Oh dearquote:Op woensdag 13 juni 2012 14:53 schreef Gray het volgende:
[..]
Dat was zó terecht!
[..]
Je staat in de wachtrij heb ik gehoord bij de watercooler.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat is er nu gebeurd met die Demon_Hunter gast dan? Ontslagen?
quote:Op maandag 2 juli 2012 14:31 schreef HyperViper het volgende:
Gray en Lavenderr, sitting in a tree.........
Nou nou...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat is er nu gebeurd met die Demon_Hunter gast dan? Ontslagen?
D_H is gave dingen doen in het echte leven.![]()
Ah! Daar ben je weerquote:Op maandag 2 juli 2012 14:43 schreef HyperViper het volgende:
[..]
[..]
Cool! Dat lijk mij ook wel wat.
Zeker nu jij weer terugbent is het een uitdagingquote:Op maandag 2 juli 2012 14:52 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Thnx babe! Bevalt het modereren je nog een beetje?
You bet your ass.quote:Op maandag 2 juli 2012 15:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zeker nu jij weer terugbent is het een uitdaging
HyperViper2.0quote:Op zondag 8 juli 2012 13:45 schreef Gray het volgende:
HyperViper waarvan zijn naam al bijna een week bovenaan BNW prijkt; het is écht een nieuwe wereld...
Met rust? Je snapt wel dat je in het BNW forum zit waar ik modereer toch?quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:11 schreef Re het volgende:
krijg je er nou een stijf plassertje van Gray om mij lambiekje te noemen... is dat je manier om mij terug te pakken?
laat me gewoon met rust ipv achtervolgertje te spelen en me er vervolgens voor te noten
Ruik je weer onraad?quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:14 schreef Copycat het volgende:
Maar Gray laat wel zijn ego achter in de garderobe!
As if.
Haha, ik begrijp wat je bedoelt.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:23 schreef Copycat het volgende:
Altijd. Dat is mijn ego.
Ik vind jouw hautaine toontje nl altijd erg grappig je eigen plank misslaan.
Hou je even in qua taalgebruik wil je? Nergens voor nodig je zo te uiten.quote:
Waarom doe je zo? Heb je een slechte dag vandaag?quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:34 schreef Re het volgende:
oh moest nog hooi tussen
en nog een note... woohoo
ik voel me prima hoor, maak je geen zorgenquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:38 schreef Gray het volgende:
[..]
Waarom doe je zo? Heb je een slechte dag vandaag?
Gelukkig.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:00 schreef Re het volgende:
[..]
ik voel me prima hoor, maak je geen zorgen
Notities maken van gedrag dat in mijn optiek laakbaar is. Uitlokken juist niet, want kost me alleen maar meer energie die ik hieraan niet wil verspillen.quote:maar wat wil je bereiken met die tig notes die je gezet hebt, is dat om verder uit te lokken of wat?
Let jij op je woorden, dan let ik op m'n knopjes, net alsof jij een gebruiker bent en ik een moderator. Zijn er opmerkingen tov moderatie, dan kan je dat hier bespreken en niet in het topic zelf. Mocht je dan nog niet tevreden zijn, dan weet je waar anders je beklag kan doen.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:23 schreef Re het volgende:
je lijkt je energie wel verdomd graag op mij te willen spenderen, maar goed, blijf van je knopjes af als je in discussie bent met iemand, want je zit in een machtspositie die erg makkelijk te misbruiken is, zoals gebleken
Heb geveegd en geeditquote:Op woensdag 25 juli 2012 02:56 schreef ATuin-hek het volgende:
Het Duitse volk maakte precies hetzelfde mee (BNW=imperium)
Ik ben bang dat het topic wat vervuild is. Sorry als ik de troll te veel gevoerd heb.
-edit- doe normaalquote:Op woensdag 25 juli 2012 02:56 schreef ATuin-hek het volgende:
Het Duitse volk maakte precies hetzelfde mee (BNW=imperium)
Ik ben bang dat het topic wat vervuild is. Sorry als ik de troll te veel gevoerd heb.
Ja, dat was de overweging, en ik heb het zo gedaan.quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:38 schreef oompaloompa het volgende:
Ik snap dat mijn post verwijderd is, zou salvad0r alleen maar meer uitgelokt hebben, maar ik begrijp niet zo goed waarom de rest allemaal wel is blijven staan.
De thread is e laatste 1-2 paginas totaal inhoudsloos geworden en er is geen enkele inhoudelijke discussie mogelijk. Zou hem om eerlijk te zijn of helemaal dichtgooien of alle onzin verwijderen, zie er zo niet echt toekomst voor, alleen maar meer ge-etter.
just my 2 cents
Mss beter BNW sluiten. Veel goeds zal er niet meer uit voortkomen.quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou geef je feedback eens dan.
Neem een voorbeeld aan Oompa, die is duidelijk in haar post.
Kijk, dát is een post waar we wat aan hebben.quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:54 schreef Loppe het volgende:
[..]
Mss beter BNW sluiten. Veel goeds zal er niet meer uit voortkomen.
Ik zie alleen maar hommeles in de topics.quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Kijk, dát is een post waar we wat aan hebben.
Meer dan 1 woord + inhoud![]()
Zou het je gelukkig maken als BNW dicht was?
Daar ben je toch zo gek op?quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:59 schreef Loppe het volgende:
[..]
Ik zie alleen maar hommeles in de topics.
Misschien niet helemaal duidelijkquote:Op woensdag 25 juli 2012 12:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou geef je feedback eens dan.
Neem een voorbeeld aan Oompa, die is duidelijk in haar post.
Er lopen een aantal goede threads waar discussies respectvol zijn en waar interessante stellingen besproken worden.quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:54 schreef Loppe het volgende:
[..]
Mss beter BNW sluiten. Veel goeds zal er niet meer uit voortkomen.
Zo vervelend vind je dat niet, anders zou je niet blijven terugkomen.quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:59 schreef Loppe het volgende:
[..]
Ik zie alleen maar hommeles in de topics.
Dat wil je ook helemaal niet.quote:Op woensdag 25 juli 2012 13:07 schreef oompaloompa het volgende:
Ik heb 4 meer notes dan de vorige keer dat ik keek (wat misschien al lang geleden is) terwijl ik volgens mij best braaf ben geweest lately. Snap overigens niet waarom je die notes zou willen zien, zou er waarschijnlijk alleen maar opgefokt van raken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |