Vraag het de dame in kwestie eens.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Even niet lullig (of zelfs maar betrekking hebbend op jou) maar dat staat me juist zo tegen.
Pas dus ook weer gedate met iemand, was allemaal best leuk etc, maar na 5-6 dates moest het al een naampje hebben, moest ik eigenlijk al aangeven waar het heenging, zat ik al bijna bij dr ouders etc....
Waarom die haast?.
Sja, snap ik deels wel hoor, maar ik krijg er een beklemmend gevoel bij, voor je weet of het iets is, moet je het al beslissen zeg maar.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:28 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Zoals je zelf zegt.. leeftijd, niet te lang willen blijven bij iemand waar geen toekomst in zit.. En denk ook veel onzekerheid, bevestiging willen hebben enzo.
Loop jij nou te facebook-geilen op mijn vriend?!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sarcasme. Herken het.
Sja, deed ik, maar kreeg ook niet meer als "dan weet ik waar ik aan toe ben" etc. Maar ze kwam zelf ook niet echt met "ja ik wil verder en meer"quote:
Als dat elke keer terug komt dan word je er ook wel gek van. Bedoel als ze af en toe een update wil of er iets veranderd is oke.. maar ze moet niet der eigen glazen gaan ingooienquote:Op maandag 27 februari 2012 10:29 schreef HeatWave het volgende:
Sja, snap ik deels wel hoor, maar ik krijg er een beklemmend gevoel bij, voor je weet of het iets is, moet je het al beslissen zeg maar.
Ik vond het gewoon leuk om bij dr te zijn, tijd met dr door te brengen etc. Maar het was na date 5 elke keer meteen "wat is het nou tussen ons" etc etc.
Ze wil kids en dat moet wel binnen een paar jaar, anders kan ze het vergeten.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:26 schreef HeatWave het volgende:
Even niet lullig (of zelfs maar betrekking hebbend op jou) maar dat staat me juist zo tegen.
Pas dus ook weer gedate met iemand, was allemaal best leuk etc, maar na 5-6 dates moest het al een naampje hebben, moest ik eigenlijk al aangeven waar het heenging, zat ik al bijna bij dr ouders etc....
Waarom die haast?.
bindingsangst!!quote:Op maandag 27 februari 2012 10:29 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, snap ik deels wel hoor, maar ik krijg er een beklemmend gevoel bij, voor je weet of het iets is, moet je het al beslissen zeg maar.
Ik vond het gewoon leuk om bij dr te zijn, tijd met dr door te brengen etc. Maar het was na date 5 elke keer meteen "wat is het nou tussen ons" etc etc.
Is misschien niet eens zo gek hoorquote:
Ik word er heel zenuwachtig van, dat hele meet the parents ding. Het liefst zo laat mogelijkquote:Op maandag 27 februari 2012 10:29 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik vat het niet persoonlijk op heur en ik snap wat je bedoelt. Aan de andere kant: als het goed voelt, why wait? Daarnaast is het gewoon leuk om je nieuwe vriend met wie je superblij bent aan je vrienden en familie (die om je geven en jou graag gelukkig willen zien) voor te stellen.
hier spreekt een kennerquote:Op maandag 27 februari 2012 10:31 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Ze wil kids en dat moet wel binnen een paar jaar, anders kan ze het vergeten.
Oh, zekerheid heeft ze inmiddels hoorquote:Op maandag 27 februari 2012 10:32 schreef Spirit82 het volgende:
Ik ben het met MB eens... ze is onzeker over wat jij wilt/voelt en wil graag zekerheid dat het ergens heen gaat en dat de gevoelens wederzijds zijn voordat zij straks weer met luddevudduh opgezadeld zit.
Er zitten natuurlijk nog heel veel stappen tussen scharrel en houden van.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Is misschien niet eens zo gek hoor.
Al weet ik best van mezelf dat ik meer wil dan scharrelen, en dat heb ik haar ook verteld. Maar ik was niet meteen bereid om dr te vertellen dat ik van dr hield ofzo.
Wat ook niet hielp is dat scharrel zodra ze lucht van date kreeg met halve liefdesverklaringen kwam.
maar zeg nou eens eerlijk, was je dan wel helemaal in to her?quote:Op maandag 27 februari 2012 10:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Is misschien niet eens zo gek hoor.
Al weet ik best van mezelf dat ik meer wil dan scharrelen, en dat heb ik haar ook verteld. Maar ik was niet meteen bereid om dr te vertellen dat ik van dr hield ofzo.
Wat ook niet hielp is dat scharrel zodra ze lucht van date kreeg met halve liefdesverklaringen kwam.
HA, same here. Ik vond het doodeng zijn ouders te ontmoeten! Godzijdank wonen ze ver weg want ik vind ze nog steeds engquote:Op maandag 27 februari 2012 10:32 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik word er heel zenuwachtig van, dat hele meet the parents ding. Het liefst zo laat mogelijk.
quote:Op maandag 27 februari 2012 10:30 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Loop jij nou te facebook-geilen op mijn vriend?!Kan er moeilijk omheen als er foto's worden gepostSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tap tap tap
Vrouwtjequote:
quote:Op maandag 27 februari 2012 10:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Kan er moeilijk omheen als er foto's worden gepostGelukkig plaatst ie altijd reuze charmante foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sarcasme. Herken het.
Dit ging dus om 1- Date, en 2-scharrelquote:Op maandag 27 februari 2012 10:33 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Er zitten natuurlijk nog heel veel stappen tussen scharrel en houden van.
Met de liefde en het ventje fantastisch, heerlijk!quote:Op maandag 27 februari 2012 10:33 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Vrouwtjehoe is ie? Met de liefde, het ventje en de rug?
Oh, na de eerste keer is het appeltje eitje. Maar de eerste keer stel ik het liefst zo lang mogelijk uitquote:Op maandag 27 februari 2012 10:33 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
HA, same here. Ik vond het doodeng zijn ouders te ontmoeten! Godzijdank wonen ze ver weg want ik vind ze nog steeds eng
Ja snap ik, maar doelde op wat je zei "weet dat ik meer kan dan scharrelen, maar ga nog niet zeggen dat ik van der hield'quote:Op maandag 27 februari 2012 10:35 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dit ging dus om 1- Date, en 2-scharrel.
Scharrel bestaat al tijden, en begon jaloers te worden toen date verscheen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |