quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:10 schreef Staal het volgende:
Zo..
Ik heb eindelijk de OP kunnen wijzigen.
nah.. die was toch leu=heuk die John Leddyquote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:10 schreef Staal het volgende:
Zo..
Ik heb eindelijk de OP kunnen wijzigen.
quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:14 schreef Staal het volgende:
Jah, lachen jullie maar.
Dat zinnetje dat mensen van 80 meuren en niet welkom zijn.
Dan zie ik echt een lieve oude opa en dan weet hij eindelijk hoe het allemaal werkt en wat zeggen jullie dan? Ouwe, je meurt en bent niet welkom.
Neuh, dat moet er echt definitief uit.
Blijft een top-serie!quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:17 schreef Staal het volgende:
Ik ga nog even een aflevering kijken van Six Feet Under.
Ja, ben na een paar jaar weer opnieuw begonnen met kijken. Ik blijf het zo mooi vinden een serie die lijkt te gaan over de dood maar in feite over het leven gaat.
Dankje.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:17 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
da's waar... opaatje's zijn OOK welkom
![]()
Oké ik moet opbiechten dat ik niet ben gaan slapen maar dat topic heb gelezenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 00:17 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
nah nog één slaapliedje........
Trusten allemaal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Welk topic heb je dan gelezen?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 01:33 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Oké ik moet opbiechten dat ik niet ben gaan slapen maar dat topic heb gelezen
en ik zweer je met mijn hand op mijn hart dat ik dat hele topic niet kende en dit
plaatje wordt gewoon een aantal keren genoemd![]()
Ik vind dat bijna eng![]()
Ik ga nog één koppie thee zetten![]()
HO, wacht even. Jij bent geen oud koeienlijk he? Dat sloeg op oude topics die werden opgerakeld en toen was ik blij dat het vorige deel dicht ging.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 08:40 schreef sacha het volgende:
jeuh! nieuw deeltje!![]()
*oud koeienlijk meldt zich*
even een speculaasje met Friso en verder lurken
Echt nieuws. Hoewel het voor een aantal al geen echt nieuws meer was. Namelijk dat ie voorlopig als kasplant verder kan en waarschijnlijk nooit meer kan functioneren.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 12:30 schreef Staal het volgende:
Is er eigenlijk nieuws over Friso of echt alleen speculaasjes. Het is iedere keer zo droef. Staan de hele dag reporters voor dat ziekenhuis om dagelijks te vertellen dat er geen nieuws is.
Wat triest. Ik had ergens door al die speculaaspraatjes die de ronde deden steeds het idee dat het eigenlijk wel mee zou vallen. Maar dit is wel heel triest natuurlijk.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 12:40 schreef golfer het volgende:
[..]
Echt nieuws. Hoewel het voor een aantal al geen echt nieuws meer was. Namelijk dat ie voorlopig als kasplant verder kan en waarschijnlijk nooit meer kan functioneren.
eh... van het Lila Pauze Gevoel enzo ...quote:
.quote:Achtergrondmuziek nog steeds the lonely shepard van Zamfir
Maar ze gaan hemt wel ''in leven houden''quote:Op vrijdag 24 februari 2012 12:54 schreef Staal het volgende:
[..]
Wat triest. Ik had ergens door al die speculaaspraatjes die de ronde deden steeds het idee dat het eigenlijk wel mee zou vallen. Maar dit is wel heel triest natuurlijk.
Wat luister je nu? #1995quote:Op vrijdag 24 februari 2012 07:11 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
.
Test vanaf mijn galaxy tab
Nou... zo goed als zeg maar...quote:
En dat heeft bijna een week geduurd om die conclusie te trekkenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 15:53 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou... zo goed als zeg maar...
Zeer ernstig hersenletsel Friso
24 februari 2012 15:47
Prins Johan Friso heeft tijdens zijn ski-ongeluk vorige week vrijdag een zeer ernstige
hersenbeschadiging opgelopen. Het is onzeker of hij ooit nog bij bewustzijn komt.
lees hier verder, als je wilt...
http://www.nu.nl/binnenla(...)senletsel-friso.html
Oja, dan begrijp ik het beter. Ja, dat lijkt me een hel voor mensen in je omgeving. Dat zou ik ook helemaal niet willen. Mensen kunnen niet verder.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 13:37 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Maar ze gaan hemt wel ''in leven houden''
Ik moet dat toch eens een keertje laten vastleggen dat IK dat nooit zou willen.
lijkt me echt een hel ...
Koningin schijnt inderdaad nogal gelovig te zijn, maar ik denk dat Mabel toch de eerst aangewezene is die daarover moet beslissen.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 15:57 schreef Staal het volgende:
Maar ik las vanmiddag ergens dat de koningin in de here is en er op tegen zou zijn om het te beeindigen. Geen idee of dat waar is hoor.
Ja. Wat erg eigenlijk om zo'n beslissing te moeten nemen en dan ook nog eens met zoveel hijgende mensen in je nek.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 15:58 schreef golfer het volgende:
[..]
Koningin schijnt inderdaad nogal gelovig te zijn, maar ik denk dat Mabel toch de eerst aangewezene is die daarover moet beslissen.
Zou Mabel er werkelijk een stem in hebben ?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:00 schreef Staal het volgende:
[..]
Ja. Wat erg eigenlijk om zo'n beslissing te moeten nemen en dan ook nog eens met zoveel hijgende mensen in je nek.
Als hij geen NVVE-lid was en geen wilsverklaring daarover had dan wordt het lastig.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:00 schreef Staal het volgende:
Ja. Wat erg eigenlijk om zo'n beslissing te moeten nemen en dan ook nog eens met zoveel hijgende mensen in je nek.
Misschien heeft Friso er zelf een stem in. Dat hoop ik eigenlijk, mensen gaan er maar al te vaak van uit dat ze oud worden en dan dood gaan. Ik heb dat soort dingen wel degelijk aan mijn familie medegedeeld. Ook b.v. waar ik graag mijn as verstrooid wil hebben. Ik weet nog dat mijn zus ze "nee hoor je komt hier te staan dan" Ja duhhh en dan stoot de kat het potje over en beland ik in de vuilniszak.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 16:04 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Zou Mabel er werkelijk een stem in hebben ?
Meedelen aan je familie is niet voldoende.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:57 schreef Soury het volgende:
Misschien heeft Friso er zelf een stem in. Dat hoop ik eigenlijk, mensen gaan er maar al te vaak van uit dat ze oud worden en dan dood gaan. Ik heb dat soort dingen wel degelijk aan mijn familie medegedeeld.
Ja ok euthanasie. Ik heb kenbaar gemaakt wat ik wil. Begraven, cremeren hoe en wat. De muziek moet ik weer eens regelen dat veranderd nog wel eens per jaarquote:Op vrijdag 24 februari 2012 18:31 schreef golfer het volgende:
[..]
Meedelen aan je familie is niet voldoende.
Je moet een euthanasie-verklaring hebben getekend en behalve jouw familie moet ook jouw (huis)arts daarvan op de hoogte zijn.
Die heb ik ook nietquote:Op vrijdag 24 februari 2012 18:57 schreef golfer het volgende:
Ik heb alles vastgelegd, van de euthanasie-verklaringen via de NVVE t/m mijn uitvaartwensen. Die staan allemaal omschreven bij mijn uitvaartverzekering.
Wat gaan we van je erven?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 20:25 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
zal ik vast afscheid nemen?
nah... als ik dit zo lees dan denk ik dat als ik koorts ga krijgen ofzo ?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 20:27 schreef Lienekien het volgende:
Weet je bij welke symptomen je naar de dokter moet?
.quote:Verschijnselen
De incubatietijd van de veteranenziekte is twee tot tien dagen. In het begin heeft de persoon in kwestie meestal hoofdpijn en spierpijn en voelt zich niet lekker. Vervolgens kunnen hoge koorts (tot 40 à 40,5 oC) en rillingen ontstaan. Verder is er kans op misselijkheid, braken en diarree.
Op de tweede of derde dag krijgt de patiënt vaak een droge hoest en soms pijn op de borst. Ook kunnen bij een ernstige infectie ademhalingsmoeilijkheden voorkomen. De Legionellabacterie veroorzaakt vaak een longontsteking en kan daarbij beide longen aantasten. Bij ernstige vormen is ziekenhuisopname nodig. Longontsteking als gevolg van de veteranenziekte is vergelijkbaar met longontsteking in het algemeen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |