Hihaho.quote:Op woensdag 14 maart 2012 02:10 schreef Geralt het volgende:
Geniet van je kop koffie en tot zo. Ik zal je niet laten gaan! Mhoehahahaha![]()
![]()
![]()
Doodsverwensing. TR Gemacht.quote:Op woensdag 14 maart 2012 02:30 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Stom Topic Enge Rukker Fluisteraar
Dat heb ik gelukkig nooit gehad. Één keer wel dat ik dacht dat er iemand naast me stond, was gewoon iets van schaduw van buiten.quote:Op woensdag 14 maart 2012 02:48 schreef FL_Freak het volgende:
Ja ik heb in het verleden best vaak soort van slaapverlamming gehad. Ik ben dan 'wakker' en dan zie ik een zwarte schaduw figuur naar me kruipen, lopen of gewoon lopen; Ik kon wel gewoon bewegen en ik voelde me echt klaar wakker. Ik draai me om en daarna weer en de zwarte shit is weg.
Ik was gewoon wakker...
Dat had ik maand terug ook. Alleen in extremere mate, ik kon me niet bewegen hoe hard ik het ook probeerde. Het was een meisje met zwart haar en blouse/jurkje van suede (als ik het me nog kan herinneren)quote:Op woensdag 14 maart 2012 07:14 schreef sinepedraap het volgende:
Ik had een keer slaapverlamming terwijl er een zekere entiteit rechtop naast mijn bed stond en mij in m'n rug aan het prikken was met wat leek mij een vinger maar ik weet het niet zeker!
*check*quote:Op woensdag 14 maart 2012 02:15 schreef Kamergezocht het volgende:
Meer MDMA gebruiken, dit is nog maar kinderspel. Kom maar terug als je het exploding head syndrome ervaren hebt.
Zag jij ook een grijns op het gezicht dan van die entiteit? Ik toen der tijd nog wel, was op wintersport in een heel eng verlaten hotel.quote:Op woensdag 14 maart 2012 07:32 schreef Zenato het volgende:
[..]
Dat had ik maand terug ook. Alleen in extremere mate, ik kon me niet bewegen hoe hard ik het ook probeerde. Het was een meisje met zwart haar en blouse/jurkje van suede (als ik het me nog kan herinneren)
Toen ik me uiteindelijk kon omdraaien (zag ik letterlijk) haar ogen roodgloeien, ik voelde ook alles, ze naderde me en ze ging opeens heel hard ademen en boog haar hoofd heel langzaam naar mijn oor. Ik hoorde ook *hijg* *hijg*
Daarna voelde ik haar adem gewoon over mijn oor blazen, het voelde koud, net alsof mijn oor aan het bevriezen was. Daarna ging ze ook heel hoog zingen (en dat hoorde ik gewoon) ze zong wel iets in de trend van: 'ik prik jou dood, en ik ga dwars door je heen' Toen stapte ze achteruit (ik hoorde ook alle voetstappen) iets van *klop* *klak* *klop* *klak* Ik zag ook haar vinger en dat veranderde in een (mes?) tenminste zo zag het er uit en ging daarna als een speer door me heen.
Doodsangsten heb ik uitgestaan zeg ik je, mijn ogen stonden bijna op tranen toen ik wakker werd. Ik zag alles met ogen open gebeuren, en dat is echt geen pretje.
Weet ook niet hoe ik alles nog weet, blijkbaar was ik klaar wakker.
Begrijp Computerprobleem wel.
Op het moment dat ik me kon omdraaien wel, daarna verstokte ik op een één of andere manier weer.quote:Op woensdag 14 maart 2012 07:35 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Zag jij ook een grijns op het gezicht dan van die entiteit? Ik toen der tijd nog wel, was op wintersport in een heel eng verlaten hotel.![]()
Oh i got a raching clue right now.
RAPE TIME!quote:Op woensdag 14 maart 2012 08:18 schreef Beastie_boys het volgende:
Tijdje geleden ook meegemaakt. Fijn wanneer je jezelf niet kan bewegen en het lijkt of er 1 of ander verminkt persoon bovenop je zit en je probeert te wurgen.
Dit dus, ik heb dat regelmatigquote:Op woensdag 14 maart 2012 08:00 schreef Mr.Cooper het volgende:
Herkenbaar probleem, alleen niet met schimmen wel met geluiden en dat je niet meer kan bewegen.
Dat denk ik ook. In mijn geval waren het bijvoorbeeld spinnen. Omdat ik bang ben voor spinnen. Als je bang bent voor geesten met lange zwarte haren ala the ring zal het ongetwijfelt zoiets zijn.quote:Op woensdag 14 maart 2012 10:17 schreef nikosthegriekos het volgende:
Ik ben van mening dat de stemmen en schimmen je eigen onderbewustzijn is, niets entiteit blablabal paranormaalHet is biologisch verklaarbaar. Je hersenen zijn verbinding kwijt met het lichaam.
Je geestquote:Op woensdag 14 maart 2012 09:46 schreef wise het volgende:
[ afbeelding ]
verlamming is kut ja. Je geest is wakker maar je lichaam niet
Waarheid.quote:Op woensdag 14 maart 2012 09:46 schreef wise het volgende:
[ afbeelding ]
verlamming is kut ja. Je geest is wakker maar je lichaam niet
indd, jammer alleen van dat homofiele 9gag logo eronderquote:Op woensdag 14 maart 2012 11:32 schreef sinepedraap het volgende:
Dit is ook leuk om te doen.
[ afbeelding ]
9gag!![]()
Wel je hoe hoog en ver je kan springen in een lucide droom? Heb het helaas maar een paar keer mee mogen maken. Kon echt moeilijk hard rennen en springen over daken en zo vetste droom ooit. Verder geen idee wat het op die site deed nee.quote:Op woensdag 14 maart 2012 11:34 schreef wise het volgende:
[..]
indd, jammer alleen van dat homofiele 9gag logo eronder
quote:Op woensdag 14 maart 2012 11:40 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
Wel je hoe hoog en ver je kan springen in een lucide droom? Heb het helaas maar een paar keer mee mogen maken. Kon echt moeilijk hard rennen en springen over daken en zo vetste droom ooit. Verder geen idee wat het op die site deed nee.
Nee man is echt.quote:Op woensdag 14 maart 2012 11:43 schreef 2NutZ het volgende:
Ja die shit is wel vaag. Gelykkig bijna nooit gehad. Lucide dromen is echt bs
Dat droom je gewoonquote:
quote:Op woensdag 14 maart 2012 11:44 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Heb het wel een paar keer gehad. Toen zat er een zwarte gedaante op me borst. Heel creepy gevoel. Toen vroeg ik het gedaante of ze wilde neuken, toen werd ik helaas weer wakker.
Ik zat toen vast in scarydreamlimboquote:
Dat moet ik ook een keer proberenquote:Op woensdag 14 maart 2012 11:32 schreef sinepedraap het volgende:
Dit is ook leuk om te doen.
[ afbeelding ]
9gag!![]()
quote:Eén specifieke hallucinatie komt opmerkelijk vaak voor: het gevoel dat er een demonisch wezen op de borst zit die de persoon probeert te verstikken. Dit wordt ook wel het “Old Hag-syndroom” genoemd. Mogelijk is de legende van de Incubus voortgevloeid uit hallucinaties tijdens slaapverlamming. De Incubus was een mannelijke demon die ’s nachts op de borst van vrouwen kwam zitten, vaak om hen te verkrachten. De vrouwelijke variant van de Incubus is de Succubus. Men vindt de legende van de Incubus terug in verschillende culturen. Er zijn mensen die zeggen dat ze de demon hebben waargenomen en omschrijven hem als een grote kwaadaardige zwarte geest.
quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:04 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Dat moet ik ook een keer proberenLijkt me wel vet.
Ook jij piept anders als je het ooit meemaakt.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:45 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
Klinkt raar maar lijkt mij ook een keer vet om mee te maken.
Misschien wel,maar dan kan ik er tenminste over mee praten.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ook jij piept anders als je het ooit meemaakt.
Die gast spoort gewoon niet.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:45 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hij piept wel anders als het hem eens is overkomen
Waarom?quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:45 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
Klinkt raar maar lijkt mij ook een keer vet om mee te maken.
Heerlijk toch die spanning?quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:51 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Die gast spoort gewoon niet.
[..]
Waarom?
Is dat een wifi-verbinding of gewoon LAN?quote:Op woensdag 14 maart 2012 10:17 schreef nikosthegriekos het volgende:
Je hersenen zijn verbinding kwijt met het lichaam.
Haha ik moest lachen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:53 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Is dat een wifi-verbinding of gewoon LAN?
Goed punt, wil je ook een aanrijding, een val van een paard of een zware hersenschudding meemaken? Dan kan je er tenminste over meepratenquote:Op woensdag 14 maart 2012 12:49 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
Misschien wel,maar dan kan ik er tenminste over mee praten.
Wat een goede vergelijking man.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:12 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Goed punt, wil je ook een aanrijding, een val van een paard of een zware hersenschudding meemaken? Dan kan je er tenminste over meepraten
Mooie vergelijking. Die nieuwsgierigheid is gewoon normaal lijkt me, het mysterieuze/onbekende, net als glaasje draaien en dat soort shit.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:12 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Goed punt, wil je ook een aanrijding, een val van een paard of een zware hersenschudding meemaken? Dan kan je er tenminste over meepraten
Het is eigenlijk heel simpel, tijdens de periode dat je droomt tijdens je slaap, schakelen je spieren uit (behalve hart, long en oogspieren). Anders zou je je dromen in het echt gaan uitvoeren. Als je wakker wordt dan gaat het inschakelen van je spieren meestal synchroon met het ontwaken van je bewustzijn.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:53 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Is dat een wifi-verbinding of gewoon LAN?
Het IS mij al vaker overkomen, zoals ik in de rest van die post ook al aangaf. Ik vind (lucide)dromen, trippen en zo gewoon enorm interessant. En ik wil die methode om het zelf op te roepen wel proberen. Deels om makkelijk een lucide droom te kunnen starten en deels om hallucinaties te krijgen zonder drugs. Plus dat als je het zelf aan het oproepen bent je er bewust van bent en je het dus ook niet snel eng zult vinden.quote:Op woensdag 14 maart 2012 12:45 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hij piept wel anders als het hem eens is overkomen
Hebben we het nou over uittreden?quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:12 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Goed punt, wil je ook een aanrijding, een val van een paard of een zware hersenschudding meemaken? Dan kan je er tenminste over meepraten
Dit dus.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:17 schreef 2dope het volgende:
[..]
Mooie vergelijking. Die nieuwsgierigheid is gewoon normaal lijkt me, het mysterieuze/onbekende, net als glaasje draaien en dat soort shit.
maar nu krijg ik waarschijnlijk een preek over hoe verschrikkelijk en traumatiserend het is.
Ja eigenlijk wel, enig verschil is dat je aan slaapverlamming fysiek gezien weinig overhoudt.quote:
Nou nee hoor, daar heb ik nou weer geen verstand van. Nieuwsgierigheid zal ik nooit ontmoedigen, het onbekende heeft nu eenmaal aantrekkingskracht. Maar dit is niet onbekend en ik snap niet dat mensen iets willen meemaken waarvan ze weten dat het naar en klote is.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:17 schreef 2dope het volgende:
[..]
Mooie vergelijking. Die nieuwsgierigheid is gewoon normaal lijkt me, het mysterieuze/onbekende, net als glaasje draaien en dat soort shit.
maar nu krijg ik waarschijnlijk een preek over hoe verschrikkelijk en traumatiserend het is.
Slaapverlamming is NIET hetzelfde als lucide droom. Zoals ik later aangaf, als je jezelf onder controle hebt dan hoeft het inderdaad niet negatief te zijn.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:21 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Het IS mij al vaker overkomen, zoals ik in de rest van die post ook al aangaf. Ik vind (lucide)dromen, trippen en zo gewoon enorm interessant. En ik wil die methode om het zelf op te roepen wel proberen. Deels om makkelijk een lucide droom te kunnen starten en deels om hallucinaties te krijgen zonder drugs. Plus dat als je het zelf aan het oproepen bent je er bewust van bent en je het dus ook niet snel eng zult vinden.
Dat zeg ik ook niet. Er staat toch dat ik ook mensen/gedaantes heb gezien in mijn kamer en stemmen gehoord. Als ik dan wilde reageren ging het weer weg. Ook kon ik niet altijd fysiek reageren, was ik dus idd verlamt. Maar meestal kon ik uit die verlamming schieten(Meestal dat ik ook heftig doorschiet met mijn arm of zo als ik eindelijk loskom)quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:25 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Slaapverlamming is NIET hetzelfde als lucide droom. Zoals ik later aangaf, als je jezelf onder controle hebt dan hoeft het inderdaad niet negatief te zijn.
Omdat de consensus is dat het een nare, zeer negatieve ervaring is.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:29 schreef Ro-ald het volgende:
Maar waarom is het zo raar als ik zeg dat ik het een keer mee wil maken?
Ik probeerde een keer om hulp te roepen maar er kwam alleen heel zacht gepiep uit. Slaapverlamming is fucking eng omdat je op dat moment geen idee hebt wat er aan de hand is en je lichaam niet kan bewegen maar wel bij je bewustzijn bent. En zo overdag als je het terugleest dan heb je er juist zin in omdat het interessant is.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:27 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Er staat toch dat ik ook mensen/gedaantes heb gezien in mijn kamer en stemmen gehoord. Als ik dan wilde reageren ging het weer weg. Ook kon ik niet altijd fysiek reageren, was ik dus idd verlamt. Maar meestal kon ik uit die verlamming schieten(Meestal dat ik ook heftig doorschiet met mijn arm of zo als ik eindelijk loskom)
Ik ook, het enige wat ik zeg is dat hij wel anders piept wanneer hij het heeft meegemaakt. Verder mag hij uiteraard alles willen van mijquote:Op woensdag 14 maart 2012 13:30 schreef 2dope het volgende:
[..]
Omdat de consensus is dat het een nare, zeer negatieve ervaring is.
Ik kan me dan nog steeds de drang om het te willen meemaken prima voorstellen.
De situaties die jij beschrijft klinken net niet helemaal als slaapverlamming maar meer als heel bewust dromen, maar goed ik was er niet bij uiteraardquote:Op woensdag 14 maart 2012 13:27 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Er staat toch dat ik ook mensen/gedaantes heb gezien in mijn kamer en stemmen gehoord. Als ik dan wilde reageren ging het weer weg. Ook kon ik niet altijd fysiek reageren, was ik dus idd verlamt. Maar meestal kon ik uit die verlamming schieten(Meestal dat ik ook heftig doorschiet met mijn arm of zo als ik eindelijk loskom)
Ja natuurlijk zou ik wel gaan schrikken,maar voor mij is het iets nieuws en ik vind het wel interessant. En daarom zou ik het dus wel eens mee willen maken.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:32 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik ook, het enige wat ik zeg is dat hij wel anders piept wanneer hij het heeft meegemaakt. Verder mag hij uiteraard alles willen van mij
Nou meer zei ik dus niet, nu wel: namelijk dat je het waarschijnlijk geen tweede keer wilt meemaken hierna.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:39 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
Ja natuurlijk zou ik wel gaan schrikken,...
Tjah,ik had dit topic vannacht gelezen en toen meteen op Wikipedia er over gelezen. Maakt mij niets uit of het overdag of in de nacht is.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:53 schreef Speedy_T het volgende:
Zo typisch altijd.. Als het overdag is vind ik het ook interessant en ga ik googlen en plaatjes bekijken etc. En voor het slapen gaan heb ik altijd spijt dat ik dat gedaan heb
Ja sowieso dat is ook al als je een horror film kijkt en daarna meteen gaat slapen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 14:06 schreef Speedy_T het volgende:
Normaal gesproken ben ik ook niet zo'n schijterd maar ik heb het al een paar keer meegemaakt dus ik weet hoe naar het kan zijn. Mijn huisgenoot heeft het nog in veel extremere mate ervaren en als je die verhalen net voor het slapen gaan hoort lig je toch op een andere manier in bed dan normaal
Imbiciel.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:21 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Het IS mij al vaker overkomen, zoals ik in de rest van die post ook al aangaf. Ik vind (lucide)dromen, trippen en zo gewoon enorm interessant. En ik wil die methode om het zelf op te roepen wel proberen. Deels om makkelijk een lucide droom te kunnen starten en deels om hallucinaties te krijgen zonder drugs. Plus dat als je het zelf aan het oproepen bent je er bewust van bent en je het dus ook niet snel eng zult vinden.
Dus omdat jij iets niet leuk vond mag ik het niet leuk vinden? Ik vind enge dromen, trips en zo juist enorm leuk. Net zoals naar een horror-film kijken maar dan komt het uit je innerlijke zelf.quote:
En toen het stopte werd je wakker of gebeurde dat later pas?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 06:55 schreef M-XX het volgende:
Drie kwartier geleden heb ik voor het eerst van mijn leven zo'n 'phenomeen' meegemaakt. Ik had geen idee dat dit bestond (slaapverlamming, the old hag etc)..
Ik sliep NIET op mijn rug, want de andere topic hierover gaat steeds over je slaap positie. Ik ben eigenlijk nog steeds in shock.
Ik lees dat er een 'incubus' op mannen afkomt, en een 'succubus' op vrouwen. Ik ben een meisje en de stem die ik hoorde was duidelijk van een vrouw.
Het was ongeveer kwart voor 6 in de ochtend toen ik sliep. Ik werd al vaker wakker door de nacht heen door een rot mug die me wakker hield. Toen ik uiteindelijk weer even in slaap viel begon het. Ik zat nog niet in een REM fase dat wet ik wel 100% zeker.
Ik lag op mijn rechterzij met mijn dekbed tot over mijn gezicht getrokken (voor de mug).
Tot uit het niets mijn ogen open schoten en me dekbed heel rustig een paar x aan getrokken werd. Ik wou het heel graag terug trekken en merkte dat ik het niet kon. Toen hoorde ik ineens een lelijke oude vrouwen stem als een soort alarm patroon aan het schreeuwen was. Ik was er bewust van dat mijn mond open ging om geluid te maken en het niet lukte. En wat een akelig gevoel bij je borst zeg. Ik heb last van hyperventilaties en astma en dit gevoel is niet te vergelijken met dat. Ik probeerde te kijken wie aan mijn dekbed steeds trok en zo'n geluid maakte en het kon gewoon niet. Mijn ogen konden geen andere kant op kijken, want 'ze' begon steeds agressiever aan mijn dekbed te trekken. Tot op een geven moment ik ineens mee kon schreeuwen in hetzelfde patroon als (blijkbaar de old hag ofzo ? :S) en toen stopte het want ik gilde uiteindelijk heel hard.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |