quote:Op zondag 26 februari 2012 15:55 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Was wel tof ja. Alleen vond ik het eindgevecht echt baggerIk heb meer moeite gehad met gewone draken dan hem.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is niet echt scripted. Het is een klap die je normaal ook zou dood maken, zonder filmpjequote:Op zondag 26 februari 2012 17:03 schreef 2Happy4U het volgende:
Kan jij ook onthoofd worden?
Die scripted kills als je op een bepaald % van je HP zit vind ik wel bullshitHeeft hij nog meer een klein gedeelte van z'n hp over, ik 1/3 ga ik dood door zo'n scripted kill
Maar soms is het heel vreemdquote:Op zondag 26 februari 2012 17:45 schreef Nezhi het volgende:
[..]
Is niet echt scripted. Het is een klap die je normaal ook zou dood maken, zonder filmpje
Ik ben net overgestapt van swords op greatswords, wel even wennen hoor.quote:
Ik moet die achterlijke juwelen gappen. Heb er nu 5 van de 24, tis dat ik er telkens per ongeluk tegenaan loop.... Geen flauwe notie waar de rest is.quote:Op zondag 26 februari 2012 17:45 schreef ex het volgende:
Hmm, ik zie net dat ik de hele dark brotherhood nog niet gedaan heb lol..
Nu bijna klaar met de thieves. Wel goed onderweg met daedric armor, heb de 2 blades, bow & chest atm.
Het blijft een leuk spel.. Ik zit straks een tijdje zonder internet/tv door me verhuizing en denk dat ik dan veeeel ga spelen in de avonden.
Er is een mod die alle locaties laat zien op de map. Ik weet alleen even niet meer welkequote:Op zondag 26 februari 2012 23:48 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Ik moet die achterlijke juwelen gappen. Heb er nu 5 van de 24, tis dat ik er telkens per ongeluk tegenaan loop.... Geen flauwe notie waar de rest is.
Light Armor, 2handed, block en je sloopt stront links en rechts.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:47 schreef Snowbells het volgende:
Ik speel op dit char met 2H, heletijd al met Greatswords. Like a boss
'Stones of Barenziah Quest Markers'quote:Op maandag 27 februari 2012 00:02 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Er is een mod die alle locaties laat zien op de map. Ik weet alleen even niet meer welke.
Light Armour, pffquote:Op maandag 27 februari 2012 01:12 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Light Armor, 2handed, block en je sloopt stront links en rechts.
Ben normaal niet van de mods en WTs maar in dit geval maar eens proberen.quote:Op maandag 27 februari 2012 03:06 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
'Stones of Barenziah Quest Markers'
Probeer die mods in de OP. Je zult er echt geen spijt van krijgen.quote:Op maandag 27 februari 2012 11:00 schreef TheThirdMark het volgende:
Ben normaal niet van de mods en WTs maar in dit geval maar eens proberen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 27 februari 2012 13:28 schreef FerryNL het volgende:
Damn ik heb een mod gevonden voor Skyrim. En dat is tot nu toe de beste vind ik.Die grap was al diverse malen eerder gemaakt met andere mods etc en toen was hij ook niet heel grappig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga het spel toch maar eens uitspelen en nu echt voor een lange tijd in de kast (steam library) doen. Ik kijk over een jaartje wel weer eens hoe het gaat met de mods etc
Conscience do cost.
quote:Op maandag 27 februari 2012 13:28 schreef FerryNL het volgende:
Damn ik heb een mod gevonden voor Skyrim. En dat is tot nu toe de beste vind ik.Godver ik moest lachen terwijl ik iets aan het drinken wasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ok sorry.quote:Op maandag 27 februari 2012 13:51 schreef ems. het volgende:
[..]
Die grap was al diverse malen eerder gemaakt met andere mods etc en toen was hij ook niet heel grappig.
Ik ga het spel toch maar eens uitspelen en nu echt voor een lange tijd in de kast (steam library) doen. Ik kijk over een jaartje wel weer eens hoe het gaat met de mods etc
Sorryquote:Op maandag 27 februari 2012 14:15 schreef Nezhi het volgende:
[..]
Godver ik moest lachen terwijl ik iets aan het drinken was
Ik iig PC, al ligt het spel al zeker 2 weken stof te verzamelenquote:Op maandag 27 februari 2012 13:55 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Van het weekend gehaald, snap nog niet alles maar wel een schitterend spel! Spelen de meeste hier op PC of console?
Had het gebouw een lang voorwerp wat omhoog stak?quote:Op maandag 27 februari 2012 15:23 schreef Colonia het volgende:
Ik heb al enkele keren gelezen over de grenspoort ten oosten van Riften, en hem zelf ook eens bezocht. Ik kwam gisteren echter nog zo'n poort tegen, ten westen van Falkreath. Deze poort (naar Hammerfell ??) kon ik wel onderdoor rijden, maar iets verder kon ik ook hier niet verder, hoewel de weg hier wel verder loopt. Verder lijkt het of er in de verte een gebouw zichtbaar is, maar door de bomen is dit lastig te zien. Iemand anders dit ook opgevallen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://steam-cards.com/?click=a07a01
voor gratis spellen
Naja hoef niet hoor, maar wellicht zag je dan Cyrodiil.quote:Op maandag 27 februari 2012 15:43 schreef Colonia het volgende:
Pfoeh, zo nauwkeurig kon ik het niet zien..., was ook deels een schaduw tussen de bomen. Ik zal er nog eens heenrijden om te checken..
quote:Op maandag 27 februari 2012 15:55 schreef TheThirdMark het volgende:
Wordt een beetje godsgallisch van The Thieves Guild.Je moet als ik mij niet vergis een kledingstuk upgraden voordat je volledig lid wordtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
Nee, je kijkt in westelijke richting, en je bent, volgens de kaart van Tamriel, in Hammerfell. Wel grappig, je kunt niet ver de grens over, maar wel een klein stukje (op PS3). Ben benieuwd waar je dan een Bounty krijgt, mocht het je lukken hier iemand om te brengen/berovenquote:Op maandag 27 februari 2012 16:03 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Naja hoef niet hoor, maar wellicht zag je dan Cyrodiil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |