Waar lees je de comics?:Dquote:Op maandag 5 maart 2012 21:25 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Comics zijn wel baas. Denk niet dat het heel erg de boel verpest. Ben inmiddels bij numero 15 en het verhaal wijkt behoorlijk af. Er komen wel dingen terug, maar dat in compleet andere volgorde en anders geschreven en ook andere karakters. Tempo is veel hoger bij de comics, erg prettig
Nee, Dale denkt dat ookquote:Op maandag 5 maart 2012 21:59 schreef Asskicker14 het volgende:
Ben ik de enige die denkt dat Randall onschuldig is en niet vermoord moet worden?
Waaraan is ie onschuldig? Hij heeft ze net zo goed beschoten als die anderen.quote:Op maandag 5 maart 2012 21:59 schreef Asskicker14 het volgende:
Ben ik de enige die denkt dat Randall onschuldig is en niet vermoord moet worden?
Sowieso al raar dat hij de koe niet helemaal opvreet. Ik dacht dat zombie's door bleven gaan met eten totdat er niks meer was...quote:Op maandag 5 maart 2012 22:42 schreef pocketcalculatoroperator het volgende:
Hoe kun je, je in een open veld nou laten verrassen door een zombie, zelfs al ben je oud. Die moet toch in de buurt zijn want ze rennen niet en ze maken ook nog geluid.
Ik vind dit plaatje wel treffend voor Dale wat dat betreft.quote:Op maandag 5 maart 2012 19:42 schreef Norrage het volgende:
Waarom heeft Carl eigenlijk Gale vemoord hier? Kijk, er is een loslopende zombie extra nu, maar er loopt vast nog wel wat rond, en het was natuurlijk achterlijk dat Dale die zombie niet zag lopenHet had net zo goed een andere zombie kunnen zijn. Dat gebeurt nou eenmaal in deze serie...dit was gewoon slecht geschreven
Je mag alles negatiefs over kut Carl zeggen, maar dit toch niet?
Probablyquote:Op maandag 5 maart 2012 21:59 schreef Asskicker14 het volgende:
Ben ik de enige die denkt dat Randall onschuldig is en niet vermoord moet worden?
Deze plaatjes zijn echt te geniaal, waar komen die steeds vandaan?quote:Op maandag 5 maart 2012 22:53 schreef Shogo het volgende:
[..]
Ik vind dit plaatje wel treffend voor Dale wat dat betreft.
[ afbeelding ]
Dan blijven er zo weinig zombies overquote:Op maandag 5 maart 2012 22:52 schreef Platina het volgende:
[..]
Sowieso al raar dat hij de koe niet helemaal opvreet. Ik dacht dat zombie's door bleven gaan met eten totdat er niks meer was...
Aan de andere kant: dat levert wel spannende televisie op.quote:Op maandag 5 maart 2012 22:56 schreef JK het volgende:
[..]
ProbablyAfschieten die hap! Gevaar voor de groep, hij weet waar het huis van Herschel woont en als ie dat z'n maten vertelt hebben die heel wat vrouwen te verkrachten.
Daar heb je weer gelijk in.. dan heb je wel een spannende factor.. maar hij is nog niet dood en ik denk dat door de dood van Dale ze 'm misschien nog wel laten leven ook. Ik kijk nooit previews van de volgende aflevering, dus ik zie het volgende week wel.quote:Op maandag 5 maart 2012 23:13 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Aan de andere kant: dat levert wel spannende televisie op.
Hoeveel kan een zombie eten? Hebben ze een snel metabolisme? Raken ze verzadigd? Vreten ze door tot hun maag explodeert? Moeten ze ook schijten? Vragen, vragen....quote:Op maandag 5 maart 2012 22:52 schreef Platina het volgende:
[..]
Sowieso al raar dat hij de koe niet helemaal opvreet. Ik dacht dat zombie's door bleven gaan met eten totdat er niks meer was...
Echt de token black guy die gastquote:Op maandag 5 maart 2012 23:31 schreef BasvB het volgende:
T-Dog zie je echt alleen pas helemaal op het einde van de aflevering heel even
Is dat niet trouw aan de realiteit?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 01:17 schreef VacaLoca het volgende:
Dat kind is echt te irritant trouwens, en blijkbaar heel normaal dat z'n moeder nooit op 'm let
Valt mij mee dat ie niet is gaan rappen of schreeuwen als james brown. Normaal kan dus toch.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 00:30 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Echt de token black guy die gast
Naja op een moment dat de heren met een executie bezig zijn kan een moeder toch wel even zorgen dat dr kind in sight isquote:Op dinsdag 6 maart 2012 01:27 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Is dat niet trouw aan de realiteit?
Als jij gevangen bent en bang dat ze je vermoorden dan wil je toch ontsnappen, dan maak je toch gebruik van zo'n kind ?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 00:30 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
[..]
Echt de token black guy die gast
Ik denk dus zeker WEL dat die Randall foute plannen heeft. Man zelfs toen Daryl zijn been bijna amputeerde bleef hij nog informatie achterhouden. En toen Carl (wat een schijtpleuriskind) alleen met hem in de schuur stond probeerde hij hem ook te manipuleren om hem los te maken. Echt een foute gast dus.
Als die Carl, dat schijtkind, had uitgelegd dat Randall hem over probeerde te halen en dus liegt over zijn bedoeling, had hij Dale misschien over kunnen halen en hadden ze hem gewoon die kogel kunnen geven. Nu kwam ie ineens op het moment supreme zonder aankondiging vertellen dat Rick moest schieten
Puntje bij paaltje jat ie ook nog eens een pistool, raakt dat kwijt, en is nu verantwoordelijk voor de dood van Dale (mijn Dale, wat doe je).
Echt de zwakste schakels van de groep hoor die Lori en Carl. Echt alles fout doen wat maar mis kan gaan en daarmee dus ANDERE mensen in gevaar brengen
Hilarisch ook dat die Lori mee wil beslissen in de keuzes die de groep moet maken en dat ze dan ook serieus genomen wordt. Ik zou zeggen: "bitch, kitchen"
En wat te denken van dat snijden in hun eigen vingers van Rick en Shane om vervolgens zo'n zombie met open wonden en zweren in de nek vast te pakken met diezelfde handen? Ook niet erg geloofwaardig in mijn ogen.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 02:04 schreef MrSweets het volgende:
Vond het wel een oke epp, maar nu er over nagedacht te hebben vond ik het einde te simpel,
zit gewoon niet zo heel goed in elkaar.
Het is onwaarschijnlijk dat dale de zombie niet had gezien, (zombies vallen op, maken geluid, bewegen)
Zombies stoppen niet met eten ineens
Kan een zombie eigenlijk wel n mens opentrekken ? zijn ze daar sterk genoeg voor ?
Door al deze punten wordt er afgestapt van de interne realiteit, maakt te serie ongeloofwaardig voor de realiteit welke er heerst zegmaar. Ze zouden zich daaraan moeten houden vindt ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |