quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:38 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat kan je helemaal zelf bepalen toch? Als jij zin hebt om een paar keer per dag te wassen (als het nodig is) dan is de optie om die luier lekker uit te laten, maar je kan ook de luier om laten en hem op gezette tijden op het potje zetten om zo te zorgen dat zijn blaas leeg is en hij niet meer in de luier plast.
Ik ga, geheel on-topic met de discussie in het vorige deel, mee met de kdv-flow. Sasha ging daar destijds mee in het plas-ritueel van alle kindjes en was er veel verder mee dan ik dacht en binnen twee weken was hij toen daar en thuis zindelijk.
Met Oscar lijkt het nu ook weer zo te lopen. Daar plast hij alle keren dat ze hem op het potje zetten, thuis probeer ik het ook maar gebeurt er weinig.
Het is toch een raar iets he?quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:35 schreef Brighteyes het volgende:
En ook daar ben ik 'jaloers' op, dat jij die keuze gemaakt hebt en dat ik me ooit heb laten leiden door de wens wel te kopen. Oa uit de gedachte dat huren heel duur is (ik zat toen in een huurhuis op de particuliere markt). De laatste maanden heb ik mezelf wel eens verwenst zo snel (weer) te willen open omdat je vanuit een huurpositie zoveel flexibeler bent.
Maar ja, dat is de koe in de kont kijken, toen was de huizenmarkt nog in leven zeg maar.
En ik denk dat je je dan vergist.quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:40 schreef groofskendezoveelste het volgende:
[..]
Ik snap heus wel dat het niet vriendelijk klinkt, maar ik denk wel dat er een kern van waarheid in zit.
Ja, dat is het ook. Ik weet ook niet of ik de onzekerheid aan zou kunnen hoor. Maar als je mss niet beter weet is het ook weer anders.quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:41 schreef oeke het volgende:
[..]
Het is toch een raar iets he?
Ik kan ook bij vlagen heel jaloers zijn op mensen met een gewone baan en een eigen huis.
Wat Groofsken zegt, dat ze nu alleen maar voordelen ziet van haar gewone baan, dat voel ik ook vaak, dat dat heel fijn zou kunnen zijn ipv altijd maar die onzekerheid of er nog wel werk is. Zeker nu er zoveel weggesneden is uit het kunstbeleid.
Maar aan de andere kant kan ik me ook niet voorstellen wel zo te leven. Ik kan me geen enkele andere baan bedenken die ik zou willen doen. Op dit moment.
Volgens mij is het gras bij vlagen altijd groener aan de andere kant van de heuvel. Of hoe heet het.
Heb je deze post ook nog gelezen, Miss?quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:39 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Mijn reactie was puur op de eerste reactyies op haar post:
"In onze positie zou het echt niet kunnen." dat geloof ik gewoon niet. Niet nu misschien. maar je kunt wel naar dingen toewerken. Keuzes in het leven (gaan) maken met in je achterhoofd steeds wat voor jou belangrijk is (flexibel zijn of juist vastigheid, je droomstudie doen of voor een minder betaalde maar leuke re baan kunnen gaan, enz.) je kunt daar naartoe leven, dat denk ik echt.
Maar ja, ik sta wat dat betreft misschien wel heel anders in het leven.
In huis kan hij toch ook zonder luier lopen? Deed ik bij Senna in het begin wel, gewoon thuis in de blote billen, potje bij de hand. Dat ging eigenlijk vrij snel goed, maar als we weggingen, had ze nog een luier aan. Ik heb daar toen ik dacht dat ze dat aan zou kunnen, zomaar een eind aan gemaakt en haar met onderbroek in laats van luier meegenomen om boodschappen te doen. Half uurtje waren we weg en dat ging goed. Langzaam opgebouwd en nu gaat het al een hele tijd prima. Wat niet inhoudt dat ze nooit ongelukjes heeft, hoor. Voornamelijk als ze geen zin heeft in het hele gedoe van potje enzoquote:Op donderdag 23 februari 2012 10:41 schreef mefke79 het volgende:
Hmm, was het maar zomer dan. Dan liet ik em wel gewoon effe zo rond lopen. Hij gaat inderdaad mee in het kdv-ritme, hoop ik. We zien wel.
Ja hoor heb k gelezen. Maar dan nog denk ik dat zeker de komende 5-8 jaar de huizenmarkt nog niet veel zal verbeteren en daar zit toc echt het grootste deel van de 'pijn'. En dan ben k dadelijk 50...quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:43 schreef groofskendezoveelste het volgende:
[..]
Heb je deze post ook nog gelezen, Miss?
ik kan je uit ervaring vertellen dat zulks met vloerbedekking niet zo'n succes isquote:Op donderdag 23 februari 2012 10:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
In huis kan hij toch ook zonder luier lopen? Deed ik bij Senna in het begin wel, gewoon thuis in de blote billen, potje bij de hand. Dat ging eigenlijk vrij snel goed, maar als we weggingen, had ze nog een luier aan. Ik heb daar toen ik dacht dat ze dat aan zou kunnen, zomaar een eind aan gemaakt en haar met onderbroek in laats van luier meegenomen om boodschappen te doen. Half uurtje waren we weg en dat ging goed. Langzaam opgebouwd en nu gaat het al een hele tijd prima. Wat niet inhoudt dat ze nooit ongelukjes heeft, hoor. Voornamelijk als ze geen zin heeft in het hele gedoe van potje enzo
Oh nee, ik zeg ook niet dat jouw keuze niet goed zou zijn hoor, maar ik had echt eenquote:Op donderdag 23 februari 2012 10:45 schreef debuurvrouw het volgende:
@Be ik had een baan tot oudste 3 was. Dus ook hij ging naar oma en de gastouder. En zijn vader werkte een dag minder. Doordat ik veel avonddiensten werkte ging hij uiteindelijk 8 uur per week naar de opvang. Dat voelde voor mij goed.
Ik denk echt niet dat als ze naar een vast kdv waren gegaan ze dan voor galg en rad waren opgegroeid.Voor mij voelde dat gewoon niet goed. Maar ik had dan ook (vind ik nu) een bijna ongezonde beschermdrift. Dus tja... Of dat nou zo gezond is.
En oh ja, ik zou ook mijn huis wel willen verkopen en een vrijstaand boerderijtje kopen enzo. Maar goed, wij kunnen dit net aan betalen. Ik heb me wel voorgenomen te bezuinigen op de boodschappen en eens wat meer te sparen.
Ik weiger alleen wel om ergens in een achterafbuurt een ex-huurwoning te moeten kopen idd. Dan maar niet op vakantie of naar de kapper of brood van de bakker.
Wij hebben laminaat, en volgens mij mef ook!quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:51 schreef simmu het volgende:
[..]
ik kan je uit ervaring vertellen dat zulks met vloerbedekking niet zo'n succes is
Wat dat laatste betreft: ik ben ook regelmatig blij dat ik kan gaan werken hoor. Soms is de maandag of donderdag behoorlijk lastig en vergt het veel van me, en ben k blij dat ik kan gaan werken de volgende dag. Zo ben k ook weer helemaal blij dan als k thuiskom en is alles weer vergetenquote:Op donderdag 23 februari 2012 10:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Oh nee, ik zeg ook niet dat jouw keuze niet goed zou zijn hoor, maar ik had echt eengevoel toen ik las dat vooral jongetjes beter thuis bij hun moeder kunnen zijn tot hun derde.
Maar goed, zoals eerder gezegd dat ging bij ons sws niet op basis van eerder gemaakte keuzes, en gezien hoe nu alles uit pakt met mijn fantastische opvoedskills en toffe moederlijke persoonlijkheid is dat wrsch ook maar beter ook.![]()
wat zou ik dat toch graag willenquote:Op donderdag 23 februari 2012 10:53 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wij hebben laminaat, en volgens mij mef ook!
Heb ik weinig last van, eigenlijk. Er zijn best dingen waarom ik een ander kan benijden, maar eigenlijk hoef ik niets wat een ander wel heeft. Ik heb namelijk zoveel geluk met wat ik wel heb. Zaken waarvan ik zelfs op een bepaald moment dacht dat ik ze nooit zou hebben, dat ik het helemaal prima vind zoals het is.quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:55 schreef simmu het volgende:
[..]
wat zou ik dat toch graag willen![]()
zie! je wil ergens toch altijd wel iets wat een ander wel heeft en jij niet
Hahahaquote:Op donderdag 23 februari 2012 10:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Oh nee, ik zeg ook niet dat jouw keuze niet goed zou zijn hoor, maar ik had echt eengevoel toen ik las dat vooral jongetjes beter thuis bij hun moeder kunnen zijn tot hun derde.
Maar goed, zoals eerder gezegd dat ging bij ons sws niet op basis van eerder gemaakte keuzes, en gezien hoe nu alles uit pakt met mijn fantastische opvoedskills en toffe moederlijke persoonlijkheid is dat wrsch ook maar beter ook.![]()
quote:Op donderdag 23 februari 2012 10:55 schreef Estrys het volgende:
Zindelijk? Nou ja, mijn kind is knap ;-)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |