ik zag eerst niks, maar toen ik naar de prullenbak liep zag ik in het licht, met m'n hoofd schuin, op 1 been en met mijn vingers gekruistook een schaduw waar het tweede streepje zou moeten. Dit was dus voor mijn NOD. De streepjes vandaag waren (zelfs) in het kunstlicht in het toilet zichtbaar, dus het tweede streepje is wel donkerder geworden.
Ik heb nog meer tests liggen, dus ik wacht ook nog wel even tot dinsdag voor nog een test.
Verder heb ik sinds een dag of 3 a 4 last van avondmisselijkheid, ik schreef het elke avond toe aan iets anders, 'te laat gegeten' of 'te warm/koud hier'... Net even gegoogled en er zijn wel meer vrouwen die last hebben van avondmisselijkheid bij hun zwangerschap! Zelfde geldt voor gekke pijntjes en krampjes in de onderbuik. En oja, mijn slaapritme! Ik ben een avond mens (of eigenlijk zelfs bijna een nachtmens) en sinds een week oid ben ik echt een paar uur eerder moe dan normaal en ook echt 's ochtends heel vroeg wakker! Omg omg, het zou toch niet echt?!?!?!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.iedere keer als ik geen streepjes pies heb ik ook al alle symptonen gehad
maar jouw streepjes zien er veel belovend uit!
nog even een paar dagen wachten ( of lekker iedere dag die testen vol piesen) tot je vette streepjes hebt! ik
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
quote:Op zondag 25 maart 2012 10:16 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Hi meis!Whehe, ja bij die symptomen dacht ik de hele tijd dat het door andere dingen kwam. Maar nu ben ik toch aan het twijfelen! Inderdaad, ik plas morgen/overmorgen nog wel wat testen haha. Even langs de kruidvat geloof ik, die testen schijnen wel hip te zijn of zo'n digitale waar dan 'zwanger' opkomt!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.iedere keer als ik geen streepjes pies heb ik ook al alle symptonen gehad
maar jouw streepjes zien er veel belovend uit!
nog even een paar dagen wachten ( of lekker iedere dag die testen vol piesen) tot je vette streepjes hebt! ik
Omentielvo: Ik dacht een paar dagen terug nog dat het vast een indrooglijntje oid was, maar omdat deze vandaag echt donkerder is (en irl dus duidelijker dan op de foto), denk ik toch wel dat het wel eens raak kan zijn! (Whaaa ik stuiter echt ongeveer in het rond nu hier!)
Hoi Cocotrimonium: Ik kom uit het rammelaarstopic geroldquote:Op zondag 25 maart 2012 10:22 schreef Cocotrimonium het volgende:
Omel, wat ontzettend spannend! Kan me je zenuwen goed voorstellen. Ik ga heel hard voor je zitten duimen over een weekje!
Bell, er bestaat niet zoiets als een te licht tweede streepje plassen. Twee streepjes = twee streepjes. Heb je hier al langer meegepost? (kan me je naam zo snel niet herinneren) Maar dan zou je dat al vaker hebben gezien
Met andere woorden: je bent zwanger
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |