Hmmmm heb hem wel maar pas 1 a 2 x gespeeld. Dus denk niet dat ik snel de DLC ga kopen.quote:De aparte Kinectshooter The Gunstringer krijgt nieuwe downloadable content. Dit heeft ontwikkelaar Twisted Pixel bekendgemaakt.
De DLC genaamd 'El Diablo's 'Merican Adventure', introduceert vier nieuwe levels om te spelen met het nieuwe character El Diablo. De maker belooft ons nieuwe tegenstanders waaronder vijanden die hang-gliden, die uit het bordeel zijn weggelopen en zware criminelen die je liever niet tegenkomt.
De extra content zal aangeboden worden voor 240 Microsoft Points. Tevens is bekendgemaakt dat de volledige game beschikbaar wordt voor Games on Demand. De prijs van de game wordt ¤29,99.
Die ga ik eind mei ff spelenquote:Op woensdag 14 maart 2012 12:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
Xbox 360![]()
Nog een maandje tot The Witcher II!
Geen idee eigenlijk. Ik wil er ook niets over weten nadat ik één speelsessie gezien hadquote:Op woensdag 14 maart 2012 12:26 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Die ga ik eind mei ff spelen
Maar is The Witcher free-roam of toch meer zoals mass effect?
En ben net begonnen met de eerste Mass Effect. Dammit lange RPG'squote:Op woensdag 14 maart 2012 12:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
Xbox 360![]()
Nog een maandje tot The Witcher II!
The Witcher II is iig lineair.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:26 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Die ga ik eind mei ff spelen
Maar is The Witcher free-roam of toch meer zoals mass effect?
En nu? Je krijgt hem met die component kabels niet op HD? dan doe je iets foutquote:Op dinsdag 13 maart 2012 15:17 schreef TwyLight het volgende:
[..]
WTF?
Ik heb deze zojuist binnen gekregen en krijg hem nu niet op HD? Er staat sluit een xbox HD AV cable aan :/ je gaat me toch niet vertellen dat ik nu een extra kabel moet gaan halen bij de winkel hè?
Mass Effect 1 heb je zo uitquote:Op woensdag 14 maart 2012 12:36 schreef Nebo het volgende:
[..]
En ben net begonnen met de eerste Mass Effect. Dammit lange RPG's
Wat maakt The Witcher 2 zo tof? Verhaal goed?quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:58 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
The Witcher II is iig lineair.
SF X Tekken Special Edition net binnen van Zavvi.
Ja verhaal is goed, hoofdkarakter is tof, en het is allemaal niet zo van : 'red de wereld!'quote:Op woensdag 14 maart 2012 21:51 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Wat maakt The Witcher 2 zo tof? Verhaal goed?
quote:Microsoft heeft aangegeven dat er op de E3 van dit jaar niet over nieuwe Xbox-hardware gesproken zal worden. Daarmee volgt Microsoft concurrent Sony, die al eerder liet weten geen nieuwe console aan te kondigen tijdens de gamebeurs.
Er gaan al maanden geruchten over een nieuwe Xbox en de algemene verwachting was dat Microsoft de E3, die begin juni in Los Angeles plaatsvindt, zou aangrijpen om de nieuwe console aan te kondigen. Microsoft-woordvoerder David Dennis maakt daar via een e-mail een einde aan. "Er wordt tijdens de E3 van dit jaar niet over nieuwe Xbox-hardware gesproken en ook niet op een ander moment binnenkort", stelt Dennis in de mail. "Voor ons staat 2012 geheel in het teken van de Xbox 360 en het is het beste jaar ooit voor de console", vervolgt de woordvoerder. Volgens Dennis is de Xbox 360 in het afgelopen jaar beter verkocht dan andere gameconsoles en ook beter dan alle op een tv aan te sluiten apparaten als dvd-dpelers. Sony liet begin januari al los dat er geen nieuwe PlayStation wordt getoond op de E3 van dit jaar.
Naast geruchten over het moment waarop Microsoft de nieuwe Xbox zou aankondigen, zijn er ook vermoedens over de samenstelling van het nieuwe apparaat. Zou zou de console niet langer over een diskdrive beschikken, terwijl er tegelijk geruchten zijn dat de console juist een blu-ray-speler krijgt. Verder zou de console uitgerust worden met een Radeon HD 6670 die, in tegenstelling tot de desktopvariant, gefabriceerd wordt volgens een 28nm-procedé. De gpu kan daarmee overweg met gddr5-videogeheugen en ondersteunt DirectX 11, 3d-output en 1080p-uitvoer. Voor de processor zou Microsoft opnieuw in zee gaan met IBM en zijn PowerPC-ontwerp, al gaan er ook geruchten dat de nieuwe Xbox de ARM-architectuur gaat gebruiken.
