Ik heb net nog even een Engels forum doorgelezen over footballkitsore.com en die mensen op het forum zeggen dat het gewoon de originele zijn (veel echte clubshirts worden ook in Thailand/Aziė gemaakt) en dat de fabrikanten gewoon veel shirts zelf verkopen omdat ze er dan meer aan verdienen dan aan clubs die ze voor 3 euro p.st. inkopen.quote:Op vrijdag 30 maart 2012 10:33 schreef Ooku het volgende:
Wat is eigenlijk de verhouding in kwaliteit tussen 9footballshirt.com en footballkitstore.com? Wil eigenlijk nog een shirt van Tottenham Hotspur halen, alleen verkopen ze deze niet op 9footballshirt
Probeer wat kleine (lokale) sportwinkels, daar hangen ze nog weleens (vaak ook met redelijke korting).quote:Op vrijdag 30 maart 2012 12:00 schreef TIM-846 het volgende:
Ok, misschien kan iemand hier mij helpen.
Zou het WK 2010 shirt van Nederland (thuis) nog ergens te krijgen zijn? Heb aardig wat sites afgestruind maar kan hem nergens vinden.
hierquote:Op zondag 1 april 2012 20:17 schreef matthijsgaal het volgende:
Ff een vraag, waar is henkiefc gebleven?
Heb er nog 1 liggen in maat L. Doe een goed bodquote:Op vrijdag 30 maart 2012 12:00 schreef TIM-846 het volgende:
Ok, misschien kan iemand hier mij helpen.
Zou het WK 2010 shirt van Nederland (thuis) nog ergens te krijgen zijn? Heb aardig wat sites afgestruind maar kan hem nergens vinden.
kon hem niet meer op .tk vinden maar bedankt!!!!! tot nu toe goede ervaringen met henk gehad, top shirts, top kwaliteitquote:
Zeer mooi.quote:Op maandag 2 april 2012 11:05 schreef RdeRuijter het volgende:
Juventus thuis 2012-2013
[ afbeelding ]
Juventus uit 2012-2013
[ afbeelding ]
Pas aan het eind van de voorbereiding, als er spelers afvallen etc. Zal op zijn vroegst half/eind mei zijn.quote:Op maandag 2 april 2012 16:51 schreef mabo11 het volgende:
Juventus is wel mooi, iig beter dan dat belachelijke roze.
Weet iemand wanneer de nummers voor het EK bekend worden?
Ik zou graag Huntelaar halen en heb geen zin om met nr 9 te lopen ipv. 18 ofzo.
Ik ga ook Huntelaar halen! 1 baas is dat, hopen dat ie basis staat.quote:Op maandag 2 april 2012 16:51 schreef mabo11 het volgende:
Juventus is wel mooi, iig beter dan dat belachelijke roze.
Weet iemand wanneer de nummers voor het EK bekend worden?
Ik zou graag Huntelaar halen en heb geen zin om met nr 9 te lopen ipv. 18 ofzo.
Beiden prachtige shirtsquote:Op maandag 2 april 2012 11:05 schreef RdeRuijter het volgende:
Juventus thuis 2012-2013
[ afbeelding ]
Juventus uit 2012-2013
[ afbeelding ]
Allejezus wat een lelijk shirtquote:Op donderdag 5 april 2012 16:51 schreef DeTolk het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.vintagefootbal(...)e_Shirt-pid4645.html
Wil deze gaan bestellen, weet alleen niet of de site betrouwbaar is.
(ja, ik ben Coca Cola fan)
Het zal komende 3 jaar JEEP zijn.quote:Op maandag 2 april 2012 11:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
Thuisshirt is altijd goed(zonder sponsor)
Ben benieuwd wat ze erop gaan plakken.
ze zochten na "New Holland" iets met een kleinere draaicirkelquote:Op zaterdag 7 april 2012 19:54 schreef ajacied4lf het volgende:
Mooie shirts. Wel een aparte sponsor.
gadverquote:Op dinsdag 10 april 2012 13:07 schreef Caland het volgende:
Spanje uit is wel heel fugly zeg
[ afbeelding ]
Geen enkel onderdeel van het tenue past bij elkaar en dan besluiten ze ook nog eens groene schoenen te dragenquote:
Nicequote:Op dinsdag 10 april 2012 13:12 schreef Tarado het volgende:
[ afbeelding ]
Portugal uit vind ik niet slecht
hier een link met alle shirts voor EK
http://www.thescore.ie/fo(...)12/#slide-slideshow1
Ze hadden het gewoon bij wit moeten laten! Die waren echt mooi vond ikquote:Op dinsdag 10 april 2012 13:22 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Geen enkel onderdeel van het tenue past bij elkaar en dan besluiten ze ook nog eens groene schoenen te dragen
Met lelijke tenues win je toernooien, zie 1988.quote:Op dinsdag 10 april 2012 13:07 schreef Caland het volgende:
Spanje uit is wel heel fugly zeg
[ afbeelding ]
Ik heb hemquote:Op vrijdag 13 april 2012 19:56 schreef Kevinas het volgende:
Kwam net toevallig weer eens op het meest brute shirt van deze eeuw:
http://www.fanfootball.co(...)y-kit-2007-20081.jpg
Heb er al vaak naar gezocht maar dacht drop hier eens een vraagje: iemand enig idee waar ik deze nog zou kunnen krijgen?
Goed planquote:Op zaterdag 14 april 2012 13:14 schreef zerokil het volgende:
Als we is even een OP maken?
Met de site's en sommige ''reviews''.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |