Kwam geloof ik zeker niet naar Lowlands ivm Japans festival geloof ikquote:Op maandag 12 maart 2012 20:33 schreef Fuszy het volgende:
Ben ik te traag?
Franz Ferdinand iig bevestigd op Berlin Festival.
Verdomme!quote:Op maandag 12 maart 2012 20:37 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Kwam geloof ik zeker niet naar Lowlands ivm Japans festival geloof ik
Volgens mij komt er een nieuw album van The Gaslight Anthem, dus dan is er wel reden toe. Ze zijn iig flink aan het touren in Augustus. Ik zie Kasabian wel komen in de Elbow rol.quote:Op maandag 12 maart 2012 20:28 schreef indiaantje89 het volgende:
The Gaslight Anthem is erg nice! Maar zouden ze 3 jaar achter elkaar naar Nederland komen (Lowlands, Pinkpop, Lowlands)?
The Cure zou ook mooi zijn, maar lijkt me niet dat die 2 festivals in Nederland doen. Het zelfde met Kasabian. Foo Fighters is denk niet haalbaar.
Voor mij mag: Florence & The Machine, The Shins, Eagles Of Death Metal, Cancer Bats, Justice, At The Drive In, Miike Snow komen.
Maar Lowlands is geen 'klein' festival, en de aannames die ik af en toe lees dat ze geen budget zouden hebben voor (let wel, passende) mega-headliners staan ook niet verhouding. Het lijkt er verdacht genoeg alleen elk jaar wel steeds meer op dat ze misgrijpen bij exclusiviteiten en gedoodverfde headliners die elders in dezelfde periode wél geboekt worden.quote:Op maandag 12 maart 2012 20:47 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik hoop dat ze stiekem ergens een exclusief naampje kunnen regelen.
Bijvoorbeeld een Arcade Fire als enige show of iets in de geest. Mja dat is wel heel onwaarschijnlijk voor een "klein" festival als Lowlands.
In hun eentje lukt dit inderdaad niet, maar ik combinatie met Pukkelpop en Frequency zou het misschien een ander verhaal zijn.quote:Op maandag 12 maart 2012 20:47 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik hoop dat ze stiekem ergens een exclusief naampje kunnen regelen.
Bijvoorbeeld een Arcade Fire als enige show of iets in de geest. Mja dat is wel heel onwaarschijnlijk voor een "klein" festival als Lowlands.
Veel mensen komen inderdaad voor het nachtprogramma, lees ik hier ook steeds meer.quote:Op maandag 12 maart 2012 21:01 schreef Fuszy het volgende:
Veel mensen komen niet eens voor die headliners op Lowlands.
Ik kom voor de hele dag, maar nauwelijks voor de headliners in de Alphaquote:Op maandag 12 maart 2012 22:18 schreef ranja het volgende:
[..]
Veel mensen komen inderdaad voor het nachtprogramma, lees ik hier ook steeds meer.
Daar gaat volgens mij ook ontzettend veel geld heen.
Nachtprogramma en bandsquote:Op maandag 12 maart 2012 22:18 schreef ranja het volgende:
[..]
Veel mensen komen inderdaad voor het nachtprogramma, lees ik hier ook steeds meer.
Daar gaat volgens mij ook ontzettend veel geld heen.
Gaslight Anthem is zeker een toffe band, maar American Slang vond ik toch wel een heel stuk minder dan de eerste twee albums. Toch altijd welkom: goede, sympathieke frontman vooral. Maar de Grolsch was duizend maten te groot in 2010.quote:Op maandag 12 maart 2012 20:40 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Volgens mij komt er een nieuw album van The Gaslight Anthem, dus dan is er wel reden toe. Ze zijn iig flink aan het touren in Augustus. Ik zie Kasabian wel komen in de Elbow rol.
zei het tochquote:Op maandag 12 maart 2012 23:06 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik had dat Enter Shikari eens geluisterd en vond de album niet mijn ding.
Maar nu ik dit bekijk:
Kan dat toch best wel een vaag feestje worden. !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |