SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Twiddel
quote:Op zaterdag 25 februari 2012 20:10 schreef summer2bird het volgende:
Hm, ik twijfel..Bij Pfeiffer heb je ook symptomen als verhoging en keelpijn en opgezette lymfeknopen, meen ik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder, als je veel in contact bent geweest met je zus, zou je het ook kunnen hebben, maar het is niet heel erg besmettelijk. Je zou uit hetzelfde kopje hebben moeten drinken, ofzo.
Uit hetzelfde kopje drinken gebeurd hier wel eensquote:Op zaterdag 25 februari 2012 20:13 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Bij Pfeiffer heb je ook symptomen als verhoging en keelpijn en opgezette lymfeknopen, meen ik.
Verder, als je veel in contact bent geweest met je zus, zou je het ook kunnen hebben, maar het is niet heel erg besmettelijk. Je zou uit hetzelfde kopje hebben moeten drinken, ofzo.
Nou ja, een bloedtest kan geen kwaad.. kun je gelijk een hoop andere dingen uitsluiten.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 20:14 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Uit hetzelfde kopje drinken gebeurd hier wel eens
Per ongeluk glazen verwisselen met inschenken enzo
Er is weinig dat ik nog erger haat dan Gers Pardoels 'muziek'!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 17:23 schreef Lavenderr het volgende:
Pfff wat een gezemel hier. Er wordt nog schitterende muziek gemaakt hoor.
Neem nou deze, bijna poëzie![]()
Ik kende die hele Gert Pardoes niet voor dit liedje.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 20:47 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Er is weinig dat ik nog erger haat dan Gers Pardoels 'muziek'!
Wat afschuwelik voor je!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 20:54 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik kende die hele Gert Pardoes niet voor dit liedje.
Maar ik moet wel zeggen dat het refrein in je hoofd blijft zitten. Betrap mezelf erop dat ik het steeds loopt te neuriën
Nee, ik vind het wel leuk eigenlijkquote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:01 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Wat afschuwelik voor je!
Ehm.. alles gaat verder goed met je?quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:03 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, ik vind het wel leuk eigenlijk
Hahaha, ja hoorquote:Op zaterdag 25 februari 2012 22:16 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ehm.. alles gaat verder goed met je?
Is het al zo ver gevorderd ?quote:Op zaterdag 25 februari 2012 21:03 schreef Lavenderr het volgende:
Nee, ik vind het wel leuk eigenlijk
Ik moet eerlijk toegeven: dit is lekker!!!!quote:Op zaterdag 25 februari 2012 22:36 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Is het al zo ver gevorderd ?![]()
Dan moeten we er maar even een flinke dosis "antidote" tegenaan gooien:
quote:Op zaterdag 25 februari 2012 22:40 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk toegeven: dit is lekker!!!!![]()
Het is al middag hoor... en dit liedje kan ik dan wel weer mooi vinden.quote:
Oh ja, de Primavera, die zal binnenkort wel weer verreden worden.quote:
quote:Op zondag 26 februari 2012 12:31 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Dit is muZIEK.. Sorry..
En goeiemiddag allemaal! Heb net heerlijk hardgelopen. En er zit voorjaar in de lucht.
Ben ook niet dol op techno. Geef mij maar hardcorequote:Op zondag 26 februari 2012 13:14 schreef Gray het volgende:
Techno komt op mij altijd zo levenloos over. Emotieloos en koud. Ben uberhaupt geen audiofiel, maar techno vind ik toch echt het meest vervelend om naar te luisteren. Tenzij in een club ofzo, maar ook dan zijn er alternatieven die beter zijn naar mijn smaak.
Hardcore, zo lekker af en toe.quote:Op zondag 26 februari 2012 13:59 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Ben ook niet dol op techno. Geef mij maar hardcore
maar altijd beter dan jazz, R&B, heavy/speed/trash metal, mellow, hollandse jordaan/volendam shit, & menig klassiek stuk herrie (violen)...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |