Windows draaien? Hoe wil je al die kleine knopjes gaan bedienen met je vinger?quote:Op vrijdag 9 maart 2012 12:23 schreef BertV het volgende:
Hij zou zo dun moeten zijn als de iPad2, zonder rand EN windows moeten draaien.
Vervolgens zou het geen Apple moeten zijn, dan had ik 'm gekocht.
En hoe wil je 'm zonder rand vasthouden zonder dat je steeds per ongeluk knopjes indrukt of dingen selecteert.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 12:42 schreef TC03 het volgende:
[..]
Windows draaien? Hoe wil je al die kleine knopjes gaan bedienen met je vinger?
Die 1GB aan ram scheen afgeleid te zijn van een bepaalde melding in het systeemquote:
wel alle relevante delen uit je artikel quoten hequote:Op woensdag 7 maart 2012 23:56 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Maar vaker dan Android apps.
[..]
http://webwereld.nl/nieuw(...)n-android-apps-.html
quote:Daar tegenover staat het feit dat de nieuwste Android-versie, Ice Cream Sandwich, nog geen groot marktaandeel heeft. Als die versie het grote publiek bereikt, zal het aantal crashes meer gelijk gaan lopen, verwacht Crittercism.
Fabrikanten moeten verplicht de visie van Apple volgen?quote:Op vrijdag 9 maart 2012 02:41 schreef drbarisart het volgende:
Het is geen wedstrijd wie de meeste functionaliteit in een tablet kan proppen. Het gaat erom welke tablet het prettigst te gebruiken is. Gebruiksvriendelijkheid dus. En integratie met je andere devices.
De visie van Apple heeft de iPad tot het succes gemaakt dat nog geen enkele andere tablet vooralsnog kan evenaren. De totaaloplossing van het Apple ecosysteem is cruciaal voor het succes. Android biedt niet dat enorme gevoel van soepele totale integratie.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 13:52 schreef OEM het volgende:
[..]
Fabrikanten moeten verplicht de visie van Apple volgen?
Fabrikanten moeten verplicht de visie van Apple volgen?quote:Op zaterdag 10 maart 2012 14:02 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
De visie van Apple heeft de iPad tot het succes gemaakt dat nog geen enkele andere tablet vooralsnog kan evenaren. De totaaloplossing van het Apple ecosysteem is cruciaal voor het succes. Android biedt niet dat enorme gevoel van soepele totale integratie.
Je gaat toch niet vertellen dat Samsung niet succesvol is met hun tablets he? Blijkbaar heb je die eco-onzin van Apple niet nodig om belachelijk veel winst te kunnen maken met tablets.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 14:05 schreef __Saviour__ het volgende:
Als ze hetzelfde succes willen, dan jazeker.
Saumsung geeft juist toe dat het wat tegenvaltquote:Op zaterdag 10 maart 2012 14:17 schreef OEM het volgende:
[..]
Je gaat toch niet vertellen dat Samsung niet succesvol is met hun tablets he? Blijkbaar heb je die eco-onzin van Apple niet nodig om belachelijk veel winst te kunnen maken met tablets.
Of een computer, laptop...quote:Op zaterdag 10 maart 2012 14:47 schreef Ritmo het volgende:
Ik wil ook een iPadMaar goed, het is gewoon de prijs niet waard. 600 a 700 euro, daar kun je bijna een heerlijke reis/vakantie van betalen...
Verkopen van Samsung tablets zijn een grap vergeleken met de iPad. Samsung moet doen waar ze zelf zin in hebben, maar ondertussen wordt Apple's ecosysteem groter en groter en werken de devices steeds beter samen, en wordt het voor Samsung steeds moeilijker om die gebruikservaring te evenaren of zelfs overtreffen.quote:Op zaterdag 10 maart 2012 14:17 schreef OEM het volgende:
[..]
Je gaat toch niet vertellen dat Samsung niet succesvol is met hun tablets he? Blijkbaar heb je die eco-onzin van Apple niet nodig om belachelijk veel winst te kunnen maken met tablets.
Het scheelt wel heel erg...quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:33 schreef Henno het volgende:
Retina-scherm vs. oude scherm:
[ afbeelding ]
De nieuwe windows versie is erg tablet vriendelijk.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 12:42 schreef TC03 het volgende:
[..]
Windows draaien? Hoe wil je al die kleine knopjes gaan bedienen met je vinger?
Het is niet de visie van Apple, maar die van Steve Jobs en nu hij dood is(wat ik overigens erg jammer vind, omdat hij nog wat nieuws bracht in de tijd van neem-het-over-en-verbeter-slechts-kleine-dingen-om-hem-vervolgens-veel-te-duur-te-maken), zal Apple waarschijnlijk nog draaien, totdat de ideeën van hem op zijn(hij had al een draaiboek t/m 2020) en dan zakt het hele bedrijf in elkaar...quote:Op zaterdag 10 maart 2012 14:02 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
De visie van Apple heeft de iPad tot het succes gemaakt dat nog geen enkele andere tablet vooralsnog kan evenaren. De totaaloplossing van het Apple ecosysteem is cruciaal voor het succes. Android biedt niet dat enorme gevoel van soepele totale integratie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |