Kun je daar meteen op laten zetten of je gefilmd wil wordenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:45 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Maar:
[..]
Dus toch ook maar een penning dragen...
Lastig te zeggen. Mogelijk heeft hij een infauste prognose waarbij ze tóch zijn doorgegaan met behandelen. Soms wordt dat besloten, met name bij jonge mensen, eigenlijk tegen beter weten in.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:39 schreef De_Kardinaal het volgende:
Wonderen zijn mijn afdeling, niet de jouwe. Wat is de meest waarschijnlijke afloop, wonderen uitgezonderd? Infauste prognose?
In dit verder treurige topic schoot ik toch spontaan in de lachquote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:46 schreef senesta het volgende:
[..]
Kun je daar meteen op laten zetten of je gefilmd wil worden
En dat je liever niet naar de VU gaat als je onder een auto komt.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:46 schreef senesta het volgende:
[..]
Kun je daar meteen op laten zetten of je gefilmd wil worden
Ik vraag me af of het voor Mabel/de koninklijke familie een optie is om hem mee naar 'huis' te nemen. Een eigen kamer in een paleis. Geld voor verzorging en apparatuur hebben ze. Hij is dan wel 'weg' maar toch ook weer niet. Misschien dat het voor de meisjes ook makkelijker is om hem in een vertrouwde omgeving te bezoeken. En het biedt de grootste kans op privacy.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:42 schreef Poeke het volgende:
Was deze roddel al voorbij gekomen?
,,Prins Friso zal beslist naar een revalidatiekliniek in Nederland gaan."
http://www.telegraaf.nl/b(...)r_prins_in_NL__.html
"Geen FOK!reeks a.u.b."quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:46 schreef senesta het volgende:
Kun je daar meteen op laten zetten of je gefilmd wil worden
Zit ik ook over te denken. Lijkt mij op de lange duur nog de beste optie.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:50 schreef Mula het volgende:
[..]
Ik vraag me af of het voor Mabel/de koninklijke familie een optie is om hem mee naar 'huis' te nemen. Een eigen kamer in een paleis. Geld voor verzorging en apparatuur hebben ze. Hij is dan wel 'weg' maar toch ook weer niet. Misschien dat het voor de meisjes ook makkelijker is om hem in een vertrouwde omgeving te bezoeken. En het biedt de grootste kans op privacy.
Die glazen bol heeft niemand. Het ene optie is niet heel veel beter dan de andere. Om dan te moeten beslissen tot het stoppen van behandelen lijkt mij ongelofelijk zwaar.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:47 schreef starla het volgende:
[..]
Lastig te zeggen. Mogelijk heeft hij een infauste prognose waarbij ze tóch zijn doorgegaan met behandelen. Soms wordt dat besloten, met name bij jonge mensen, eigenlijk tegen beter weten in.
Heeft hij volgens de criteria geen infauste prognose dan is deze onzeker, maar als iemand na een week niet wakker is dan voorspelt dat weinig goeds. Ik denk dat hij óf in coma blijft óf in een permanente vegetatieve toestand terecht komt. Maar helaas heb ik geen glazen bol.
dat hopeloze optimisme is sommige artsen eigen hoor. ik herken het welquote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:47 schreef starla het volgende:
[..]
Lastig te zeggen. Mogelijk heeft hij een infauste prognose waarbij ze tóch zijn doorgegaan met behandelen. Soms wordt dat besloten, met name bij jonge mensen, eigenlijk tegen beter weten in.
Heeft hij volgens de criteria geen infauste prognose dan is deze onzeker, maar als iemand na een week niet wakker is dan voorspelt dat weinig goeds. Ik denk dat hij óf in coma blijft óf in een permanente vegetatieve toestand terecht komt. Maar helaas heb ik geen glazen bol.
Sowieso vind ik de onderliggende toon weer vrij optimistisch; ze praten al over revalidatie. Laat hem eerst maar wakker worden...
Of de familie heeft daarvoor gekozen en had de arts wat anders geadviseerd. Dat weet je niet en als het goed is kom je dat nooit te weten.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:52 schreef simmu het volgende:
[..]
dat hopeloze optimisme is sommige artsen eigen hoor. ik herken het wel
Vooral voor Mabel lijkt me dat een drama. Je bent getrouwd, hebt een man die levend is, maar tegelijkertijd ook niks kan wat een man behoort te doen. Ik snap dat je op een gegeven moment verder moet, maar hoe neem je een nieuwe partner terwijl je eigenlijke partner er nog gewoon is? Hoe is dat wel niet voor je dochters?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:52 schreef vencodark het volgende:
Pff wat een ellende zeg. Je bent je man/vader/broer/zoon kwijt maar toch ook weer niet.
Bea is geband en leest niet meer meequote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:07 schreef Guppyfriend het volgende:
En voor Bea... Een kind verliezen is verschrikkelijk. Maar een kind verliezen, maar toch niet, is echt heel erg...
Crapquote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:08 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Bea is geband en leest niet meer mee
Heel erg, dat is ook wat ik bedoel ja. En hoe leg je dit je kinderen uit?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:05 schreef Mula het volgende:
[..]
Vooral voor Mabel lijkt me dat een drama. Je bent getrouwd, hebt een man die levend is, maar tegelijkertijd ook niks kan wat een man behoort te doen. Ik snap dat je op een gegeven moment verder moet, maar hoe neem je een nieuwe partner terwijl je eigenlijke partner er nog gewoon is? Hoe is dat wel niet voor je dochters?
Het zit haar ook niet mee hè?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:08 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Bea is geband en leest niet meer mee
Papa wordt nooit meer normaal.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:10 schreef Marrije het volgende:
Zat ik ook aan te denken, voor kinderen is dit toch ook niet te bevatten.
Of nooit meer wakkerquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |