Jij hebt toch een rijke schoonvader-to-be?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:45 schreef MeNicole2 het volgende:
Ik ben blij dat wij hurenKunnen we alle kanten op. Volgend jaar juni kunnen we dit huis kopen we betalen dan bijna 200 euro minder. Dus dan is er voor mijn lief juist meer ruimte om veel cursussen te volgen!!
Ja maar we huren nu en we mogen pas kopen als we er 2 jaar wonen. Daar doet die man ook niks aanquote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:47 schreef Estrys het volgende:
[..]
Jij hebt toch een rijke schoonvader-to-be?
Nou, dan weet je in ieder geval heel goed wat je niet wiltquote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:47 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
overschat denk ik, want serieus, daar kan en wil ik niet tussen wonen
datzelfde heb ik nou met Frieslandquote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:47 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
overschat denk ik, want serieus, daar kan en wil ik niet tussen wonen
i feel your painquote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:49 schreef Estrys het volgende:
[..]
datzelfde heb ik nou met Friesland
Ik snap wel degelijk wat je bedoelt over er naar toe werken maar nogmaals dat is niet alleen van de mens an sich afhankelijk als je bijv. op dit moment een koophuis bezit.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:45 schreef groofskendezoveelste het volgende:
DML, je begrijpt echt helemaal niet wat ik bedoel.
Ik snap hoe jij denkt, maar ik denk daar echt anders over.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:50 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik snap wel degelijk wat je bedoelt over er naar toe werken maar nogmaals dat is niet alleen van de mens an sich afhankelijk als je bijv. op dit moment een koophuis bezit.
Je kunt ook met verlies verkopen hoor. En natuurlijk heb je dat er niet voor over. Zou ik er ook niet voor over hebben waarschijnlijk. Maar het kan wel. Dat zijn dan oa de kosten waar ik het over heb, die je kunt maken met voor ogen een soort 'groter doel'. Maar als je wens niet groot genoeg is (of je angst voor de kosten te groot) dan ga je dat dus niet doen. Natuurlijk niet!quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:53 schreef miss_sly het volgende:
Ik begrijp prima wat je bedoelt, groofs, en ik ben het in de grond wel met je eens, maar ik denk dat je de praktische bezwaren onderschat (wat zijn we allemaal aan het over- en onderschatten hier). Ik denk dat als wij ons huis nu te koop zetten en alleen zodanig verkopen dat we geen verlies lijden (en niet eens winst maken!!) het echt jaren te koop staat. Tel daarbij op dat je dan een nieuw huis moet vinden, waarbij het tegenwoordig niet uitmaakt of het koop of huur is, want het is beide onmogelijk te vinden, en je hebt alleen al op het gebied van huisvesting een groot probleem.
Maar dat gezegd hebbende: het idee van studeren zit er hier nog steeds in, hoor. En ik ben ook niet te beroerd om dat pas op mijn 50e of later te gaan doen, als het dan kan. Verschil is wel dat ik een studie wil doen omdat ik die leuk vind, niet om in te gaan werken. De studie die ik wil doen, zal niet eens werk in te vinden zijn, vrees ik.
Goddank niet nee. Pubers ook niet. Lekker rustig.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die zit op het kdvquote:
en maar schelden tegen de overbuurvrouw die zich te goed voelt voor deze buurt, want die heeft kunststof kozijnenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:00 schreef MeNicole2 het volgende:
Vroeger woonden wij ook in zo'n straat. Vond het als kind zijnde altijd geweldig. In de zomer zat iedereen buiten op een kratje bier
quote:Op vrijdag 24 februari 2012 10:59 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Hahaha, nou dat is goed. Laten we het daar dan maar bij laten.ha! maar gelukkig ben ik ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
Haha nee zo erg was het niet. Het was (is) echt zo'n arbeiderswijk. Met allemaal van die kleine huisjes in een te smalle straat. Mijn ouders gingen toen weg omdat er naast ons 2 woonden die elke avond de boel aan het verbouwen waren. En vooral elkaar.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:02 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
en maar schelden tegen de overbuurvrouw die zich te goed voelt voor deze buurt, want die heeft kunststof kozijnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |