Ssserpente, ik ben benieuwd wat er uit het onderzoek komt. Ik zou ook schrikken van bloed in de ontlasting. Scheten van je (kleine) kind zijn ook hilarisch

boertjes ook
Harry vandaag ook door de keuring heen geweest
Wij zijn vandaag (eindelijk) ook naar de 2-jaars controle van het CB geweest. Hannah is nu 89 cm en 12 kilo. Haar lijntje buigt flink naar beneden af omdat ze zo veel ziek is geweest de laatste tijd (en daarbij heel slecht at/eet).
De arts klapperde echt met haar oren toen ze Hannah hoorde praten. Hannah loopt dan bijvoorbeeld naar haar toe en zegt "Ik is Hannah, hoe jij?" en ze telde de 10 puzzelstukjes van een (veel te gemakkelijk) houten puzzeltje. Toen commandeerde ze me om met haar te gaan overgooien met de bal "kom mee, mama. Isse bal spelen". Ze is echt ver vooruit met communiceren.
Helaas ook een keerzijde wat er waarschijnlijk mee te maken heeft. Ze eet heel slecht, naar bed gaan is drama en ze heeft nachtangsten. Ze weigert groente en saus in alle toonaarden. Soms gaat er wat aardappel of vlees in en verder alleen maar kale pasta of rijst. Brood eet ze wel goed en fruit soms wel soms niet. De CB arts zei eerst dat we alleen maar eten moeten aanbieden wat de pot schaft en als ze dat niet wil, gewoon niets anders geven. Ze dacht dat Hannah een strijd met ons aangaat, maar zo ervaar ik dat helemaal niet. Ik maak bewust geen strijd van eten, maar ik wil wel graag dat ze iets binnenkrijgt.
Daarna vertelde ik dus over de beddrama's. Het onbedaarlijk huilen zodra we de kamer uitlopen, de nachtelijke driftbuien in haar slaap. Kennelijk veranderde dat de zaak. Er komt binnenkort een wijkverpleegkundige bij ons thuis om te kijken wat we er aan kunnen doen.
Ik weet dat deze problemen veel te maken hebben met het karakter van mijn meiske, maar ik voel me nu wel echt even flink falen als moeder