Ik geloof dat ze dat probleem diezelfde dag nog hebben opgelost. Ik heb nooit ergens last van gehad en heb sindsdien al weer een berg achievements unlocked.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 15:38 schreef charmed_angel het volgende:
Is dat achievementkwijt probleem al opgelost?
ja kijk maar bij mij, heb er gisteren 5 bijgehaald zonder problemen.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 15:38 schreef charmed_angel het volgende:
Is dat achievementkwijt probleem al opgelost?
Dat 'probleem' heb ik met wel meer games, maar idd ook met Bastion.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 17:19 schreef AQuila360 het volgende:
Shitzel ik vergeet steeds dat ik Bastion nog heb staan.
Ik speel nooit spellen door elkaar heen.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 17:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dat 'probleem' heb ik met wel meer games, maar idd ook met Bastion.
Bastion een paar levels van gespeeld, is wel aardig, maar vervolgens weer iets anders gaan spelen en dan vergeet je die game weer...
Snap niet precies wat je bedoelt, maar met de kabel die bij de Xbox zat kon hij niet op HD. Een vriend had gelukkig nog een hdmi kabel liggen dus dat is nu opgelost.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
En nu? Je krijgt hem met die component kabels niet op HD? dan doe je iets fout
Ja wat voor kabel had je er bij gekregen? Component toch? Dan kan ie ook op HDquote:Op zaterdag 17 maart 2012 19:25 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Snap niet precies wat je bedoelt, maar met de kabel die bij de Xbox zat kon hij niet op HD. Een vriend had gelukkig nog een hdmi kabel liggen dus dat is nu opgelost.
Damn, we gaan terug naar eind-jaren '90, met die hele Virtual Reality hypequote:Op dinsdag 20 maart 2012 12:17 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]
O hell no, alsjeblieft niet zeg
Een plaatje zegt nog niks of welquote:Op dinsdag 20 maart 2012 12:17 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]
O hell no, alsjeblieft niet zeg
verschil is wel dat spellen er nu een stuk realistischer uitzien en aanvoelen. het lijkt me wel tof.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 12:45 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Damn, we gaan terug naar eind-jaren '90, met die hele Virtual Reality hype
Speel je nog op de 360 Ricko?quote:Op dinsdag 20 maart 2012 20:11 schreef RickoKun het volgende:
Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Ik heb de demo gespeeld en daar werd ik niet warm of koud van. Die stacking lijkt me dan leuker.quote:Op woensdag 21 maart 2012 11:49 schreef AQuila360 het volgende:
Costume Quest + de DLC daarvan is nu in de aanbieding is dat een aanrader?
De demo vond ik wel aardig maar ik hoorde toen altijd dat het snel saai werd.quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb de demo gespeeld en daar werd ik niet warm of koud van. Die stacking lijkt me dan leuker.
er is ook de laatste tijd niks boeiends uit gekomen.quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:11 schreef AQuila360 het volgende:
Dit topic is trouwens zo dood als een pier.
Nope!quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:20 schreef badboynova het volgende:
[..]
er is ook de laatste tijd niks boeiends uit gekomen.
ben mijn backlog aan het bijwerken.
ik ziet stiekem te kijken naar the darkness2, is het wat?
vond de demo van stacking ook leuk maar heb m gekocht toen ie goedkoop was en nauwelijks gespeeld, hij is echt verschrikkelijk saai en lichtelijk irritant.quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb de demo gespeeld en daar werd ik niet warm of koud van. Die stacking lijkt me dan leuker.
En CQ dan?quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:23 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
vond de demo van stacking ook leuk maar heb m gekocht toen ie goedkoop was en nauwelijks gespeeld, hij is echt verschrikkelijk saai en lichtelijk irritant.
En er komt voorlopig ook niks bijzonders uitquote:Op woensdag 21 maart 2012 21:20 schreef badboynova het volgende:
[..]
er is ook de laatste tijd niks boeiends uit gekomen.
ben mijn backlog aan het bijwerken.
ik ziet stiekem te kijken naar the darkness2, is het wat?
I know, daarom ook aandacht besteden aan de backlog.quote:Op woensdag 21 maart 2012 21:44 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
En er komt voorlopig ook niks bijzonders uit
Je bent nooit online?! Zou ook eens iets aan de backlog moeten doen, heb echt zoveel games die nog in de verpakking zitten of maar een uur heb gedaanquote:Op woensdag 21 maart 2012 21:46 schreef badboynova het volgende:
[..]
I know, daarom ook aandacht besteden aan de backlog.
laatste tijd niet zo veel zin en tijd gehad, nu maar ff mass effect 2 opgepaktquote:Op woensdag 21 maart 2012 21:48 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Je bent nooit online?! Zou ook eens iets aan de backlog moeten doen, heb echt zoveel games die nog in de verpakking zitten of maar een uur heb gedaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |