Blablabla, hij kan inderdaad mw3 beter wegdoen en beginnen met sporten.quote:Op woensdag 29 februari 2012 18:48 schreef KoningStoma het volgende:
Deze man spreekt de waarheid en weet ook precies wat dit spel verdient.
Lol inderdaad, al heeft hij over sommige dingen wel een punt. Maar om dan kinderachtig de disc te gaan brekenquote:Op woensdag 29 februari 2012 19:12 schreef killfrenzy het volgende:
[..]
Blablabla, hij kan inderdaad mw3 beter wegdoen en beginnen met sporten.
Ik heb Battlefield 3 gekocht, en speel nog Black Ops. Mw3, is gewoon MW2 met wat extra shit, pure geld aftroggeling.quote:Op woensdag 29 februari 2012 18:48 schreef KoningStoma het volgende:
Deze man spreekt de waarheid en weet ook precies wat dit spel verdient.
Goed gespeeldquote:Op donderdag 1 maart 2012 00:13 schreef Zosk het volgende:
Het is me dan eindelijk een keer gelukt na heel veel falen!
DE KIPPEN!!!~~!~!!quote:Op donderdag 1 maart 2012 01:34 schreef Stevenzenl het volgende:
Jaaaaahooooor! Twee two-in-one shots achter elkaar met de snipert, gaat steeds beter, ook quickscopen lukt steeds beter hoewel ik soms nog faal.
Hm ja, ik weet dat heartbeat sensor newbish is, maar is denk ik toch wel de beste attachment voor die snipert, aangezien ik met sleight of hand pro rondloop en dus extended mags niet écht nodig vind.quote:Op donderdag 1 maart 2012 01:38 schreef Antilurker het volgende:
[..]
DE KIPPEN!!!~~!~!!
Heartbeat Sensor
Ik zie maar 1 collateral?quote:Op donderdag 1 maart 2012 01:34 schreef Stevenzenl het volgende:
Jaaaaahooooor! Twee two-in-one shots achter elkaar met de snipert, gaat steeds beter, ook quickscopen lukt steeds beter hoewel ik soms nog faal.
Focus?quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:42 schreef Stevenzenl het volgende:
Welke attachment raden jullie dan aan?
Extended mags.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:42 schreef Stevenzenl het volgende:
Welke attachment raden jullie dan aan?
Jup ik heb de Tritton AX 720.quote:Op donderdag 1 maart 2012 14:17 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
Net een nieuwe headset binnengekregen om een beetje te kunnen soundwhorenZijn er hier meer mensen die met headsets spelen en zoja welke?
Geluid valt altijd tegen bij mw3. Je moet bf3 is horen, ziek geluidquote:Op donderdag 1 maart 2012 15:03 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
Ik heb ook zo'n 5.1 logitechsetje maar dit is wel een wereld van verschil. Je zit er echt veel meer in.
Ah zo, verkeerd gelezenquote:Op donderdag 1 maart 2012 15:22 schreef stoeltafel het volgende:
Vraagje over de spas
Als je SoH gebruikt, gaat het in laden van de kogel ook sneller? Speel nu met marathon en dan kan je lekker rushen maar na iedere schot moet je 2/3 seconde wachten.
Als je een game gaat spelen moet je ff naar options en voice volume open gooien.. Had ik gister ook last vanquote:Op donderdag 1 maart 2012 19:49 schreef Seamonkey- het volgende:
Nog meer mensen die na de update elkaar veel slechter horen via headset? Iedereen klinkt veel zachter
Idd, alle wapens waardoor ze worden gekilled zijn n00bquote:Op donderdag 1 maart 2012 20:03 schreef FL_Freak het volgende:
Ik word echt schijtziek van dat gezeik van welk wapen iedereen gebruikt. Met bijna elk wapen ben je een 'noob'.
Ok top thanks!quote:Op donderdag 1 maart 2012 20:01 schreef Timmos het volgende:
[..]
Als je een game gaat spelen moet je ff naar options en voice volume open gooien.. Had ik gister ook last van..
Inderdaad, zo uit mijn hoofd ben je met +/- 18 voorwerpen een newb in MW3, totaal verziekte community, zelfs WoW had dat beter voor elkaarquote:Op donderdag 1 maart 2012 20:03 schreef FL_Freak het volgende:
Ik word echt schijtziek van dat gezeik van welk wapen iedereen gebruikt. Met bijna elk wapen ben je een 'noob'.
pc is snipen echt te simpel zo te zienquote:Op vrijdag 2 maart 2012 00:15 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Inderdaad, zo uit mijn hoofd ben je met +/- 18 voorwerpen een newb in MW3, totaal verziekte community, zelfs WoW had dat beter voor elkaar
ANYWAY!
Net een potje domination op Interchange gespeeld, teammaat van me haalde een moab terwijl ik goed op weg was(streak stopte bij 18.) Anyway, hoogtepuntje van die game;
En inderdaad haterts, geen HBS!
Had gister in Dome eerst een AC-130 en de 2e CP een Ospreygunner...quote:Op vrijdag 2 maart 2012 15:51 schreef Seamonkey- het volgende:
Ligt het aan mij of zijn die Care Packages generfed? Krijg nu echt alleen nog maar IMS en Sentry Guns en hooguit een Predator. Opzich prima natuurlijk maar dan hoef ik hem ook niet meer in te stellen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |