Zijn ze niet alleen 0 sturing zelfs een Janssen veranderd in een pootje waardoor Eriksen er alleen voor staan en dit kennelijk nog niet aankan. Maar nee heel het Ajax forum verketterd ook hem al bijna... Eigenlijk heb ik best wel een hekel aan een groot deel van de Ajacieden in de Ajax reeks. Daarom ben ik ook zelden serieus en inhoudelijkquote:Op zondag 19 februari 2012 02:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ajax is talentloos man. Feit dat jullie geld hebben kan dat natuurlijk compenseren maar zelfs daar is tegenwoordig geen sprake van. Echt diep schamen met zo'n begroting en dan onder Feyenoord staan
Zit ik daar nu ook tussen?quote:Op zondag 19 februari 2012 02:14 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Zijn ze niet alleen 0 sturing zelfs een Janssen veranderd in een pootje waardoor Eriksen er alleen voor staan en dit kennelijk nog niet aankan. Maar nee heel het Ajax forum verketterd ook hem al bijna... Eigenlijk heb ik best wel een hekel aan een groot deel van de Ajacieden in de Ajax reeks. Daarom ben ik ook zelden serieus en inhoudelijk
En nu stoppen met wegdroom muziek, nog een biertje en weer posten als een semi troll.
Als je als geuzennaam "Godenzonen" hebt moet je niet janken als het een keer tegenzit en mensen terecht wat bashen.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:13 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Jij weet dat talenten tijd nodig hebben, dat zag je bij Feyenoord heel goed. Nu een beetje bashen omdat onze talenten er niet meteen staan
Oh, nee. we worden gewoon kampioen.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:16 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Als je als geuzennaam "Godenzonen" hebt moet je niet janken als het een keer tegenzit en mensen terecht wat bashen.
Nee jij hanteert de zelfde visie. Serieus als ik op iedereen in die reeks serieus in zou moeten gaan zou ik echt gillend wegrennen.quote:
Saekerhett, Contador, Vincerussoquote:Op zondag 19 februari 2012 02:17 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nee jij hanteert de zelfde visie. Serieus als ik op iedereen in die reeks serieus in zou moeten gaan zou ik echt gillend wegrennen.
Ik zou het eerder een collectieve wanprestatie noemen als je zover achter PSV staat. Kun je allerlei flauwe argumenten voor aandragen dat het tactisch niet goed staat maar moet je dan niet de trainer ontslaan?quote:Op zondag 19 februari 2012 02:14 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Zijn ze niet alleen 0 sturing zelfs een Janssen veranderd in een pootje waardoor Eriksen er alleen voor staan en dit kennelijk nog niet aankan. Maar nee heel het Ajax forum verketterd ook hem al bijna... Eigenlijk heb ik best wel een hekel aan een groot deel van de Ajacieden in de Ajax reeks. Daarom ben ik ook zelden serieus en inhoudelijk
En nu stoppen met wegdroom muziek, nog een biertje en weer posten als een semi troll.
En ik blijf geloven in het kampioenschap! in het Feyenoord topic heet dat arrogant, maar ik vind het beter dan er in geloven na een gewonnen wedstrijd om als de week vordert steeds verder af te zwakken en een dag voor de wedstrijd ineens weer realist te zijn. Iets wat er in de Feyenoord reeks heerst.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:16 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Als je als geuzennaam "Godenzonen" hebt moet je niet janken als het een keer tegenzit en mensen terecht wat bashen.
quote:Op zondag 19 februari 2012 02:18 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Saekerhett, Contador, Vincerusso![]()
Smoofie sluipt er langzamerhand ook naartoe..
NubreekmijnKlomp was het volgens mij wel echt zat. Want die zie je ook zelden meer.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:18 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Saekerhett, Contador, Vincerusso![]()
Smoofie sluipt er langzamerhand ook naartoe..
Nee joh gek. PSV gaat gewoon met 2 vingers in de neus kampioen worden.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:18 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
En ik blijf geloven in het kampioenschap! in het Feyenoord topic heet dat arrogant, maar ik vind het beter dan er in geloven na een gewonnen wedstrijd om als de week vordert steeds verder af te zwakken en een dag voor de wedstrijd ineens weer realist te zijn. Iets wat er in de Feyenoord reeks heerst.
Met De_Kromme als boegbeeldquote:
Die speelde toen onderaan eerste divisie... tja dan ken je zo'n club geeneens.quote:
Kijk ik ben ook een realist natuurlijk geloof ik er niet in of weet ik dat de kans heeeeeel klein is, maar waarom zou ik er niet in mogen geloven en om het negativisme een beetje te temperen het ook uitspreken.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:21 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Nee joh gek. PSV gaat gewoon met 2 vingers in de neus kampioen worden.
Maar dat valse opportunisme is wel kansloos. Net als De Nieuwe Rotterdamse Arrogantie. Zie je bij ons in het topic ook volop.
Alsof we ff kampioen gaan wordenrighttttttt
Realisme is niets mis mee. In principe ga ik er vanuit dat wij elke thuiswedstrijd kunnen winnen. Zeker met Guidetti in bloedvorm. Maar dat is een momentopname.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:23 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Die speelde toen onderaan eerste divisie... tja dan ken je zo'n club geeneens.
[..]
Kijk ik ben ook een realist natuurlijk geloof ik er niet in of weet ik dat de kans heeeeeel klein is, maar waarom zou ik er niet in mogen geloven en om het negativisme een beetje te temperen het ook uitspreken.
Ik erger mij daarentegen wel kapot aan die nieuwe generatie Feyenoorders omdat ze het tot maandag uitspreken dan realist worden om de overige dagen te klagen over Amsterdamse arrogantie
Als Ajacied wel het beste dit seizoen. Al zijn een hoop Ajacieden wel helemaal doorgeslagen door de Cruijff plannen en vechten ze inprincipe elke aankoop aan omdat er nog een geweldige jeugdspeler loopt of sterker nog MESSIAS LODEIRO!!!!!!quote:Op zondag 19 februari 2012 02:25 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Realisme is niets mis mee. In principe ga ik er vanuit dat wij elke thuiswedstrijd kunnen winnen. Zeker met Guidetti in bloedvorm. Maar dat is een momentopname.
Natuurlijk hoor je ook je zorgen en bezwaren te hebben. Dat hele blije carnavalsgedoetje is gewoon kansloos. Als je nu iets zegt over volgend jaar beginnen mensen te janken dat je " moet genieten" en de toekomst zien we wel
Wat ik niet begrijp is dat jullie aanzienlijk meer te besteden hebben dan een PSV en dat zij wel investeren in de juiste spelers.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:27 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Als Ajacied wel het beste dit seizoen. Al zijn een hoop Ajacieden wel helemaal doorgeslagen door de Cruijff plannen en vechten ze inprincipe elke aankoop aan omdat er nog een geweldige jeugdspeler loopt of sterker nog MESSIAS LODEIRO!!!!!!
Natuurlijk is het ook de visie die Ajax moet aanhangen maar als iets er niet is kan je wel je ogen sluiten en maar op het beste hopen. Maar dat maakt Sigthorsson echt niet minder blessure gevoelig en De Jong een minder matige speler.
Sigthorsson is volgens mij een halfjaar fit geweest in heel zijn carriere in Nederland. Daarom was ik ook verblijd met de komst van Bulykin. Helaas heeft De Boer kennelijk zelf nooit achter die aankoop gestaan met het blinde vertrouwen in De Jong als gevolg. Al moet er wel bijgezegd worden dat ook Bulykin enige tijd geblesseerd is geweest.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:32 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Wat ik niet begrijp is dat jullie aanzienlijk meer te besteden hebben dan een PSV en dat zij wel investeren in de juiste spelers.
Bedoel die Strootman en Mertens hadden toch ook prima in het ajax-systeem kunnen spelen? Waarom kies je dan voor Theootje waarvan iedereen wist dat hij buiten de provincie niet kon presteren. En die Sighurdsson was voor zijn komst toch ook super vaak geblesseerd?
Ok. Maar zet hem er dan naast op een gegeven moment.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:36 schreef ajacied4lf het volgende:
Dat wist niet iedereen dus, hij leek een echte leider op het veld, die alles aanstuurde... dus bijna iedereen vond het een prima aankoop voor 3 miljoen.
Voor wie? In het Ajax topic schreeuwen ze dan moord en brand om Serero en Lodeiro, maar misschien zie ik het helemaal verkeerd maar ook die hebben niet het niveau wat Ajax zou moeten nastreven.quote:Op zondag 19 februari 2012 02:39 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ok. Maar zet hem er dan naast op een gegeven moment.
Hij loopt momenteel alleen maar in de weg.
Klopt. Maar nog steeds hoop ik dat hij er 1 inschiet van 30 meter en weer in zichzelf gelooftquote:Op zondag 19 februari 2012 02:39 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ok. Maar zet hem er dan naast op een gegeven moment.
Hij loopt momenteel alleen maar in de weg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |