Helemaal mee eens, toen was hij zo goed! Ik dichtte hem wel een podiumplek toe.quote:Op zondag 11 maart 2012 15:53 schreef wimderon het volgende:
Horner![]()
Eeuwig zonde van zijn valpartij in de Tour vorig jaar, toen was hij nog veel beter in vorm
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat is straf inderdaad!quote:Op zondag 11 maart 2012 20:50 schreef wimderon het volgende:
Di Luca dus toch ook veel beter dan verwacht. Uiteindelijk nog 15e op 1.15 nadat hij met ruim 2 minuten achterstand aan de klim was begonnen door een val in de afdaling.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik denk toch dat Sky alles op Cav gaat zetten. Hij heeft aangekondigd dat hij MSR in de regenboog zou winnen dus... In het verleden heeft ie zulk soort uitspraken nog vrijwel allemaal waar gemaakt.quote:Op maandag 12 maart 2012 12:01 schreef Leatherface het volgende:
Ik gok voor zaterdag een beetje op Boasson Hagen of Sagan.
Sky en Liquigas hebben meerdere troefkaarten en ik denk dat Sky het wel aandurft om EHB i.p.v. Cavendish uit te spelen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |