Verwelkte bloemquote:Op maandag 20 februari 2012 13:57 schreef Cosmo2.0 het volgende:
En toch ziet ze er nog zo jeugdig uit..
Als je er niet van gediend bent, zeggen dat hij moet stoppen en anders klagen bij mod/admin toch?quote:
O, je kunt ook mensen blokkerenquote:Op maandag 20 februari 2012 14:08 schreef Cosmo2.0 het volgende:
[..]
Blokeren. Melden bij een FA/A ofzo.
Ik reageer er niet eens meer op. Maar vroeg het me gewoon af. Blokkeren..quote:Op maandag 20 februari 2012 14:08 schreef HappyBob het volgende:
[..]
Als je er niet van gediend bent, zeggen dat hij moet stoppen en anders klagen bij mod/admin toch?
Heb eerlijk gezegd ook niet echt de behoefde aan DM's van hemquote:Op maandag 20 februari 2012 14:11 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ik reageer er niet eens meer op. Maar vroeg het me gewoon af. Blokkeren..
DM heeft.mij geblokkeerdquote:Op maandag 20 februari 2012 14:14 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Jullie kunnen toch ook DM blokkeren?
Jaquote:Op maandag 20 februari 2012 14:14 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Jullie kunnen toch ook DM blokkeren?
Verpleegkunde, ICT .. Ik zie de link nietquote:
Nee ik bedoel dat de ICT afdeling op mijn school, mijn account op de computers verneukt heeft.quote:Op maandag 20 februari 2012 14:33 schreef HappyBob het volgende:
[..]
Verpleegkunde, ICT .. Ik zie de link nietEn eerst ook al met je Drama, doe jij 5 opleidingen tegelijk?
Sla die nerds in elkaarquote:Op maandag 20 februari 2012 14:39 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Nee ik bedoel dat de ICT afdeling op mijn school, mijn account op de computers verneukt heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |