2 dikke aan de voorkant. Jij toch ook?quote:Op maandag 20 februari 2012 23:49 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Hoop dat je een airbag aanhebt. Slaap lekker
De lawinebeeper staat weer om 7:30 dus...quote:Op maandag 20 februari 2012 23:49 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Hoop dat je een airbag aanhebt. Slaap lekker
Klasse Cquote:Op maandag 20 februari 2012 23:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
2 dikke aan de voorkant. Jij toch ook?
Ik moest lachenquote:Op maandag 20 februari 2012 23:53 schreef Poeke het volgende:
[..]
De lawinebeeper staat weer om 7:30 dus...
Whut ?is zij jonger dan ik ...ik ben van 1957quote:Op maandag 20 februari 2012 23:33 schreef Leandra het volgende:
Klopt, hij is van 1940, zij is van 1959.
Wat zit hij nog steeds verschrikkelijk zelfgenoegzaam te zijn.... en weer begonnen met "we kennen de familie"
#LOLquote:Op maandag 20 februari 2012 23:53 schreef Poeke het volgende:
De lawinebeeper staat weer om 7:30 dus...
Ben jij zo oudquote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:08 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Whut ?is zij jonger dan ik ...ik ben van 1957
Je ziet er zeker een jaar jonger uitquote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:08 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Whut ?is zij jonger dan ik ...ik ben van 1957
2 jaar jonger..wij gaan geheel offtopic. Stop ermee.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:16 schreef opgebaarde het volgende:
Je ziet er zeker een jaar jonger uit
Had ik gewoon niet verwacht.quote:
Ik ben 33 schat.quote:
Als jij twee minkukels erbij haalt als het grhele niveau van Nederland dan is het inderdaad droevig gesteldquote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:25 schreef zaans_boefje het volgende:
Heb zowel het vrouwtje gehoord bij de DWDD, en het mannetje bij P&W.
Wat een kortzichtige mensen, ze praten hun eigen gedrag goed op een wijze dat het voor iedereen daarmee acceptabel moet zijn.
Ik durf te wedden dat die mensen blind zijn voor de waarheid, dat hun indiscretie hun betrouwbaarheid volledig vernietigt zullen zijzelf nooit willen erkennen.
En dan is die arts 12 jaar lang bij de Medische tuchtcollege werkzaam geweest.
Zijn we voor het toezicht op de ethiek overgeleverd aan gewetenloze media geile schapen die zelf het medisch beroepsgeheim schenden, en dat hoogdravend goedpraten met een arrogantie die elke afwezigheid van een geweten, of ethiek, doet blijken.
Soms is het zo droevig in Nederland.
Dat doe ik niet.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:29 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Als jij twee minkukels erbij haalt als het grhele niveau van Nederland dan is het inderdaad droevig gesteld
Volgens Maurice de Hond had de lawine een lengte van 2 kilometer.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:25 schreef 5thencounter het volgende:
En het straatjes vegen is begonnen, voor het geval Prinsheerlijk niet meer wakker mocht worden! Aan hun Lech het nie..![]()
[ link | afbeelding ]
Een edit verzinnen.quote:
http://www.ad.nl/ad/nl/9664/Prins-Johan-Friso-bedolven-onder-lawine/article/detail/3191840/2012/02/21/Prins-Willem-Alexander-heeft-aanvaring-met-journalist.dhtmlquote:Prins Willem-Alexander heeft aanvaring met journalist
De koninklijke familie heeft vanwege het ongeluk van prins Friso continu te maken met hordes journalisten, fotografen en verslaggevers. Die laatsten zijn momenteel niet erg geliefd bij de ongeruste familieleden. Een journalist van het internationale persbureau Associated Press laat weten dat zijn collega een aanvaring had met kroonprins Willem-Alexander.
'The royal family is pissed', zegt journalist Philipp Jenne in het Universiteitsziekenhuis in Innsbruck door zijn mobiele telefoon. De man legt uit aan zijn baas dat de familie de aandacht zat is. Een verslaggever van de Volkskrant die bericht over de sfeer tussen de familie en de pers in het Oostenrijkse plaatsje, laat weten dat Jennes collega maandagmorgen een aanvaring met prins Willem-Alexander had.
Bij het verlaten van het hotel, waar de AP-verslaggever postte, zou de oudste zoon van Beatrix die met zijn kinderen op pad was, hebben geroepen: 'Heb je dan geen enkel respect?' Zijn reactie zou overigens het tegenovergestelde effect hebben opgeleverd: de aanwezige media stortten zich bovenop het akkefietje.
'We hebben de fotografen bij het hotel al eerder verzocht terughoudendheid te betrachten', zegt Marianne Wiltjer van de Rijksvoorlichtingsdienst. 'De leden van de koninklijke familie en hun kinderen moeten langs een haag van lichtflitsen zodra ze een voet buiten de deur zetten.' Eén fotograaf is de kinderen zelfs tot op de skipiste gevolgd, zo meldt het dagblad.
(Redactie)
Mabel en Beatrix zijn consequent in het zwart, maar Willem-Alexander niet.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 01:21 schreef Mishu het volgende:
Compleet terecht dat een journalist gewoon zijn werk doet (dus ook die vrouw): nieuws brengen.
Maar laat die mensen nu maar een beetje lekker met rust. De mensen daar zijn erger dan die vrouw van het NRC.
Stel dat ie al dood is, wat een eikels dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |